31. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty"

Poslední aktualizace26.09.2021 17:04:34, Creator/Last Upload: czech republic licence 22

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgTypKlub/Místo
1
IMBurdalev Kirill14121913CZE2366Sk Dopravni Podnik Praha
2
FMRubes Jan338176CZE2293Slavia Kromeriz
3
Mikes Jan339369CZE2254Sachovy Klub Teplice
4
FMKaras Marek14928558SVK2250Slovensko
5
Toman Ondrej344516CZE2207Tj Sokol Udlice
6
FMHaba Zdenek306118CZE2172Sachovy Spolek Kostelec Nad Ce
7
Jinova Lucie316466CZE2130ZSk Ceska Lipa
8
FMKozak Milos303267CZE2116Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
9
Brejnik Gustav362662CZE2109Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
10
Hadraba Vladimir301663CZE2091Sk Teplice
11
Slangal Lukas324892CZE2066Sachovy Klub Teplice
12
Kudrlicka Ladislav315990CZE2032Sk Teplice
13
Chaloupka Vladimir321265CZE2026Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
14
Grussova Helena321613CZE2026ZTj Klasterec Nad Ohri
15
Kral David326097CZE2026Sk Teplice
16
Chaloupka Frantisek321770CZE2014Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
17
Sura Jaroslav315079CZE2007Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
18
Hurtik Matej397997CZE1999H03Tj Desko Liberec
19
Spirek Adam310832CZE1984Sk Ceska Lipa
20
Dolensky Milan346560CZE1955Sk Libstat
21
CMChrz Pavel307980CZE1940Sk Spartak Usti Nad Labem
22
Semerdziev Stefan305510CZE1940Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
23
Hozda David321516CZE1898Sachovy Klub Teplice
24
Dolensky Filip399000CZE1894H03Sk Spartak Usti Nad Labem
25
Al-Dhabbi Fares9400206YEM1883Sachovy Klub Teplice
26
Korinek Bohuslav315486CZE1854Tj Sokol Litvinov-Lom.
27
Saffova Michaela343960CZE1842ZTj Sokol Litvinov-Lom.
28
Majerik Vladimir323470CZE1811Sachovy Klub Louny Z.S.
29
Vesely Jiri366382CZE1796Tj Neratovice
30
Lancaric Tomas14932571SVK1794Sachovy Klub Louny Z.S.
31
Vaclavik Jan394491CZE1788H03Sk Teplice
32
Krehla Milan351474CZE1773Sachovy Klub Teplice
33
Sichrovsky Tomas23704730CZE1769H03Sk Ceska Lipa
34
Jirasko Miroslav23729414CZE1738H03Sk Spartak Usti Nad Labem
35
Gruss Petr321559CZE1698Sk Karlovy Vary
36
Lev Lukas23713437CZE1677H03Klub Sachistu Steti
37
Kubik Miroslav350966CZE1671Sk Spartak Usti Nad Labem
38
Purkyt Jaroslav338036CZE1668Sk Decin
39
Peglau Charis16219996GER1667D08Germany
40
Klimes Jan351555CZE1661Chess Most
41
Werner Hong Quan Dan23702664CZE1644H03Sk Spartak Usti Nad Labem
42
Marten Tomas23732555CZE1632Klub Sachistu Steti
43
Vydra Jaroslav347728CZE1629Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
44
Lieber Lukas23700688CZE1621H03Sk Spartak Usti Nad Labem
45
Semova Lada389684CZE1620D03Sk Teplice
46
Sotolova Jana362816CZE1612ZKlub Sachistu Steti
47
Dolensky Stepan362956CZE1586Sk Libstat
48
Mrkvan Frantisek23721626CZE1527H03Sk Spartak Usti Nad Labem
49
Peglau Sarah16219961GER1518D03Germany
50
Peglau Dora16220005GER1516D08Germany
51
Kleker Jiri23713429CZE1508H03Klub Sachistu Steti
52
Sovany Attila23714344CZE1497Tj Neratovice
53
Rezac Josef381365CZE1465H03Tj Klasterec Nad Ohri
54
Slivova Linda23709294CZE1441D08Sk Teplice
55
Peglau Paul David16290550GER1435H08Germany
56
Jirotova Eliska23713402CZE1419D03Sk Spartak Usti Nad Labem
57
Vyslysel Petr23730277CZE1415H03Sk Teplice
58
Papik Jaromir23724625CZE1410Klub Sachistu Steti
59
Vydra Martin381110CZE1410H03Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
60
Mikolas Petr23713224CZE1409H08Sk Karlovy Vary
61
Durdisova Monika362670CZE1394ZKlub Sachistu Steti
62
Godlova Kamila23708697CZE1381ZTj Klasterec Nad Ohri
63
Dvorny Tomas23711299CZE1366H03Sk Spartak Chodov
64
Dvorny Matej23711280CZE1329H03Sk Slavoj Litomerice, Z.S.
65
Moravek Zdenek23738286CZE1311Sachovy Klub Teplice
66
Dolezal Eduard23709987CZE1199Tj Krasna Lipa
67
Peglau Lorena16290542GER1188D08Germany
68
Jindra Jakub23727802CZE1145H08Tj Klasterec Nad Ohri
69
Kalyncukova Katerina23713194CZE1117D08Tj Klasterec Nad Ohri
70
Bytko Tymofii23742380CZE1095H08Sk Teplice
71
Pistej TomasCZE1017H03Tj Neratovice
72
Bennis Daniel SebastianCZE0H03Sk Spartak Usti Nad Labem
73
Hoffmanova JulieCZE0D03Klub sachistu Steti
74
Jakoubek Stepan23742402CZE0H08Sk Teplice
75
Kucek LubomirCZE0neregistrovany
76
Licek ProkopCZE0H03Sk Spartak Usti Nad Labem
77
Nedohibcenko VladislavCZE0H08Sk Teplice
78
Pham Quang Nam PhongCZE0H08Sk Teplice
79
Pistejova KlaraCZE0D08Tj Neratovice
80
Pochman RudolfCZE0Tj Klasterec Nad Ohri
81
Rodig Filip23720379CZE0H03Tj Klasterec Nad Ohri
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž