Ekipno prvenstvo u šahu za učenike srednjih škola grada Zagreba za 2021. godinu

Organizator(i)Školski športski savez grada Zagreba
SavezCroatia ( CRO )
Direktor turniraBorovina Hrvoje
Glavni sudacIA Režek Siniša [14516594]
SudacNA Iveković Tihana [14517825], NA Klara Krmpotić [14528592], NA Stančin Ana [14514508]
Tempo igre (Rapid)15 minuta
LokacijaZagreb (CRO), V. gimnazija, Ul. Vjekoslava Klaića 1
Broj kola5
Sustav sparivanjaEkipni švicarac
Obračun rejtinga -
Datum2021/11/26
Prosječan rejting1
Program za sparivanjeSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager turnirski podatak

Zadnja izmjena27.11.2021 13:35:49, Creator/Last Upload: binary

Odabir turniramladici, djevojke
LinkoviPočetna Stranica Organizatora, Link tournament to the tournament calendar
Odabir parametara bez podataka o turniru, ukloni zastave
Pregled za momčadCRO
Pregled za momčadAGRONOMSKA ŠKOLA ZAGREB, GIMNAZIJA LUCIJANA VRANJA, GIMNAZIJA SESVETE, GIMNAZIJA TITUŠA BREZOVAČ, HOTELIJERSKO-TURISTIČKA Š, I. GIMNAZIJA, III. GIMNAZIJA, PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADI, ŠPORTSKA GIMNAZIJA, TEHNIČKA ŠKOLA RUĐERA BOŠ, V. GIMNAZIJA, X. GIMNAZIJA "IVAN SUPEK", XI. GIMNAZIJA, XV. GIMNAZIJA
Overview for groupsU20
ListeKonačni poredak nakon 5 Kola, Nositelj(momčad)
Turnirski sastav sa rezultatima po kolima, Turnirski sastav bez rezultata po kolima, Konačni poredak sa partijama nakon 5 Kola
Lista po nositeljstvu, Abecedni popis igrača, Alphabetical list all groups
Parovi ekipaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5
Bodovi po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5
Podaci o Savezima, Partijama i Titulama, Satnica, Pet najboljih igrača, Ukupna statistika, podaci o medaljama
Photo GalleryShow Photo Gallery
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File

Turnirski sastav sa rezultatima po kolima

  4. III. GIMNAZIJA (RtgAvg:1, Kapetan: LUKA KUMBRIJA / TB1: 6 / TB2: 13)
Bo.ImeFEDFideID12345Bod.PartijeRtgAvg
1Arnold DoraCRO½10113,551000
2Stanojević BlažCRO111104,051000
3Vukoja LunaCRO010113,051000
4Romanić LukaCRO01½1,531000
5Vidatić IvorCRO101,021000

Podaci o igraču

Arnold Dora 0 CRO Rp:1149
KoloSNoImeFEDBod.Rez.Bo.
112Dumančić ŠimunCRO4,5w ½1
239Eljuga LukaCRO1,0s 11
351Vučenović DamianCRO4,0w 01
448Dolački JanCRO3,0s 11
584Jazbec DoraCRO1,0w 11
Stanojević Blaž 0 CRO Rp:1240
KoloSNoImeFEDBod.Rez.Bo.
110Topalušić FilipCRO1,0s 12
237Malešević LukaCRO1,0w 12
355Krnjak NikolaCRO1,0s 12
449Decker MartinCRO1,0w 12
580Reić JakovCRO3,5s 02
Vukoja Luna 0 CRO Rp:1072
KoloSNoImeFEDBod.Rez.Bo.
111Rezo BornaCRO2,5w 03
234Požgaj AntunCRO2,0s 13
356Dragoja ToniCRO2,0w 03
447Mioč TomaCRO1,0s 13
579Rukavina RokoCRO0,0w 13
Romanić Luka 0 CRO Rp:1000
KoloSNoImeFEDBod.Rez.Bo.
113Crnković IvanCRO2,0s 04
445Prugovečki JaniCRO1,0w 14
582Kozomara KristijanCRO3,5s ½4
Vidatić Ivor 0 CRO Rp:0
KoloSNoImeFEDBod.Rez.Bo.
233Tomac MartinCRO1,0w 14
353Milin TimonCRO1,0s 04

Bodovi po pločama

1. Kolo na 2021/11/26 kod 09:16
Bo.10
  III. GIMNAZIJA
Rtg-3
  GIMNAZIJA SESVETE
Rtg1½:2½
3.1
Arnold, Dora
0U20-
Dumančić, Šimun
0U20½ - ½
3.2
Stanojević, Blaž
0U20-
Topalušić, Filip
0U201 - 0
3.3
Vukoja, Luna
0U20-
Rezo, Borna
0U200 - 1
3.4
Romanić, Luka
0U20-
Crnković, Ivan
0U200 - 1
2. Kolo na 2021/11/26 kod 10:09
Bo.13
  I. GIMNAZIJA
Rtg-10
  III. GIMNAZIJA
Rtg0 : 4
6.1
Eljuga, Luka
0U20-
Arnold, Dora
0U200 - 1
6.2
Malešević, Luka
0U20-
Stanojević, Blaž
0U200 - 1
6.3
Požgaj, Antun
0U20-
Vukoja, Luna
0U200 - 1
6.4
Tomac, Martin
0U20-
Vidatić, Ivor
0U200 - 1
3. Kolo na 2021/11/26 kod 10:48
Bo.10
  III. GIMNAZIJA
Rtg-6
  ŠPORTSKA GIMNAZIJA
Rtg1 : 3
4.1
Arnold, Dora
0U20-
Vučenović, Damian
0U200 - 1
4.2
Stanojević, Blaž
0U20-
Krnjak, Nikola
0U201 - 0
4.3
Vukoja, Luna
0U20-
Dragoja, Toni
0U200 - 1
4.4
Vidatić, Ivor
0U20-
Milin, Timon
0U200 - 1
4. Kolo na 2021/11/26 kod 11:22
Bo.1
  PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA
Rtg-10
  III. GIMNAZIJA
Rtg0 : 4
4.1
Dolački, Jan
0U20-
Arnold, Dora
0U200 - 1
4.2
Decker, Martin
0U20-
Stanojević, Blaž
0U200 - 1
4.3
Mioč, Toma
0U20-
Vukoja, Luna
0U200 - 1
4.4
Prugovečki, Jani
0U20-
Romanić, Luka
0U200 - 1
5. Kolo na 2021/11/26 kod 12:02
Bo.10
  III. GIMNAZIJA
Rtg-5
  X. GIMNAZIJA "IVAN SUPEK"
Rtg2½:1½
4.1
Arnold, Dora
0U20-
Jazbec, Dora
0U201 - 0
4.2
Stanojević, Blaž
0U20-
Reić, Jakov
0U200 - 1
4.3
Vukoja, Luna
0U20-
Rukavina, Roko
0U201 - 0
4.4
Romanić, Luka
0U20-
Kozomara, Kristijan
0U20½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use