Tatrafest - Majstrovstvá SR seniorov 65+, 18. ročník

Posledná aktualizácia 04.06.2022 21:23:29, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation license 60

Výber turnajaMSR 65+, OPEN Tatry, SeniorBlesk
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloTypKlub
1IMLanč Alois14900041SVK2293Lokomotíva Trnava
2IMPetrán Peter14900114SVK2225Šk Slovan Bratislava
3IMDobrovolský Ladislav300250CZE2221ŠK Slavoj Poruba
4FMNěmec Pavel301965CZE2178TJ ŠO Chrudim
5FMRückschloss Karol14900386SVK2177Šk Slovan Bratislava
6FMLys Josef302244CZE2114Sokol Brušperk
7Vrabec Miloš338982CZE2111Šachový spolek Kostelec nad Černými
8Demeter Peter14900459SVK2086Pšk Tatran Dason Ism Prešov
9Prívara Igor14901340SVK2063Šk Slovan Bratislava
10Hečko Dušan14903245SVK2043Šk Osuské
11FMMikuláš Dušan14900521SVK2004ŠK Slovan Bratislava
12Šturc Ján14922819SVK1995S75Šk Slovan Bratislava
13Jablonický František14901390SVK1985Tšš Trnava Mšk Sereď
14Cambel Vladimír14908930SVK1984Šk Slovan Bratislava
15Matejov Jaroslav14905264SVK1956Šk Dms Žilina
16Hlaváč Peter14903695SVK1950Tj Slovan Rajecké Teplice
17Vágner Ladislav331082CZE1941TJ Studénka
18Hecht Tomáš14908638SVK1938Šk Slovan Bratislava
19Lištiak Juraj14906520SVK1927Pšk Banská Bystrica
20Hujo Jozef14900548SVK1924Šk Zemplín Michalovce
21Bříza Jiří324787CZE1918Tatra Kopřivnice
22Bakalár Ján14901978SVK1916S75Tj Slovan Rajecké Teplice
23Goga František14909995SVK1900S75Šk Doprastav Bratislava
24Mandák Miroslav14902990SVK1887Šk Krasňany
25Pereszlényi Gejza14906198SVK1886Nitriansky Šachový Klub Nitra
26Ölvecký Jaroslav14928566SVK1873Šk Apollo Slovnaft Bratislava
27Valtera Jiří308900CZE1844S75TJ AERO Odolena Voda
28Kylar Miroslav329797CZE1822Klub šachistů Říčany 1925
29Szőcs Ladislav14906252SVK1818Tj Šo Topoľníky
30Doucha Ludvig1408844DEN1816Lokomotíva Trnava
31Kebis Miloš14901471SVK1808Šk Krasňany
32Šturc Gustav14902303SVK1804S75Šk Slovan Bratislava
33Machalec Vladimír14929163SVK1803Šk Doprastav Bratislava
34Fišer Jiří330604CZE1797S75Unichess
35Pásztor Ladislav14922428SVK1797Šk Čebovce
36Prachař Josef308412CZE1795S75Grop Praha
37Body Štefan14912341SVK1790Šk Tjlš Vd Poprad
38Lihosith Peter14909472SVK1782BŠK Bardejov
39Marsina Štefan14906821SVK1776Inbest Dunajov - Martin
40Mikulášek Viktor14913488SVK1775Šk Krasňany
41Saxl Jiří325783CZE1773Šachový klub Příbram-Baník, spolek
42Liška Jaroslav14908158SVK1773Šach - mat Turany
43Šuťák Andrej14904926SVK1773S75Šachy Reinter
44Vagovský Jozef14913054SVK1773ŠK Cífer
45Munk Ľubomír14903806SVK1770S75Šk Slovan Bratislava
46Lácha Jan311251CZE1767Šachový spolek Kostelec nad Černými
47Kukan Michal14951967SVK1767ŠK STRELEC Devínska Nová Ves
48Jakab Štefan14922223SVK1749Šk Čebovce
49Lonc Augustín14916266SVK1746S75Ošk Nededza- Šachový Oddiel
50Pokora Lubomír323926CZE1741S75TJ Baník Habartov
51Bračok Štefan14934426SVK1741Škm Liptovský Hrádok
52Galbavý Dušan14904586SVK1740S75Šk Medea Martin – Žabokreky
53Klanica Anton14909707SVK1714Lokomotíva Trnava
54Mikuš Peter14934272SVK1701ŠK Trenčín
55Mičák Miroslav14905760SVK1693Šk Turie
56Danko František14915588SVK1686Šk Handlová
57Barančík Michal14900980SVK1678S75Šachy Reinter
58Longauer Igor14916274SVK1660S75Šk Podpoľanie
59Sopko Rudolf14902435SVK1655S75
60Sukovský Igor14951770SVK1642Šk Tjlš Vd Poprad
61Beneš Karel332380CZE1640Šachový klub Příbram-Baník, spolek
62Marko Ján14911345SVK1638S75Šk Televízia Karlova Ves
63Hric Vladimír14961989SVK1637Tj Slovan Rajecké Teplice
64Pavčo Ján14938707SVK1631Šk Slovan Modrý Kameň
65Sedlák Mikuláš14926245SVK1624Šachy Reinter
66Šajtlava Igor14916622SVK1618S75Škš Dubnica N/V
67Bojnanský Juraj14948567SVK1584ŠK Hlohovec
68Pospíšil Petr325910CZE1566ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
69Karásek Jaroslav384747CZE1540ŠK POGO Budišov n/B.
70Kunzo Slavomír14926830SVK1538Tj Dražkovce
71Lembidakis Michael506001FIN1535
72Molnár Sviatoslav14974185SVK1512Šk Domu Kultúry Ružinov
73Slivka Vasil14944065SVK1506Tj Sokol Ľubotice
74Hatala Peter14920638SVK1471S75Šk Domu Kultúry Ružinov
75Kostič Ivan14967529SVK1466Šk Televízia Karlova Ves
76Petráško Jozef14900408SVK1458S75Šo Ktk Liptovský Mikuláš
77Štefanides Karol14909545SVK1438S75
78Mišánek Andrej14930862SVK1431S75Šk Tjlš Vd Poprad
79Tomaníková Ľudmila14948494SVK1409Škš Dubnica N/V
80Marko Ondrej14901072SVK1408Šk Aquamarin Podhájska
81Bak Ján14946947SVK1404
82Dubnička Ferdinand14944057SVK1393Škš Dubnica N/V
83Fujerik Štefan14923025SVK1272Individuálny Člen
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Tiráž