Krajský přebor mládeže v rapid šachu HD18 Dolní Benešov, Moravskoslezský kraj 19. 06. 2021

Poslední aktualizace19.06.2021 14:53:04, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeHD10, HD12, HD14, HD18
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTyppohlavíRtgNKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3  PH 4  PH 5 
14Kristl MatějU181574TJ Ostrava5,01,524,527,520,75
22Bjolek JanU181669Beskydská šachová škola z.s.5,01,025,527,519,00
33Fárková KateřinaU18w1585Beskydská šachová škola z.s.5,00,524,526,518,75
48Klapuch DominikU181458Slezan Opava4,50,526,529,018,00
51Mrázek RomanU181708SK Slavia Orlová4,50,524,026,015,25
610Šimčák KryštofU181390Beskydská šachová škola z.s.4,00,018,019,512,00
76Tomanec SamuelU181506SK Slavia Orlová3,50,026,028,013,75
87Dudová PavlínaU18w1498Beskydská šachová škola z.s.3,50,022,524,59,75
95Vicher JanU181562TJ Ostrava3,50,020,522,511,00
109Gřes MichalU181449Interchess z.s.3,00,018,520,510,00
1113Wala JanU181275TJ Slovan Havířov2,50,022,024,07,75
1212Fárek VojtěchU181300Beskydská šachová škola z.s.2,50,020,022,08,00
1311Weczerek JanU181343Lokomotiva Krnov2,50,017,019,07,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení4: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení5: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, tiráž