Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 21:45:23
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Krajský přebor SŠS 2021/22
Poslední aktualizace10.04.2022 19:22:39, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 96
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
6. Kolo Datum kola 2022/01/09 Hodina 10:00
Šach.
12
ŠK Zdice A
ELO
-
9
KŠ Říčany 1925 C
ELO
4 : 4
1.1
Rosenbaum Vít
2133
-
Malý Filip
1967
1 - 0
1.2
Velitshko I.
2192
-
Fojtů Jan
2100
1 - 0
1.3
Bauer Jindřich
2090
-
Novotný David
1877
1 - 0
1.4
Civín Dominik
1993
-
Bartoš Václav
1986
0 - 1
1.5
Rosenbaumová Lea
1816
-
Havlík František
1957
1 - 0
1.6
Rujder Tibor
1791
-
Vilímová Julie
1793
0 - 1
1.7
Stolz Lubor
1808
-
Bartošová Hana
1858
0 - 1
1.8
Handl Petr
1580
-
Vavřinec Tomáš
1913
0 - 1
Šach.
10
TJ JAWA Brodce A
ELO
-
8
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A
ELO
1½:6½
2.1
Křížek Kryštof
1916
-
Kryšpín Libor
2070
0 - 1
2.2
Svoboda Jaromír
1950
-
Eliáš Jakub
1994
0 - 1
2.3
Feierfeil Jiří
1711
-
Jeřábek Jindřich
1891
½ - ½
2.4
Fialka Miroslav
1996
-
Řezáč Jindřich
1803
½ - ½
2.5
Vávra Jan
1969
-
Šmejkal Josef
1756
½ - ½
2.6
Kubaljak Jaromír
1817
-
Hložek Jan
1889
0 - 1
2.7
Procházka Jaroslav
1788
-
Mejzr Jan
1828
0 - 1
2.8
Tománek Karel
1356
-
Špringl Matěj
1688
0 - 1
Šach.
11
TJ Bohemia Poděbrady A
ELO
-
7
ŠS Kostelec nad Černými lesy A
ELO
3½:4½
3.1
Kaplan Daniel
2034
-
FM
Šeleljo Daniel
2215
0 - 1
3.2
Němeček Pavel
1903
-
FM
Hába Zdeněk
2162
1 - 0
3.3
Doležal Karel
1907
-
Vrabec Miloš
2111
0 - 1
3.4
Štěpánek Stanislav
1877
-
Novák Jindřich
2067
½ - ½
3.5
Němeček Lukáš
1734
-
Suchý Ladislav
1793
1 - 0
3.6
Laštovka Ondřej
1530
-
Kacafírek Miroslav
1927
0 - 1
3.7
Němeček Pavel
1531
-
Lácha Jan
1772
1 - 0
3.8
bez hráče
0
-
Jíša Luboš
1768
- - +
Šach.
1
TJ Neratovice C
ELO
-
6
TJ Sokol Mladá Boleslav B
ELO
4½:3½
4.1
Jandourek Lukáš
2182
-
Srba Milan
2114
1 - 0
4.2
Bargel Martin
2028
-
Petr Jan
2090
½ - ½
4.3
Nadrchal Tomáš
2045
-
Crha Josef
2006
1 - 0
4.4
Hadžala Daniel
1983
-
Jaček Miloslav
1947
½ - ½
4.5
Picek Miroslav
1925
-
Švejk Martin
1912
0 - 1
4.6
Baran Peter
1932
-
Novák Ivan
1831
0 - 1
4.7
Verner Jan
1781
-
Holka Antonín
1643
1 - 0
4.8
Parpel Petr
1640
-
Ohlídal Tomáš
1378
½ - ½
Šach.
2
TJ Kralupy A
ELO
-
5
ŠK JOLY Lysá nad Labem D
ELO
4 : 4
5.1
Skřivánek Jan
2122
-
Kožený Pavel
2020
1 - 0
5.2
Novák Vítězslav
1971
-
Musil Martin
1973
0 - 1
5.3
Štursa Jan
2044
-
Valtr Tomáš
1914
1 - 0
5.4
Jarrah Kamal
2013
-
Daniel Jiří
1920
½ - ½
5.5
Gruber Miloš
1892
-
Petruň Milan
1884
0 - 1
5.6
Bezděk Tomáš
1820
-
Döme Michal
1884
½ - ½
5.7
Seidl Jan
1788
-
Švondr Michal
1917
1 - 0
5.8
Popelka Pavel
1806
-
Sedlák Milan
1823
0 - 1
Šach.
3
Sokol Bakov nad Jizerou B
ELO
-
4
Sokol Kolín A
ELO
2½:5½
6.1
FM
Mudra Pavel
2310
-
IM
Jirovský Pavel
2281
1 - 0
6.2
Záhorbenský Jaroslav
2078
-
Stluka Petr
2187
0 - 1
6.3
Hulín Petr
2070
-
Hora Milan
2121
½ - ½
6.4
Richter Martin
1944
-
Tesař Patrik
2073
0 - 1
6.5
Garšic Petr
1882
-
Brezmen Pavel
2031
½ - ½
6.6
Paldus Jan
1713
-
Žák Zbyněk
1949
0 - 1
6.7
Beran Jakub
1663
-
Stehlík Jiří
1796
½ - ½
6.8
Šťastný Šimon
1448
-
Kaplan Tomáš
1887
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž