U10 18. European Union Youth Championship

OrganizatorSteirischer Schach LVB, Österreichische Schachjugend
FederacjaAustria ( AUT )
Dyrektor turniejuRegina Golser
Arbiter głównyIA Manfred Mussnig
ArbiterIA Wolfgang Horvath
Bedenkzeit (Standard)90 minutes with 30 second increment from move 1
MiastoMureck, Kulturzentrum
Number of rounds9
Tournament typeSystem szwajcarski
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2021/08/04 Data do 2021/08/12
Elo Ø turnieju1085
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony12.08.2021 12:35:07, Creator/Last Upload: hr. erich gigerl

Wybranie turniejuU14, U12, U10, U08, Op18, Op12
linkiOficjalna strona organizatora, Ściągnięcie zaproszenia, Change Calendar-Link
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju, Nie pokazywać flag
Skład drużynyAUT, BEL, BUL, CRO, DEN, EST, FIN, GER, HUN, LAT, LIE, LUX, NED, POL, ROU, SLO, SUI, SWE
ListyLista startowa, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Zestawienie federacji, partii i tytułów, Alphabetical list all groups, Terminarz
Tabela końcowa po 9 rundach, Tabela według listy startowej
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Nieskojarzony
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
PartieLiczba 125 partii do ściągnięcia
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF, AUT rating-calculation

Wynik końcowy po 9 rundach

M-sceSNr NazwiskosexFedEloPkt TB 1  TB 2  TB 3 RpKrtg+/-
15
Raber EduardAUT11956,550,041,034,7515094055,6
23
Butuza Stefan AurelianROU14026,546,537,030,75145340-8,8
36
Wallinger NikolausAUT11906,544,538,028,2514644038,4
416
Golubovic ErikCRO06,544,037,528,501475
52
Timagina SofiawSLO14186,051,040,532,50144540-21,2
61
Jalving AugustDEN14886,047,537,030,75143140-40,8
78
Haselsberger RomanAUT11366,045,535,028,751377409,6
84
Tutekov TeodorBUL12505,550,539,529,50144040-0,8
913
Crnjakovic TomSLO05,049,039,025,001357
107
Popczynska MichalinawPOL11565,048,538,025,001425406,8
1114
Feiertag NiklasAUT05,045,034,521,501261
1219
Olariu-Chilut SofiawROU05,041,031,519,501318
1325
Ringbauer DanielAUT05,040,532,518,501314
1427
Schnepf MaximilianAUT05,040,531,521,001358
1523
Reinholm Karl KristjanEST05,038,030,518,501308
1622
Regterschot FrederiekewNED05,030,025,012,001384
1711
Aichinger JohannesAUT04,544,035,018,251314
189
Lazsadi LidiawHUN11324,042,533,015,50136740-4,4
10
Maklakova DafnewLAT11114,042,533,015,50120340-34,4
2024
Religa JakubSWE04,034,528,011,501226
2126
Schmid HaikoSUI04,034,026,514,001185
2217
Lazovskaya Sofia HiljawFIN04,033,527,57,501359
2329
Yankov MaximBUL04,031,026,09,501298
2412
Atar Semih AkifGER03,034,027,57,501145
2520
Popovics ErikSWE03,032,526,07,501068
2618
Mensah SiobhanwAUT03,029,523,04,501243
2715
Geworgyan DanielawAUT02,033,528,53,501020
2828
Steinhofer EmmawAUT01,034,526,04,500
2921
Popovics LilywSWE00,036,028,00,00525

Uwagi:
TB 1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
TB 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
TB 3: Sonneborn-Berger Tie-Break (with modified points, analogous to Buchholz Tie-Break)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use