Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 00:03:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
partijų transliacija https://view.livechesscloud.com/#732d04fb-8da0-461d-b029-30464e25993f
Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionatas U12
Останнє оновлення19.09.2021 14:16:48, Автор /Останнє завантаження: IA Paliulionis Raimondas (LTU)
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
Рейт.
стать
Клуб/Місто
1
AIM
Morkunas Gustas
1970
Kėdainiai
2
Bazilius Augustinas
1896
Vilnius
3
AIM
Ser Daniel
1835
Šiauliai
4
Vaiciunas Giedrius
1662
Kaunas
5
Grybkauskas Pijus
1570
Vilnius
6
Gerasimov Igor
1420
Šiauliai
7
Minkauskas Tadas
1365
Vilnius
8
Mickus Vidminas Marius
1338
Vilnius
9
Jonaitis Herkus
1296
Vilnius
10
Remeikaite Rugile
1270
w
Vilnius
11
Cumacenko Joris
1266
Kaunas
12
Skyrius Aronas
1264
Panevėžys
13
Blazys Titas
1250
Vilnius
14
Alionyte Patricija
1198
w
Kaunas
15
Valaika Matas
1180
Gargždai
16
Nainys Zanas
1172
Vilnius
17
Mataciunas Linas
1149
Vilnius
18
Michailovas Ugnius
1145
Vilnius
19
Mikulinaite Meta
1134
w
Ukmergė
20
Platbarzdyte Ugne
1128
w
Šiauliai
21
Ovcinikova Auguste
1125
w
Vilkaviškis
22
Rudzinskaite Ula
1121
w
Vilnius
23
Cumacenko Saule
1118
w
Kaunas
24
Chacatrian Ruben
1113
Klaipėda
25
Kavalnyte Rusne
1104
w
Vilnius
26
Skiute Eimantas
1092
Šiauliai
27
Masiulionis Lukas
1084
Šiauliai
28
Vainauskas Timotiejus
1076
Jurbarkas
29
Rakickas Aurimas
1074
Biržai
30
Petruskevicius Tadas
1068
Gargždai
31
Maurutyte Laura
1052
w
Vilkaviškis
32
Jablonskas Dominykas
1050
Šiauliai
33
Valeikaite Melika
1046
w
Vilnius
34
Griksaite Ruta
1011
w
Šiauliai
35
Aglinskyte Marta
0
w
Vilnius
36
Jurgelionyte Kotryna
0
w
Vilnius
37
Kuklys Liutauras
0
Jurbarkas
38
Lisicovas Kajus
0
Kaunas
39
Martynovicius Arsenij
0
Vilnius
40
Mekionis Majus
0
Jurbarkas
41
Mickute Sandra
0
w
Vilnius
42
Paznekaite Laura Sofija
0
w
Vilnius
43
Pokladok Gediminas
0
Vilnius
44
Posaskov Maksim
0
Vilnius
45
Pustovalovas Gabrielius
0
Vilnius
46
Svencionyte Auguste
0
w
Biržai
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
Legal details/Terms of use