Krajský přebor mládeže v rapid šachu HD10 Dolní Benešov, Moravskoslezský kraj 09. 04. 2022

OrganizátorŠK TJ Dolní Benešov a Komise mládeže MKŠS
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeKrupa Radim, Mgr.
Hlavní rozhodčíGemsa Matouš, rozhodčí 1. tř.
Deputy ArbiterVavřínková Jitka, rozhodčí 2. tř.
RozhodčíVitásek T. Rakús P., Kriebel R., rozhodčí 3. tř.
Bedenkzeit (Rapid)2x15 min. + 5 sec.
MístoDolní Benešov
Number of rounds7
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní
Datum2022/04/09
Ø ELO turnaje1038
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace09.04.2022 14:26:46, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Výběr turnajeHD10, HD12, HD14, HD18
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgNpohlavíTypKlub/Místo
1Vančáková VeronikaCZE1418wU10Beskydská šachová škola z.s.
2Šotek MatějCZE1309U10Slezan Opava
3Martikánová AmálieCZE1166wU10Beskydská šachová škola z.s.
4Lacková LucieCZE1150wU10Beskydská šachová škola z.s.
5Krišica LukášCZE1129U10TŽ Třinec
6Walder HugoCZE1115U10TJ Ostrava
7Gřešek OskarCZE1046U10Slezan Opava
8Kožušník JanCZE1034U10Beskydská šachová škola z.s.
9Galia ŠimonCZE1004U10Interchess z.s.
10Bagar FilipCZE1000U10ŠK Šenov
11Bažan SebastiánCZE1000U10ŠK TJ Dolní Benešov
12Bureš MirekCZE1000U10SK Kravaře
13Gambalová BeátaCZE1000wU08ŠK Šenov
14Hanzel MartinCZE1000U10Beskydská šachová škola z.s.
15Hartoš RenéCZE1000U10ŠK TJ Dolní Benešov
16Havlíčková ValentýnaCZE1000wU10ŠK Šenov
17Hendrych NikolasCZE1000U10Beskydská šachová škola z.s.
18Herentin MatyášCZE1000U10Šachy Krnov, z.s.
19Iwanuszek JanCZE1000U10SK Slavia Orlová
20Jordan MathiasCZE1000U10Šachová škola Bohumín, z.s.
21Kadlecová AlenaCZE1000wU10Šachy Krnov, z.s.
22Kolář ZbyněkCZE1000U10ŠK TJ Dolní Benešov
23Kuchař AlexanderCZE1000U08ŠK Šenov
24Laboj JakubCZE1000U10Slavoj Český Těšín
25Lazor ThomasCZE1000U10ŠO TJ Velká Polom
26Mazurková ViktorieCZE1000wU10SK Slavia Orlová
27Mistát JakubCZE1000U08ŠK TJ Dolní Benešov
28Mrovec BenjamínCZE1000U08ŠK TJ Dolní Benešov
29Najdková LauraCZE1000wU10Beskydská šachová škola z.s.
30Slaný JiříCZE1000U08SK Kravaře
31Sudacki JáchymCZE1000U10Šachový klub Ostrava-Jih
32Šuchma SebastianCZE1000U10TJ Ostrava
33Vydra DavidCZE1000U08ŠK Šenov
34Vyslocká DenisaCZE1000wU10SK Slavia Orlová
35Žurek MarekCZE1000U08TJ Ostrava
36Žurek TobiášCZE1000U10TJ Ostrava
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 27.05.2022 11:44
PixFuture exclusive partner, tiráž