Campionat d'Actius Vallfogona 2021

OrganitzadorClub d'Escacs Vallfogona
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigMontoliu Daroca, Imma (2262665)
Àrbitre principalValios Blanco, Xavier (32098995)
Control de temps (Rapid)15 min + 3 seg/mov
SeuPoliesportiu - Vallfogona de Balaguer
Number of rounds9
Tournament typeSistema suís
Rating calculation -
Data2021/09/19
Mitjana d'Elo1793
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització19.09.2021 19:13:41, Creador/Darrera càrrega: xavier valios blanco

Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomEloTipusGrClub/Ciutat
1FMGarcia Jimenez Francisco Javier2425Martorell C.E.
2MKMasague Artero Guerau2295Barcelona, Club Escacs
3Quintas Galeano Lluis2266Lleida C.E.
4Solani Nuñez Joshua2237Vallfogona C.E.
5Ribera Veganzones Josep Maria2201Geva-Cea C.E.
6Ribera Baztan Jose2197Geva-Cea C.E.
7Ribera Veganzones Serni2099U14Geva-Cea C.E.
8MKRafols Albet Josep2089Vilafranca C.E.
9Ghenghiu Alex2082Lleida C.E.
10Cortiella I Vallés Roger2077Vallfogona C.E.
11Grau Ferrer Carles2056Sitges Prado Suburenc, P.E.
12MKCodina Garcia Josep2001Lleida C.E.
13Barranco Mananet Fernando1969AMonzón
14Parramon Guillaumet Jaume1963AVallfogona C.E.
15Voltes Miret Andreu1951AVallfogona C.E.
16Palau Barrufet Vinyet1949ALleida C.E.
17Rodon Balcells Jaume1944AIvars D'urgell C.E.
18Solani Nuñez Joel1909AVallfogona C.E.
19Alba Tarradelles Jose1906ABaix Segre, Club D'escacs
20Vidal Rosell Jose1895BBellcaire D'urgell Club Escacs
21Vila Lopez Joan1863BMontbui C.E.
22Sastre Martin Daniel1847BLleida C.E.
23Garreta Crespo Blas1840BMonzón
24Garreta Nieto Maria1831BMonzón
25Porta Isant Lluis1831U14BPonts C.E.
26Vidal Bermejo Joan Angel1808BSanta Coloma De Queralt, A.E.
27Sola Sendra Francesc1802BSanta Coloma De Queralt, A.E.
28Baylina Mele Jordi1800BSant Cugat
29Vaño Perez Jose1788CLa Seu D'urgell, C.E.
30Gonzalez Andrade Jose Antonio1767CPardinyes, C.E.
31Atenza Crevillen Antonio Javier1700CVallfogona C.E.
32Fernandez Juma Oscar1700CLa Seu D'urgell, C.E.
33Guiñon Fort Daniel1700CComtal C.E.
34Pascual Morera Jordi1700CAlcoletge Club Escacs
35Salinas Rojas Bryan Sasir1700CLa Seu D'urgell, C.E.
36Cristobal Artigas Sergi1675DLa Pobla De Claramunt, Club De
37Berge Gallego Pau1666U14DVallfogona C.E.
38Escudero Ribo Alexia1652DLa Seu D'urgell, C.E.
39Garcia Rodriguez Laia1628U14DMartorell C.E.
40Roure Sola Oriol1584U10DMollerussa
41Mares Mario Gabriel1558U14DTarrega C.E.
42De La Fuente Cazacu Miguel Angel1491U14DVallfogona C.E.
43Escudero Ribo Eloi1472U14DLa Seu D'urgell, C.E.
44Berge Sole Jose M.1374DVallfogona C.E.
45Fernandez Gomez Izan1340DVallfogona C.E.
46Wang Nicolas1321U10DLleida C.E.
47Casol Pons Nicolau Albert1276U14DVallfogona C.E.
48Wangpan Cheryl1242U14DLleida C.E.
49Casol Pons Joan Baptista1160U10DVallfogona C.E.
50Fabricio Oscar1000U14D
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Impressió