Prva crnogorska liga u sahu za 2021

Last update 26.09.2021 12:46:14, Creator/Last Upload: montenegro chess federation

Parameters Show tournament details, Link with tournament calendar
ListsRanking crosstable, Rank table, Team-Pairings of all rounds, Playing schedule
Starting rank list of players, Alphabetical list
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Team-Pairings of all rounds

Round 1 on 2021/09/17 at 16:30
No.TeamTeamRes.:Res.
1  SK Anpasan  SK Dijagonale½:
2  SK Dama  SK Mladost3:3
3  SK Cetinje  SK Gambit:
4  SK 7 Oktobar  SK Omladinac-Buducnost:
5  SK Zora  SK Rumija2:4
Round 2 on 2021/09/18 at 09:30
No.TeamTeamRes.:Res.
1  SK Dijagonale  SK Rumija4:2
2  SK Omladinac-Buducnost  SK Zora6:0
3  SK Gambit  SK 7 Oktobar1:5
4  SK Mladost  SK Cetinje:
5  SK Anpasan  SK Dama:
Round 3 on 2021/09/18 at 16:30
No.TeamTeamRes.:Res.
1  SK Dama  SK Dijagonale:
2  SK Cetinje  SK Anpasan:½
3  SK 7 Oktobar  SK Mladost3:3
4  SK Zora  SK Gambit:
5  SK Rumija  SK Omladinac-Buducnost:
Round 4 on 2021/09/19 at 09:30
No.TeamTeamRes.:Res.
1  SK Dijagonale  SK Omladinac-Buducnost:
2  SK Gambit  SK Rumija½:
3  SK Mladost  SK Zora:
4  SK Anpasan  SK 7 Oktobar3:3
5  SK Dama  SK Cetinje3:3
Round 5 on 2021/09/19 at 15:00
No.TeamTeamRes.:Res.
1  SK Cetinje  SK Dijagonale:
2  SK 7 Oktobar  SK Dama:
3  SK Zora  SK Anpasan:
4  SK Rumija  SK Mladost1:5
5  SK Omladinac-Buducnost  SK Gambit4:2
Round 6 on 2021/09/24 at 16:30
No.TeamTeamRes.:Res.
1  SK Dijagonale  SK Gambit6:0
2  SK Mladost  SK Omladinac-Buducnost:
3  SK Anpasan  SK Rumija3:3
4  SK Dama  SK Zora4:2
5  SK Cetinje  SK 7 Oktobar:
Round 7 on 2021/09/25 at 09:30
No.TeamTeamRes.:Res.
1  SK 7 Oktobar  SK Dijagonale:
2  SK Zora  SK Cetinje2:4
3  SK Rumija  SK Dama3:3
4  SK Omladinac-Buducnost  SK Anpasan:
5  SK Gambit  SK Mladost0:6
Round 8 on 2021/09/25 at 16:30
No.TeamTeamRes.:Res.
1  SK Dijagonale  SK Mladost:
2  SK Anpasan  SK Gambit6:0
3  SK Dama  SK Omladinac-Buducnost:
4  SK Cetinje  SK Rumija3:3
5  SK 7 Oktobar  SK Zora4:2
Round 9 on 2021/09/26 at 09:30
No.TeamTeamRes.:Res.
1  SK Zora  SK Dijagonale:
2  SK Rumija  SK 7 Oktobar3:3
3  SK Omladinac-Buducnost  SK Cetinje:
4  SK Gambit  SK Dama0:6
5  SK Mladost  SK Anpasan:
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use