İSTANBUL 30 AĞUSTOS ZAFER KUPASI SATRANÇ TURNUVASI SARIYER GRUBU 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ

Son güncelleme29.08.2021 17:52:55, Oluşturan/Son Yükleyen: istanbul tcf

LinklerOrganizatorun resmi web sayfasi, Link tournament to the tournament calendar
Parametresecimi turnuva detaylarini goster
ListelerBaşlangıç Sıralaması, Alfabetik Oyuncu Listesi, İstatistikler, Turnuva Programı
6 Turdan Sonra Nihai Carsaftablo Siralama, Baslangic carsaftablo
Masa eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6/6 , eslendirilmedi
sonra siralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6
Excel ve PrintPrint listesi, Excel'e aktar (.xlsx), PDF formatina cevir

Başlangıç Sıralaması

No.İsimFIDE IDFEDRtgKulüp/Şehir
1EROĞLU AHMET ÇINAR26381699TUR1485BİREYSEL
2KARA KUTSAL KUZEY44550588TUR1446MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DE
3YILDIRMAK KUTALP26382130TUR1358BİREYSEL
4KALYONCUOĞLU MUSTAFA EREN26384825TUR1268BAYEGAN PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
5KİRLİBAL MERTTUR1239BİREYSEL
6BERK BERKALPTUR1213BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ
7MADEN ARDATUR1174BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ
8AKYÜZ ONUR51613999TUR1171GELECEK NESİL GENÇLİK VE SPOR KULUB
9RAMAZANOĞULLARI ALİ51607964TUR1110BİREYSEL
10YENER ALİ SADİ51613964TUR1103ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTANBUL
11ÇUKURİL YUSUF26392062TUR1102İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SPOR K
12TEKKEŞİN FURKAN26393310TUR1099BİREYSEL
13NADAR ERENALP MUSTAFATUR1090ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTANBUL
14KAHVECİ CANSUTUR1067BİREYSEL
15POLAT KAAN TUĞBERK51614014TUR1064GELECEK NESİL GENÇLİK VE SPOR KULUB
16ASLAN AYÇA26388529TUR1058BİREYSEL
17GÜL SUDENTUR1051BİREYSEL
18ŞEKEROĞLU ÖMER AYAZ51614022TUR1047GELECEK NESİL GENÇLİK VE SPOR KULUB
19KARAKAYA YAVUZTUR1045BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ
20ÖZDURU SHIHO YULATUR1044BİREYSEL
21KARADAĞLI İZ DORUKTUR1000GELECEK NESİL GENÇLİK VE SPOR KULUB
22AKÇAY BAHAR NURTUR0BİREYSEL
23ARIK ALİN NEVATUR0GELECEK NESİL GENÇLİK VE SPOR KULUB
24ARIK ERCE DEMİRTUR0GELECEK NESİL GENÇLİK VE SPOR KULUB
25BAŞLARGİL CANTUR0BİREYSEL
26CEPDİBİ FERİDUN DENİZTUR0BİREYSEL
27ÇALIŞKAN AYAZ İSYANTUR0BİREYSEL
28ÇELİK EKREM ALİTUR0BİREYSEL
29ÇEVİK TUĞÇETUR0BİREYSEL
30DEDE ADA ELİFTUR0BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ
31DEMİR FURKANTUR0BİREYSEL
32ERDUMLU YİĞİT MERTTUR0GELECEK NESİL GENÇLİK VE SPOR KULUB
33GÜL ÖMER DEMİRTUR0BİREYSEL
34KAYA DENİZ AYÇATUR0ŞİŞLİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTANBUL
35NAS KORAY EMİRTUR0BİREYSEL
36ÖZTAN GECE TUNAYTUR0BİREYSEL
37RAMEZANI JOLFAEI MOHAMMAD PARSATUR0BİREYSEL
38SAKALLI MERİÇTUR0BİREYSEL
39UZUN FİRDEVS REYHANTUR0BİREYSEL
40VURAL KAANTUR0BİREYSEL
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, Künye