Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajská soutěž družstev žáků PDŠS 2021/2022 - 1. turnaj

Poslední aktualizace12.03.2022 20:09:01, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 7

Search for player or team Hledej

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ŠO Hlinsko (Rtg prům.:1117, PH 1: 24,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Pešek Martin Jakub1322CZE3956501110½½1571192
2Zahradník Viktor1144CZE237408921111111771120
3Tichý Pavel0CZE23733020111101½5,571023
4Machovec Vojtěch0CZE237408501111111771038
  2. ŠK Svitavy A (Rtg prům.:1164, PH 1: 20,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Brázda Zdeněk1398CZE237292011111½116,571159
2Václavíková Adriana1130CZE237368281110011571106
3Rulíšek Ondřej1095CZE0010011371004
4Kopecký Lukáš1034CZE237367471110111671034
  3. TJ Slovan Moravská Třebová (Rtg prům.:1121, PH 1: 17,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Bártová Leona1321CZE237194191101½½1571192
2Šmehlík Vojtěch1161CZE237371071100111571117
3Daul Matyáš0CZE237370691101101571023
4Horáčková Eliška0CZE10010½02,571038
  4. ŠS Železné hory D (Rtg prům.:1021, PH 1: 16,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Hejzlar Hugo1082CZE237428101010½002,571185
2Šuba Matěj0CZE1001010371083
3Kloud Tomáš0CZE1111110671023
4Hrstka Mikuláš0CZE+011011571006
  5. ŠO K. a.s. Kunvald (Rtg prům.:1064, PH 1: 15,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Vágnerová Eliška1081CZE237331101001010371132
2Fajgl Patrik1107CZE237368951011½104,571100
3Suchodol Lukáš1067CZE23722207100½11½471004
4Rous Lukáš0CZE1101010471034
  6. ŠO Hlinsko B (Rtg prům.:1002, PH 1: 15 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Bouška Jonáš1008CZE237222310001011371152
2Žák Jakub0CZE237409060101001371100
3Tichá Karolína0CZE237331011100101471017
4Teplá Ema0CZE237427390111011571038
  7. TJ Sokol Nekoř (Rtg prům.:1178, PH 1: 14,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Knizner Michal1170CZE2372912010111½04,571167
2Bednařík Martin1308CZE237368441011½003,571077
3Sokol Zbyněk0CZE237370001010010371023
4Knizner Tomáš1235CZE2374263110011½03,571005
  8. TJ Štefanydes Polička A (Rtg prům.:1054, PH 1: 14 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Urban Stanislav1175CZE237361861111101671111
2Jílek Pavel1040CZE237199580110100371037
3Chmelová Klára0CZE0100001271014
4Šafář Adam0CZE237361350+00101371006
  9. TJ Sokol Zaječice (Rtg prům.:1037, PH 1: 14 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Kodeš Jakub1032CZE0100001271075
2Křivský Jan1087CZE237425181½0001½371034
3Křivský Matěj1027CZE23742526110½11½571023
4Bednář Josef1000CZE1100101471005
  10. ŠO K. a.s. Kunvald B (Rtg prům.:1000, PH 1: 14 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Kalous Kryštof0CZE½1001013,571103
2Koukol Sebastián0CZE0½000011,571084
3Hájek Robin0CZE1111101671010
4Faltus František0CZE0110001371034
  11. ŠS Železné hory E (Rtg prům.:1010, PH 1: 14 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Brunclík Rostislav1041CZE0000111371029
2Krátká Tereza0CZE0111101571056
3Daňová Klára0CZE0010011371004
4Rosický Antonín0CZE010+0½½371039
  12. TJ Lanškroun C (Rtg prům.:1106, PH 1: 13 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Málek Filip1292CZE399655½1101½0471118
2Sadílek Filip1132CZE237361191011101571049
3Beneš František0CZE0010100271000
4Kaplan Jan0CZE1000100271000
  13. TJ Štefanydes Polička B (Rtg prům.:1000, PH 1: 11,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Bouška Pavel0CZE237220370001010271084
2Kössler Michal0CZE237220611½011003,571037
3Chmel Matěj0CZE1001000271004
4Kössler Matěj0CZE1011100471000
  14. ŠK Svitavy B (Rtg prům.:1000, PH 1: 11,5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Pernica Jakub0CZE0110100371053
2Pazderský Jakub0CZE237295200100010271023
3Vojta Patrik0CZE0101010371000
4Dobešová Elena0CZE0010+1½3,571000
  15. ŠK Ústí nad Orlicí B (Rtg prům.:1000, PH 1: 11 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Pokorný Marian0CZE237425770100110371056
2Hanák David0CZE23742542001010½2,571033
3Skubi Jan0CZE011011½4,571004
4Brokeš Tobiáš0CZE00000+0171000
  16. Krajský výběr (Rtg prům.:1000, PH 1: 10 / PH 2: 1)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Staněk Tomáš0CZE0011001371043
2Horáček Jan0CZE0010111471006
3Beneš Jakub0CZE0011100371000
  17. ZŠ Dolní Dobrouč (Rtg prům.:1000, PH 1: 10 / PH 2: 1)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Tóth Vojtěch0CZE1011010471052
2Beneš Ondřej0CZE0½010001,571031
3Kalousek Josef0CZE0001001271004
4Křivohlávek Michal0CZE001½00+2,571000
  18. TJ Lanškroun D (Rtg prům.:1000, PH 1: 5 / PH 2: 0)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Kříž Štěpán0CZE0000000071017
2Kuťák Miroslav0CZE0000010171015
3Kolomý Jáchym0CZE0000000071010
4Smejkal Čestmír0CZE01+½1½0471000