Mistrovství Čech mládeže v šachu 2021 - HD12

Poslední aktualizace30.10.2021 13:08:35, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeHD12, HD14, HD16, Open, Fide, Blesk
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Pořadí po 5 kole

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Starý VojtěchCZE16262222 ŠK Polabiny, z.s.4,50,015,517,5
22Martirosyan DavidCZE1638ŠK Dopravní podnik Praha4,50,014,517,5
34Chon JeremyCZE1546TJ Bohemians Praha4,50,014,516,5
48Krautschneider Daniel JanCZE1455Region Panda, z.s.4,50,012,515,0
512Pásek JosefCZE1425TJ Bohemians Praha4,00,013,516,5
65Bělaška VáclavCZE1501TJ Desko Liberec4,00,013,515,5
9Bára JanCZE1442ŠK Dopravní podnik Praha4,00,013,515,5
811Kroulík VáclavCZE1434Region Panda, z.s.4,00,012,514,5
97Frantsev IegorCZE1477ŠK Česká Lípa4,00,011,513,0
101Váňa JanCZE1683ŠK Tachov4,00,011,013,0
1160Sochor AntonínCZE1072ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.3,50,014,517,5
126Mík TomášCZE1483Region Panda, z.s.3,50,013,015,0
1323Švadlenka MichalCZE1324TJ Kobylisy3,50,013,014,5
1413Slívová LindawCZE1411ŠK Teplice3,50,012,514,0
1531Gregor AlexandrCZE1235QCC České Budějovice3,50,011,512,5
1610Topenčík BrunoCZE1435ŠK Spartak Čelákovice3,50,010,512,0
1717Hrdlička JanCZE1375Šachový spolek Železné hory3,50,09,010,5
1824Malý JiříCZE1310Unichess3,00,014,516,0
1920Bělaška AdamCZE1341TJ Desko Liberec3,00,014,016,0
2035Kroulík ŠtěpánCZE1197Region Panda, z.s.3,00,014,015,5
2126Ocelák LukášCZE1289ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3,00,013,516,0
2216Švadlenka DominikCZE1376TJ Kobylisy3,00,013,515,0
2330Ličková AnnawCZE1236Unichess3,00,013,513,5
2422Tejnor MartinCZE1328Chess club Písek, z.s.3,00,013,015,0
2545Mruškovič OndřejCZE1120Šachový klub Zdice3,00,013,014,5
2614Sboev KirillCZE1402ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar3,00,012,514,0
2732Seidl VáclavCZE1218Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.3,00,012,013,5
2837Ježek JakubCZE1194TJ Sokol Plzeň-Letná3,00,012,012,5
2919Jun RostislavCZE1352TJ CHS Chotěboř3,00,011,512,5
3053Čížek FilipCZE1098ŠK Sokol Vyšehrad3,00,011,512,5
3143Petrík JozefCZE1151Šachový klub při DDM Litomyšl3,00,011,012,5
3250Stibor OndřejCZE1104SK Šachy Chlumec3,00,011,012,0
3367Nová AnežkawCZE1027ŠK Sokol Klatovy3,00,010,512,5
3469Hůlka VítCZE1013ŠK Česká Lípa3,00,010,512,5
3518Ausperger VítCZE1359TJ Desko Liberec3,00,010,512,0
3649Fadrný JáchymCZE1108ŠK Spartak Čelákovice3,00,09,510,0
3779Štědrová JolanawCZE0TJ Kavalier Sázava z.s.3,00,07,59,0
3834Zrůst LukášCZE1200ŠK Spartak Chodov2,50,014,015,0
3939Zimovčák KryštofCZE1165ŠK Kapličák Liberec, spolek2,50,012,013,0
4015Markina SofiiawCZE1390ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar2,50,011,514,0
4152Kreuzman DanielCZE1100ŠK Sokol Klatovy2,50,011,512,5
4256Marešová DenisawCZE1083ŠK 64 Plzeň2,50,011,013,0
4328Day Sophia OliviawCZE1270Klub šachistů Říčany 19252,50,011,012,5
42Martinková KlárawCZE1156SK OAZA Praha2,50,011,012,5
4529Kammová KateřinawCZE1253ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,50,010,511,5
4670Červinka VojtěchCZE0ŠK Karlovy Vary2,50,010,011,5
4773Martinkovičová NelawCZE0ŠACHklub Tábor z.s.2,50,09,010,5
4841Němec MikulášCZE1160Klub šachistů Říčany 19252,50,09,09,0
4938Cimprich LukášCZE1182Šachový oddíl Horní Čermná z.s.2,00,013,014,5
5025Martínek DenisCZE1294Šachový klub Bohnice2,00,013,014,5
5146Veverka MaxCZE1115Sokol Tábor2,00,012,512,5
5227Mlýnek JakubCZE1277TJ Jawa Brodce2,00,012,013,5
5354Vaňáček JanCZE1096ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,00,011,513,5
5474Mojžíšová BarborawCZE0ŠK Sokol Vyšehrad2,00,011,513,5
5536Katasonova OlgawCZE1195Unichess2,00,011,512,5
5647Rudlof AdamCZE1114Sokol Domažlice2,00,011,012,0
5744Floriánová BarborawCZE1125ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.2,00,011,011,0
5821Stefaniv VladislavCZE1337ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,00,010,011,0
5963Beranová MartawCZE1044Sokol Bakov nad Jizerou2,00,09,59,5
6061Pešek PetrCZE1063QCC České Budějovice2,00,09,010,0
6159Archlebová EvawCZE1080TJ Jiskra Jaroměř2,00,08,59,5
6233Kůsová NikolawCZE1213ŠK Spartak Chodov2,00,07,08,0
6358Vlček VítězslavCZE1083TJ Náchod1,50,012,014,5
6465Ugrenovich JaroslavCZE1035ŠK Karlovy Vary1,50,012,014,0
6576Pešek Jan AntonínCZE0Klub šachistů Říčany 19251,50,011,513,0
6664Sikora JakubCZE1043TJ Slovan Varnsdorf z.s.1,50,011,513,0
6748Štěpán MichalCZE1110TJ Náchod1,50,010,511,5
6851Bytko TymofiiCZE1103ŠK Teplice1,50,010,511,0
6957Tichý KryštofCZE1083Sokol Buštěhrad1,50,010,011,0
7055Archlebová IvawCZE1089TJ Jiskra Jaroměř1,50,09,09,0
7166Večeřová HanawCZE1029TJ Lanškroun1,50,09,09,0
7268Mrázek ŠtěpánCZE1018ŠK Spartak Čelákovice1,50,08,59,0
7381Willis MaxCZE0TJ Bohemians Praha1,00,010,011,0
7480Tichá MariewCZE0Sokol Buštěhrad1,00,09,59,5
7572Kubíčková LindawCZE0ŠK Spartak Čelákovice1,00,09,010,5
7662Stehlíková VanessawCZE10552222 ŠK Polabiny, z.s.1,00,09,010,0
7778Šmejdová AdélawCZE0TJ Náchod1,00,09,09,0
7840Pavelka OndřejCZE1164SK Šachy Chlumec1,00,08,59,5
7975Nacházel VáclavCZE0SK Šachy Chlumec1,00,08,58,5
8077Souralová AlenawCZE0SK OAZA Praha1,00,06,06,0
8171Kopecká LibušewCZE0Klub šachistů Říčany 19250,00,08,59,5
8282Zhivak ValeriyawCZE0ŠK Karlovy Vary0,00,07,08,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž