Memorial David Garcia Ilundain Sub08

OrganitzadorMagem Badals, Jordi (2200074)
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigMagem Badals, Jordi (2200074)
Àrbitre principalIA Zaiats, Vladimir (14109344)
Deputy ArbiterAC Ferrer Joyera, Oscar (24591777)
ÀrbitreAC Caballero Maytin, Jesus 3509214; AC Marches Rios, Joan Manuel 2227444; AC Martin Perez, Laura 22244735; AC Valle Maytin, Luis Enrique 3503666; AS Gatell Valderrama, Eric 22258850
Control de temps (Rapid)15 min + 5 sec/move
SeuCentre Civic Cotxeres de Sants, Barcelona
Number of rounds8
Tournament typeSistema suís
Rating calculationEloN
Data2021/08/28
Mitjana d'Elo1298
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització28.08.2021 19:49:39, Creador/Darrera càrrega: Escola d'Escacs d'Osona

Selecció del torneigSub-08, Sub-10, Sub-12, Sub-14, Sub-20
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDEloSexeTipusClub/Ciutat
1Bru Montoya Pau3848661459U8Ateneu Colon C.E.
2Iglesias Pau Nil3836951387U8La Lira, C.E.
3Jimenez Haneda Naoki3867301378U8Ateneu Colon C.E.
4Diego Morillas Gerard3867291372U8Ateneu Colon C.E.
5Garcia Gavaldà Roger3864151324U8Amposta C.E.
6Massana Navarro Darina3869971320wU8Amposta C.E.
7Muñiz Lloris Hugo3866591320U8Cambrils, Unio Escacs
8Del Fante Parramon Josep3970441316U8Calldetenes C.E.
9Ortega Campallo David3866561300U8Salauris Club D'escacs
10Llobet Planes Jordi3863811288U8Ateneu Guissona
11Vargas Ordoñez Sofia Paloma3861861284wU8Amposta C.E.
12Hernández Martínez Pol3851141279U8Mollerussa
13Mauri Colome Pau3866481276U8Amposta C.E.
14Pons Sancho Roc3842661271U8Peo Vuit, C.E.
15Jordana Nagera Miquel3851501267U8Amposta C.E.
16Linares Miralles Nuria3849701235wU8Montornes C.E.
17Rosique Cano Xavier3856311232U8Sitges Prado Suburenc, P.E.
18Chavarria Llambrich Paula3850531227wU8Amposta C.E.
19Sola Fosch Jordi3866671220U8Amposta C.E.
20Fontanet Tomas Unai3850421200U8Amposta C.E.
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, Impressió