1. kadetska liga ŠZŽ centar

Organizator(i)Hrvatski šahovski savez
SavezCroatia ( CRO )
Direktor turniraSaša Stanković
Glavni sudacŽeljko Matkun ds
Zamjenik glavnog sucaSaša Stanković IA, Damir Mihalinec žs, Vlado Karagić FA,
Sudac, Klara Krmpotić ks
Tempo igre (Standard)90 min + 30 sec / move
LokacijaSveta Nedelja, Čakovec, Sesvete, Starigrad, Sisak
Broj kola9
Sustav sparivanjaEkipni Berger
Obračun rejtingaNacionalni rejting, Međunarodni rejting
Datum2022/03/12 do 2022/04/09
Prosječan rejting1785
Program za sparivanjeSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager turnirski podatak

Zadnja izmjena15.04.2022 07:57:11, Creator/Last Upload: Zeljko Matkun

Odabir turnira1. liga, Liga kadetkinja, 2A liga, 3A liga, 2B liga, 3B liga, 2C liga
LinkoviPočetna Stranica Organizatora, Link tournament to the tournament calendar
Odabir parametara bez podataka o turniru
ListePoredak sa partijama, Poredak, Lista po nositeljstvu, Abecedni popis igrača, Alphabetical list all groups, Satnica
Turnirski sastav sa rezultatima po kolima, Turnirski sastav bez rezultata po kolima, Parovi ekipa za sva kola
Bodovi po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File

Bodovi po pločama

4. Kolo na 2022/03/19 kod 16:00
Bo.10  ŠK Novi Zagreb, Novi ZagrebRtg-7  ŠK Sloboda, MihovljanRtg3 : 1
1.1III
Spudić, Niko Karlo
1807-II
Vidović, Dominik
18180 - 1
1.2
Vučković, Viktor
1627-
Bašek, Luka
16001 - 0
1.3IV
Domić, Vito
1724-
Pandur, Simon
16001 - 0
1.4III
Vukoja, Luna
1696-
Vočanec, Marcel
16001 - 0
Bo.8  ŠK Sveta Nedelja, Sveta NedjeljaRtg-6  ŠD Varaždin, VaraždinRtg4 : 0
2.1III
Hranj, Martin
1833-III
Trninić, Marko
17731 - 0
2.2III
Žugec, Petar
1803-IV
Pavlic, Mihael
17431 - 0
2.3III
Ašperger, Bruno
1785-IV
Mešnjak, Krunoslav
17141 - 0
2.4III
Radalj, Niko
1773-IV
Cafuk, Hrvoje
17271 - 0
Bo.9  ŠK Polet I, BuševecRtg-5  ŠD Sisak, SisakRtg4 : 0
3.1I
Rautner, Fran
2016-
Vekić, Bruno
16551 - 0
3.2MK
Trgovac, Marta
1917-
Obućina, Nikola
16801 - 0
3.3II
Kos, Nikola
1897-
Lukinić, Matej
16001 - 0
3.4II
Delibašić, Dominik
1914-
Bušić, Luka
16001 - 0
Bo.1  ŠŠK Koprivnica, KoprivnicaRtg-4  ŠK Stridon, ŠtrigovaRtg3½: ½
4.1I
Zadro, Matej
2033-I
Colev, Ivor
2084½ - ½
4.2I
Bunić, Emanuel
2083-I
Perko, Bartol
19861 - 0
4.3I
Horčička, Jan
2026-II
Poljan, Max
18791 - 0
4.4III
Martić, Ivan
1778-IV
Sarač, Fran
17041 - 0
Bo.2  ŠK Sesvete-Agroproteinka, SesveteRtg-3  ŠK Samobor, SamoborRtg3 : 1
5.1MK
Vučenović, Damian
2072-MK
Franc, Borna
21281 - 0
5.2I
Martić, Filip
2006-I
Gal, Andrej
2051½ - ½
5.3III
Rukavina, David
1726-III
Radić, Len
1864½ - ½
5.4III
Marković, Patrik
1841-II
Đurić, Leon
18451 - 0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use