2022 "Aquapark Open " (U14).Druskininkai

Organizatorius (-iai)CAC "Juoda balta"
FederacijaLietuva ( LTU )
Turnyro direktoriusIO Sidabras Jonas
Vyriausias teisėjasIA Paliulionis Raimondas
Teisėjas (-ai)NA Norkeliunas Kestutis
Laiko kontrolė (Rapid)15 min + 10 sec/move
VietaDruskininkai
Ratų skaičius9
Turnyro tipasŠveicariška sistema
Reitingo skaičiavimasTarptautinis reitingas
Data2022/01/08 iki 2022/01/09
Reitingo-Ø1169
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas09.01.2022 12:02:37, Autorius: jonas sidabras,Paskutinis perkėlimas: ia paliulionis raimondas (ltu)

Turnyro pasirinktysBlitz, Open, Aqua10, Aqua14
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis, susieti su turnyrų kalendoriumi
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų
Apžvalga pagal komandąLAT, LTU
Sąrašaipradinis sąrašas, abėcėlinis žaidėjų sąrašas, statistika, abėcėlinis visų grupių sąrašas, tvarkaraštis
galutinė rezultatų lentelė po 9 ratų, lentelė pagal pradinį sąrašą
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9/9 , nesuporuotas
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

pradinis sąrašas

Nr. PavardėFed.Reit.LytisTipasKlubas/Miestas
1
Maklakova NaomiLAT1631wU12Riga
2
Andrijauskas DomasLTU1534U14Gargzdai
3
Varpins KristiansLAT1470U14Riga
4
Dijokas JokubasLTU1448U12Vilnius
5
Tolmacevs RomansLAT1387U12Riga
6
Mickunaite AgneLTU1386wU14Ukmerge
7
Jeronovics TomsLAT1357U12Riga
8
Linkevicius ViliusLTU1351U14Kaunas
9
Antuzis DanieliusLTU1333U14Gargzdai
10
Rudzinskaite UlaLTU1293wU12Vilnius
11
Remeika VytenisLTU1277U12Vilnius
12
Cibulskyte SmilteLTU1250wU14Vilnius
13
Ziura ArvydasLTU1242U14Gargzdai
14
Budiak ArinaLTU1239wU12Klaipeda
15
Saviciauskas GermantasLTU1232U14Panevezys
16
Burdin OlegLTU1220U12Klaipeda
17
Maurutyte LauraLTU1219wU12Vilkaviskis
18
Remeikaite RugileLTU1217wU14Vilnius
19
Valaika MatasLTU1201U12Gargzdai
20
Ovcinikova AugusteLTU1193wU12Vilkaviskis
21
Merzlovs TimursLAT1189U12Riga
22
Jacunskas MariusLTU1188U12Vilnius
23
Alionyte PatricijaLTU1181wU14Kaunas
24
Pasukonis EimantasLTU1160U12Kaunas
25
Vaitiekunas MotiejusLTU1144U12Vilnius
26
Karaliute DeimanteLTU1141wU14Birzai
27
Juknius SarunasLTU1139U12Gargzdai
28
Pidluznij MatvejLTU1137U12Klaipeda
29
Zonyte AukseLTU1134wU12Gargzdai
30
Vaseris JustasLTU1131U14Klaipeda
31
Kuslikis DominykasLTU1122U12Gargzdai
32
Mikulinaite MetaLTU1104wU14Ukmerge
33
Cibirkaite LiepaLTU1088wU14Vilkaviskis
34
Rakickas AurimasLTU1082U14Birzai
35
Gudaitis ElijasLTU1075U14Kaunas
36
Paliulyte VytauteLTU1074wU14Gargzdai
37
Banaite LiepaLTU1066wU12Kaunas
38
Valeikaite MelikaLTU1033wU14Vilnius
39
Gokas RapolasLTU1031U14Kaunas
40
Maklakova DafneLAT1030wU12Riga
41
Ravinis JokubasLTU1025U12Marijampole
42
Tavars HenrijsLAT1011U12Riga
43
Saukalaite NojaLTU1007wU12Vilnius
44
Anuzyte SojaLTU0wU12Vilnius
45
Budzinskas DaliusLTU0U12Kaunas
46
Dagyte EladaLTU0wU12Birzai
47
Jurgelionyte KotrynaLTU0wU12Vilnius
48
Kalnius KiprasLTU0U12Kaunas
49
Kuzmas BenediktasLTU0U12Vilnius
50
Litvinas AidasLTU0U12Vilnius
51
Maciokaite EmilijaLTU0wU14Vilnius
52
Tauraitis RolandasLTU0U12Vilnius
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, rekvizitai/naudojimosi sąlygos