TALENT CUP 2021 - turnaj C

OrganizátorBeskydská šachová škola z. s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Záruba Petr [351725]
Hlavní rozhodčíIA Ing. Záruba Petr
RozhodčíPliska Karel [361135], Jasný Stanislav [311030]
Bedenkzeit (Standard)2x45 min + 30 s na tah
MístoSVČ Klíč, Frýdek-Místek
Number of rounds9
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2021/12/17 Datum do 2021/12/19
Ø ELO turnaje1192
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace19.12.2021 13:20:01, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnajeTurnaj A, Turnaj B, Turnaj C
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDEpohlavíKlub/Místo
1Lacková Lucie23731800CZE1112wBeskydská šachová škola z.s.
2Slonek Richard23744553CZE1077Šachy Štěpán
3Buček VítCZE0Beskydská šachová škola z.s.
4Galia Šimon23742151CZE0Interchess z.s.
5Hamerníková Iris23745738CZE0wBeskydská šachová škola z.s.
6Hanzel Martin23748222CZE0Beskydská šachová škola z.s.
7Hanzlová VendulaCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
8Hendrych NikolasCZE0Beskydská šachová škola z.s.
9Herentin Matyáš23745746CZE0Šachy Krnov, z.s.
10Holásek AdamCZE0Beskydská šachová škola z.s.
11Keprt TadeášCZE0Beskydská šachová škola z.s.
12Kožušník Jan23731796CZE0Beskydská šachová škola z.s.
13Kupka FrantišekCZE0Beskydská šachová škola z.s.
14Ličková Anna23744359CZE0wUnichess
15Michna PetrCZE0Šachy Krnov, z.s.
16Moravec René23745274CZE0ŠK Staré Město
17Mrmusova Marketa14974800SVK0wTJ Slávia CAISSA Čadca
18Polanský Matěj23741872CZE0Šachy Štěpán
19Přikryl Daniel23745770CZE0Beskydská šachová škola z.s.
20Remizov Artem23739940CZE0Šachový klub Viktoria Žižkov
21Rendl LubošCZE0Šachy Štěpán
22Říha JanCZE0Šachy Krnov, z.s.
23Štor JakubCZE0Šachy Štěpán
24Šudřich Dominik23745304CZE0Slavia Kroměříž
25Tarielašvili Kira23744235CZE0wBeskydská šachová škola z.s.
26Velim VojtěchCZE0Individuální člen
27Walder Hugo23743360CZE0TJ Ostrava
28Zádrapová GabrielaCZE0wŠachový klub Vsetín, z.s.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž