Krajský přebor mládeže v rapid šachu HD14 Dolní Benešov, Moravskoslezský kraj 09. 04. 2022Poslední aktualizace09.04.2022 14:33:12, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Startovní listina
Čís. | Jméno | FED | RtgN | pohlaví | Typ | Klub/Místo |
1 | Buchta Bartoloměj | CZE | 1769 | | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
2 | Sikorová Jana | CZE | 1599 | w | U14 | TŽ Třinec |
3 | Zemek Antonín | CZE | 1572 | | U14 | Interchess z.s. |
4 | Vaněk Jakub | CZE | 1541 | | U14 | TJ Ostrava |
5 | Šigut Ondřej | CZE | 1492 | | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
6 | Bartečková Denisa | CZE | 1425 | w | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
7 | Malik Vojtěch | CZE | 1384 | | U14 | TŽ Třinec |
8 | Osina Jaromír | CZE | 1376 | | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
9 | Roček Lukáš | CZE | 1368 | | U14 | SK Slavia Orlová |
10 | Sekyra Vojtěch | CZE | 1290 | | U14 | SK Slavia Orlová |
11 | Sobek David | CZE | 1288 | | U14 | Slezan Opava |
12 | Lacková Ludmila | CZE | 1273 | w | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
13 | Krótki Lukáš | CZE | 1262 | | U14 | Šachy Krnov, z.s. |
14 | Filipová Vanesa | CZE | 1237 | w | U14 | Interchess z.s. |
15 | Prokop Matěj | CZE | 1236 | | U14 | TJ Ostrava |
16 | Kusyn Oliver | CZE | 1177 | | U14 | ŠK TJ Dolní Benešov |
17 | Stříž Tadeáš | CZE | 1145 | | U14 | Šachy Krnov, z.s. |
18 | Kadlec Jaroslav | CZE | 1143 | | U14 | Šachy Krnov, z.s. |
19 | Roček Matyáš | CZE | 1140 | | U14 | SK Slavia Orlová |
20 | Bitta Ondřej | CZE | 1138 | | U14 | ŠK TJ Dolní Benešov |
21 | Porubčan Antonín | CZE | 1136 | | U14 | TJ Slovan Havířov |
22 | Knettig Matyáš | CZE | 1124 | | U14 | TJ Ostrava |
23 | Šuchma Jakub | CZE | 1096 | | U14 | TJ Ostrava |
24 | Beer Robin | CZE | 1047 | | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
25 | Friedlová Jana | CZE | 1039 | w | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
26 | Bajger Jaroslav | CZE | 1000 | | U14 | ŠK TJ Dolní Benešov |
27 | Bakeš Šimon | CZE | 1000 | | U14 | ŠO TJ Velká Polom |
28 | Doležal Adam | CZE | 1000 | | U14 | TJ Slovan Havířov |
29 | Holaň Kryštof | CZE | 1000 | | U14 | Slezan Opava |
30 | Hudeček Hubert | CZE | 1000 | | U14 | Slezan Opava |
31 | Král David | CZE | 1000 | | U14 | Beskydská šachová škola z.s. |
32 | Urbánek Štěpán | CZE | 1000 | | U14 | Orel Opava |
33 | Zbytovský Tadeáš | CZE | 100 | | U14 | ŠK TJ Dolní Benešov |
|
|
|
|
|
|
|