No. | | Name | FED | Rtg | Club/City |
1 | | Liška Jiří | CZE | 1768 | 1. Novoborský ŠK |
2 | | Nový Filip | CZE | 1698 | SK OAZA Praha |
3 | | Pařízek Vojtěch | CZE | 1683 | Sokol Praha-Kobylisy |
4 | | Jelínek Michal | CZE | 1660 | SK OAZA Praha |
5 | | Brejník Gustav | CZE | 1597 | TJ Slavoj Litoměřice |
6 | | Staněk Ondřej | CZE | 1594 | TJ Bohemians Praha |
7 | | Soukup Václav | CZE | 1574 | ŠK Spartak Ústí n.L. |
8 | | Viták Jiří | CZE | 1555 | TJ Desko Liberec |
9 | | Pavelka Hubert Jan | CZE | 1552 | ŠK Spartak Ústí n.L. |
10 | | Němcová Karin | CZE | 1545 | SK OAZA Praha |
11 | | Pastrnek Michal | CZE | 1521 | Klub šachistů Říčany 1925 |
12 | | Steinbauer Filip | CZE | 1518 | ŠACHklub České Budějovice |
13 | | Žejdlík Patrik | CZE | 1508 | ŠO DDM Hlinsko |
14 | | Miesbauer Jan | CZE | 1502 | ŠACHklub Písek |
15 | | Nuc Kryštof | CZE | 1499 | QCC České Budějovice, sportovní klu |
16 | | Slovák Kilián | CZE | 1489 | Sokol Praha-Kobylisy |
17 | | Novák Martin | CZE | 1473 | QCC České Budějovice, sportovní klu |
18 | | Vítová Anna | CZE | 1473 | Sokol Hradec Králové |
19 | | Dolanský Lukáš | CZE | 1468 | ŠACHklub Tábor |
20 | | Řeřábková Eliška | CZE | 1465 | Klub šachistů Říčany 1925 |
21 | | Horák Adam | CZE | 1461 | TJ Desko Liberec |
22 | | Nešpor Jakub | CZE | 1444 | TJ Jiskra Litomyšl |
23 | | Sýkora Marek | CZE | 1443 | TJ Desko Liberec |
24 | | Němcová Kamila | CZE | 1438 | SK OAZA Praha |
25 | | Brunová Blanka | CZE | 1416 | ŠK DDM Planá u Mar.Lázní |
26 | | Vystrčil Martin | CZE | 1412 | Klub šachistů Říčany 1925 |
27 | | Zeman Matyáš | CZE | 1384 | QCC České Budějovice, sportovní klu |
28 | | Novotný Vojtěch | CZE | 1383 | TJ Desko Liberec |
29 | | Hofmanová Vilma | CZE | 1382 | 2222 ŠK Polabiny |
30 | | Aubrecht Petr | CZE | 1372 | TJ Bohemians Praha |
31 | | Kozbert Tomáš | CZE | 1372 | TJ Bohemians Praha |
32 | | Tulis Jan | CZE | 1364 | TJ Štefanydes Polička |
33 | | Kolomý Adam | CZE | 1363 | TJ Lanškroun |
34 | | Králová Josefina | CZE | 1357 | TJ Praha-Pankrác |
35 | | Koucha Maryam Amina | CZE | 1351 | ŠK Sokol Klatovy |
36 | | Blažek Michal | CZE | 1342 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
37 | | Zlámaná Anna | CZE | 1341 | Klub šachistů Říčany 1925 |
38 | | Pelnář Jan | CZE | 1336 | Sokol Domažlice |
39 | | Havelka Jonáš | CZE | 1328 | QCC České Budějovice, sportovní klu |
40 | | Rastočný Josef | CZE | 1326 | Šachklub města Dobrovice |
41 | | Kořenová Magdaléna | CZE | 1325 | TJ Bohemians Praha |
42 | | Homola Martin | CZE | 1323 | Sokol Český Brod |
43 | | Nešpůrek Jan | CZE | 1307 | 2222 ŠK Polabiny |
44 | | Zahradník Aleš | CZE | 1299 | Šachy Povrly |
45 | | Šolc Filip | CZE | 1290 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
46 | | Kadlec Daniel | CZE | 1284 | CHESS MOST |
47 | | Havelka Jiří | CZE | 1279 | ŠK Řevnice |
48 | | Vilímová Julie | CZE | 1279 | Klub šachistů Říčany 1925 |
49 | | Kalinová Eliška | CZE | 1273 | ŠK Spartak Ústí n.L. |
50 | | Civín Dominik | CZE | 1263 | Šachový klub Zdice |
51 | | Balek Filip | CZE | 1250 | SK Pyrit Příbram |
52 | | Cach Ondřej | CZE | 1250 | 2222 ŠK Polabiny |
53 | | Holásek Vojtěch | CZE | 1250 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
54 | | Hosnedl Ondřej | CZE | 1250 | Klub šachistů Říčany 1925 |
55 | | Jireš Michal | CZE | 1250 | Šachová škola Panda Rychnov nad Kně |
56 | | Kukla Jiří | CZE | 1250 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem |
57 | | Ludvík Tomáš | CZE | 1250 | 2222 ŠK Polabiny |
58 | | Mrišová Eliška | CZE | 1250 | TJ Slavoj Litoměřice |
59 | | Míka Jiří | CZE | 1250 | QCC České Budějovice, sportovní klu |
60 | | Petrášková Zuzana | CZE | 1250 | Klub šachistů Říčany 1925 |
61 | | Pham Roman | CZE | 1250 | CHESS MOST |
62 | | Polanský Adam Luboš | CZE | 1250 | CHESS MOST |
63 | | Přibylová Sofie | CZE | 1250 | TJ Sokol Lány |
64 | | Randák Richard | CZE | 1250 | ŠK Karlovy Vary |
65 | | Sajdl Jan | CZE | 1250 | ŠK AD Jičín |
66 | | Schick Matyáš | CZE | 1250 | Šachy Povrly |
67 | | Simet Martin | CZE | 1250 | TJ Košutka Plzeň o.s. |
68 | | Soukup Jiří | CZE | 1250 | SK Pyrit Příbram |
69 | | Špička Jan | CZE | 1250 | ŠK Karlovy Vary |
70 | | Tůmová Anna | CZE | 1250 | ŠACHklub Tábor |
71 | | Vlková Anežka | CZE | 1250 | TJ Spartak Vlašim |
72 | | Volek Jonáš | CZE | 1250 | ŠK PORG Praha |
73 | | Ždych Daniel | CZE | 1250 | TJ Spartak Vlašim |
74 | | Brož Petr | CZE | 1100 | ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz. |
75 | | Fojt Petr | CZE | 1100 | Podzvičinská šachová škola |
76 | | Holásková Veronika | CZE | 1100 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
77 | | Kratochvílová Kristýna | CZE | 1100 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
78 | | Ordoš Aleš | CZE | 1100 | Karlovarský šachklub Tietz |
79 | | Petrová Eva | CZE | 1100 | ŠK Sokol Klatovy |
80 | | Pešek Daniel | CZE | 1100 | TJ Sokol Plzeň-Letná |
81 | | Rosenbaumová Lea | CZE | 1100 | Šachový klub Zdice |
82 | | Vrbová Eva | CZE | 1100 | Sokol Buštěhrad |
83 | | Zeman Pavel | CZE | 1100 | ŠK Teplice |
84 | | Kašpar Lukáš | CZE | 1000 | TJ Slavoj Dvorec |