Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor MKŠS 2021/2022

Poslední aktualizace28.03.2022 09:32:07, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 34

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ŠK ASK Tatra Kopřivnice A (Rtg prům.:2017, Kapitán: Rosinský Pavel, p.rosinsky@seznam.cz, 605 844 273 / PH 1: 30 / PH 2: 56,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideID1234567891011BodyPartieRtg prům.Krtg+/-
1Káňa Pavel20132021CZE305430½½½00½26212220-3,4
2Vysoglad Petr20322026CZE3043101½0½10½½48200320-2,4
3Omamík Pavel20392058CZE331074½½1½½½½00½04,511201520-23,6
4Vrubl Jaroslav20962080CZE324655½½111½011½7101939202,8
5Štefaník Marek20121997CZE3851901001111011181119152020
6Veřmiřovský Vlastimil20162029CZE3258721111½1½118918962043,8
7Slavinský Rostislav19131931CZE306959½½½1,53191420-1
8Socha Jaromír18991921CZE3246040½11½½½½4,581860200,6
9Rosinský Pavel20111994CZE324566½1½11½½½16,59179120-5,6
10Bříza Jiří19201891CZE3247871½1½11111½8,51016772028,2
11Borovička Bohumil18851886CZE3163931½1,521819204,2
12Smělý Pavel18521815CZE372641½0,51174820-2,8

Info o hráči

Káňa Pavel 2021 CZE Rp:2003
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2111FMMužík Martin20752086CZE3,5s ½1
338Vízner Jaroslav18951896CZE3w ½1
5151IMVesselovsky Serguei23112308CZE7w ½1
772Valenčík Jozef20032012CZE2,5w 01
893Gnojek Petr23222259CZE4,5s 01
11169FMZabystrzan Pavel21612172CZE4w ½1
Vysoglad Petr 2026 CZE Rp:2020
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1131FMLys Josef21232036CZE6,5w 11
2112Olšar Robin20662057CZE2,5w ½2
340Bulawa Marek18911910CZE2,5s 02
4187Zimniok Lubomír20872076CZE4s ½1
5153Raiman Tom18651881CZE4s 12
653Neumann Filip21242060CZE6s 01
773Dostál Radim19811961CZE2,5s ½2
91Kolář Stanislav20192040CZE3w ½1
Omamík Pavel 2058 CZE Rp:1961
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1132Tauš Martin20171998CZE2,5s ½2
2113Pavelek Karel20672057CZE1s ½3
341Holeksa Miloš18721892CZE2,5w 13
4188FMOlšar Jaroslav20942108CZE6,5w ½2
5154Čáp Šimon17901772CZE0,5w ½3
658Didi Jan20321998CZE6w ½2
774Vícha Marek19411958CZE2,5w ½3
894Frank Adam22822227CZE3w 02
93Podlesný Pavel20292022CZE4,5s 02
10207Byma Pavel20702069CZE5,5s ½1
11171Horváth Tomáš20872068CZE6,5s 02
Vrubl Jaroslav 2080 CZE Rp:2096
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1133Keprt Pavel19001915CZE3w ½3
2115Vícha Martin19921982CZE4,5w ½4
4189Szotek Josef19091888CZE2,5s 13
5155Kusák Lubomír17151735CZE1,5s 14
661Trombík Karel18411869CZE0s 13
775Hanák Tomáš19331969CZE4s ½4
896Nytra Ondřej22732160CZE5s 03
94Kozelský Marek19601934CZE2,5w 13
10208Šnyta Zdeněk20031995CZE1,5w 12
11173Šrámek Tomáš19411941CZE6w ½3
Štefaník Marek 1997 CZE Rp:2078
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1134Lipovský Tomáš19091895CZE3,5s 14
2120Pardy Martin18981920CZE4,5s 05
342Hurta Jiří18011802CZE2,5s 04
4190Bělačík Jan18861894CZE3w 14
5160Jarkuliš Vojtěch16451767CZE1,5w 15
662Chrostek Lukáš18621866CZE6w 14
776FMČempel Jaroslav20242035CZE7w 15
899Paseka Matyáš20962011CZE5w 04
95Pohludka Ondřej19481956CZE4s 14
10209Kučera Tomáš19591963CZE3,5s 13
11174Kopta Jiří19101951CZE3,5s 14
Veřmiřovský Vlastimil 2029 CZE Rp:2250
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1135Hora Aleš19872008CZE3,5w 15
2123Janeček Miroslav17701754CZE2,5w 16
343Petrov Nikolaj17401723CZE0,5w 15
5162Snopek Jiří17101735CZE2,5s 16
664Šamu Pavel19621918CZE6s ½5
777Jarolím Jan19521948CZE3,5s 16
8100Vantuch Lucian20492035CZE3,5s ½5
10210Krupa Radim20162022CZE4,5w 14
11177Pekárek Aleš19051918CZE6,5w 15
Slavinský Rostislav 1931 CZE Rp:1902
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
96Čujdík Jiří19001907CZE5w ½5
10212Gemsa Pavel19661957CZE1,5s ½5
11179Fialka Adam18401879CZE5,5s ½6
Socha Jaromír 1921 CZE Rp:1898
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1136Grepl Lukáš18941896CZE6,5s 06
345Drbůl Pavel18231853CZE2s ½6
4191Sobek Rostislav18631895CZE5s 15
669Oborný Stanislav17221712CZE0,5w 16
8102Buchta Bartoloměj19041882CZE6,5w ½6
98Siwek Antonín18471862CZE5,5s ½6
10218Melecký Jaroslav18941896CZE4,5w ½6
11181Šebesta Jan18901883CZE7,5w ½7
Rosinský Pavel 1994 CZE Rp:1957
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1137Tvrdý Petr18721869CZE1w ½7
2125Havel Kristián17331791CZE2s 17
348Bukový Josef16421740CZE2,5w ½7
4192Konečný Vladimír17621814CZE1,5w 16
5163Peřík Alois15961657CZE0w 17
670Huvar Jan16491434CZE2s ½7
782Václavík David20532055CZE0,5w ½7
911Berezjuk Rostislav19021867CZE2w ½7
10220Bělka Lubomír19101893CZE4,5s 17
Bříza Jiří 1891 CZE Rp:1955
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1140Blecha Josef18661865CZE6s 18
2128Klapuch Dominik16761745CZE3w ½8
351Gil Karel17861792CZE0,5s 18
4193Repák Jan17521745CZE3,5s ½7
5168Novák Igor00CZE0,5s 18
671Neumann Karel14481520CZE0,5w 18
789Kondula Dominik17701779CZE5s 18
8103Vaníček Michal18641853CZE2,5s 17
912Čížek Petr18401877CZE1s 18
10224Kampík David01591CZE1,5w ½8
Borovička Bohumil 1886 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
8109Dudová Pavlína17691820CZE0w 18
11182Mrázek Roman17891818CZE0,5s ½8
Smělý Pavel 1815 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4196Folwarczný Jiří17511748CZE4,5w ½8

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2021/10/10 Hodina 09:00
Šach.6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice AELO-7  Sokol BrušperkELO5½:2½
6.1
Vysoglad, Petr
2026-FM
Lys, Josef
20361 - 0
6.2
Omamík, Pavel
2058-
Tauš, Martin
1998½ - ½
6.3
Vrubl, Jaroslav
2080-
Keprt, Pavel
1915½ - ½
6.4
Štefaník, Marek
1997-
Lipovský, Tomáš
18951 - 0
6.5
Veřmiřovský, Vlastimil
2029-
Hora, Aleš
20081 - 0
6.6
Socha, Jaromír
1921-
Grepl, Lukáš
18960 - 1
6.7
Rosinský, Pavel
1994-
Tvrdý, Petr
1869½ - ½
6.8
Bříza, Jiří
1891-
Blecha, Josef
18651 - 0
2. Kolo Datum kola 2021/10/24 Hodina 09:00
Šach.8  Slezan Opava AELO-6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice AELO3½:4½
2.1FM
Mužík, Martin
2086-
Káňa, Pavel
2021½ - ½
2.2
Olšar, Robin
2057-
Vysoglad, Petr
2026½ - ½
2.3
Pavelek, Karel
2057-
Omamík, Pavel
2058½ - ½
2.4
Vícha, Martin
1982-
Vrubl, Jaroslav
2080½ - ½
2.5
Pardy, Martin
1920-
Štefaník, Marek
19971 - 0
2.6
Janeček, Miroslav
1754-
Veřmiřovský, Vlastimil
20290 - 1
2.7
Havel, Kristián
1791-
Rosinský, Pavel
19940 - 1
2.8
Klapuch, Dominik
1745-
Bříza, Jiří
1891½ - ½
3. Kolo Datum kola 2021/11/14 Hodina 09:00
Šach.6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice AELO-9  Baník Havířov BELO4½:3½
5.1
Káňa, Pavel
2021-
Vízner, Jaroslav
1896½ - ½
5.2
Vysoglad, Petr
2026-
Bulawa, Marek
19100 - 1
5.3
Omamík, Pavel
2058-
Holeksa, Miloš
18921 - 0
5.4
Štefaník, Marek
1997-
Hurta, Jiří
18020 - 1
5.5
Veřmiřovský, Vlastimil
2029-
Petrov, Nikolaj
17231 - 0
5.6
Socha, Jaromír
1921-
Drbůl, Pavel
1853½ - ½
5.7
Rosinský, Pavel
1994-
Bukový, Josef
1740½ - ½
5.8
Bříza, Jiří
1891-
Gil, Karel
17921 - 0
4. Kolo Datum kola 2021/11/28 Hodina 09:00
Šach.10  ŠK Karviná BELO-6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice AELO2 : 6
3.1
Zimniok, Lubomír
2076-
Vysoglad, Petr
2026½ - ½
3.2FM
Olšar, Jaroslav
2108-
Omamík, Pavel
2058½ - ½
3.3
Szotek, Josef
1888-
Vrubl, Jaroslav
20800 - 1
3.4
Bělačík, Jan
1894-
Štefaník, Marek
19970 - 1
3.5
Sobek, Rostislav
1895-
Socha, Jaromír
19210 - 1
3.6
Konečný, Vladimír
1814-
Rosinský, Pavel
19940 - 1
3.7
Repák, Jan
1745-
Bříza, Jiří
1891½ - ½
3.8
Folwarczný, Jiří
1748-
Smělý, Pavel
1815½ - ½
5. Kolo Datum kola 2021/12/12 Hodina 09:00
Šach.6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice AELO-11  ŠK Ostrava-Jih AELO7 : 1
4.1
Káňa, Pavel
2021-IM
Vesselovsky, Serguei
2308½ - ½
4.2
Vysoglad, Petr
2026-
Raiman, Tom
18811 - 0
4.3
Omamík, Pavel
2058-
Čáp, Šimon
1772½ - ½
4.4
Vrubl, Jaroslav
2080-
Kusák, Lubomír
17351 - 0
4.5
Štefaník, Marek
1997-
Jarkuliš, Vojtěch
17671 - 0
4.6
Veřmiřovský, Vlastimil
2029-
Snopek, Jiří
17351 - 0
4.7
Rosinský, Pavel
1994-
Peřík, Alois
16571 - 0
4.8
Bříza, Jiří
1891-
Novák, Igor
01 - 0
6. Kolo Datum kola 2022/01/09 Hodina 09:00
Šach.1  TJ Ostrava BELO-6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice AELO2½:5½
4.1
Neumann, Filip
2060-
Vysoglad, Petr
20261 - 0
4.2
Didi, Jan
1998-
Omamík, Pavel
2058½ - ½
4.3
Trombík, Karel
1869-
Vrubl, Jaroslav
20800 - 1
4.4
Chrostek, Lukáš
1866-
Štefaník, Marek
19970 - 1
4.5
Šamu, Pavel
1918-
Veřmiřovský, Vlastimil
2029½ - ½
4.6
Oborný, Stanislav
1712-
Socha, Jaromír
19210 - 1
4.7
Huvar, Jan
1434-
Rosinský, Pavel
1994½ - ½
4.8
Neumann, Karel
1520-
Bříza, Jiří
18910 - 1
7. Kolo Datum kola 2022/01/23 Hodina 09:00
Šach.6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice AELO-2  ŠK Slavoj Poruba DELO5 : 3
3.1
Káňa, Pavel
2021-
Valenčík, Jozef
20120 - 1
3.2
Vysoglad, Petr
2026-
Dostál, Radim
1961½ - ½
3.3
Omamík, Pavel
2058-
Vícha, Marek
1958½ - ½
3.4
Vrubl, Jaroslav
2080-
Hanák, Tomáš
1969½ - ½
3.5
Štefaník, Marek
1997-FM
Čempel, Jaroslav
20351 - 0
3.6
Veřmiřovský, Vlastimil
2029-
Jarolím, Jan
19481 - 0
3.7
Rosinský, Pavel
1994-
Václavík, David
2055½ - ½
3.8
Bříza, Jiří
1891-
Kondula, Dominik
17791 - 0
8. Kolo Datum kola 2022/02/06 Hodina 09:00
Šach.3  BŠŠ Frýdek-Místek DELO-6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice AELO5 : 3
5.1
Gnojek, Petr
2259-
Káňa, Pavel
20211 - 0
5.2
Frank, Adam
2227-
Omamík, Pavel
20581 - 0
5.3
Nytra, Ondřej
2160-
Vrubl, Jaroslav
20801 - 0
5.4
Paseka, Matyáš
2011-
Štefaník, Marek
19971 - 0
5.5
Vantuch, Lucian
2035-
Veřmiřovský, Vlastimil
2029½ - ½
5.6
Buchta, Bartoloměj
1882-
Socha, Jaromír
1921½ - ½
5.7
Vaníček, Michal
1853-
Bříza, Jiří
18910 - 1
5.8
Dudová, Pavlína
1820-
Borovička, Bohumil
18860 - 1
9. Kolo Datum kola 2022/02/20 Hodina 09:00
Šach.6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice AELO-4  ŠK Šenov AELO5 : 3
2.1
Vysoglad, Petr
2026-
Kolář, Stanislav
2040½ - ½
2.2
Omamík, Pavel
2058-
Podlesný, Pavel
20220 - 1
2.3
Vrubl, Jaroslav
2080-
Kozelský, Marek
19341 - 0
2.4
Štefaník, Marek
1997-
Pohludka, Ondřej
19561 - 0
2.5
Slavinský, Rostislav
1931-
Čujdík, Jiří
1907½ - ½
2.6
Socha, Jaromír
1921-
Siwek, Antonín
1862½ - ½
2.7
Rosinský, Pavel
1994-
Berezjuk, Rostislav
1867½ - ½
2.8
Bříza, Jiří
1891-
Čížek, Petr
18771 - 0
10. Kolo Datum kola 2022/03/06 Hodina 09:00
Šach.5  TJ Dolní Benešov BELO-6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice AELO2 : 6
6.1
Byma, Pavel
2069-
Omamík, Pavel
2058½ - ½
6.2
Šnyta, Zdeněk
1995-
Vrubl, Jaroslav
20800 - 1
6.3
Kučera, Tomáš
1963-
Štefaník, Marek
19970 - 1
6.4
Krupa, Radim
2022-
Veřmiřovský, Vlastimil
20290 - 1
6.5
Gemsa, Pavel
1957-
Slavinský, Rostislav
1931½ - ½
6.6
Melecký, Jaroslav
1896-
Socha, Jaromír
1921½ - ½
6.7
Bělka, Lubomír
1893-
Rosinský, Pavel
19940 - 1
6.8
Kampík, David
1591-
Bříza, Jiří
1891½ - ½
11. Kolo Datum kola 2022/03/27 Hodina 09:00
Šach.6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice AELO-12  SK Slavia Orlová CELO4½:3½
1.1
Káňa, Pavel
2021-FM
Zabystrzan, Pavel
2172½ - ½
1.2
Omamík, Pavel
2058-
Horváth, Tomáš
20680 - 1
1.3
Vrubl, Jaroslav
2080-
Šrámek, Tomáš
1941½ - ½
1.4
Štefaník, Marek
1997-
Kopta, Jiří
19511 - 0
1.5
Veřmiřovský, Vlastimil
2029-
Pekárek, Aleš
19181 - 0
1.6
Slavinský, Rostislav
1931-
Fialka, Adam
1879½ - ½
1.7
Socha, Jaromír
1921-
Šebesta, Jan
1883½ - ½
1.8
Borovička, Bohumil
1886-
Mrázek, Roman
1818½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, tiráž