46. Přebor města Vsetína, Open turnaj od 3. do 9. července 2021

Posledná aktualizácia 09.07.2021 19:05:15, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1Bosák Jan314692CZE2059Šachový klub Vsetín, z.s.
2Zádrapa Radek321753CZE2048Šachový klub Vsetín, z.s.
3Matůš Filip398179CZE1947TJ Sokol Ústí z.s.
4Pyš Zbyněk303844CZE1936TJ Sokol Valašská Bystřice
5Doležal Karel314994CZE1895Sokol Francova Lhota
6Břoušek Jiří314021CZE1833TJ Sokol Valašská Bystřice
7Vaculík Lubomír362131CZE1824Šachy Hošťálková z.s.
8Bartošek Ivan303283CZE1728MEZ Vsetín
9Vlachopulos Elefteris329665CZE1667ŠO TJ Karolinka
10Juračák David23708972CZE1660Interchess z.s.
11Papšík Miroslav23709774CZE1616ŠO TJ Sokol Lužná
12Dančák Stanislav23734760CZE1604Šachový klub Vsetín, z.s.
13Múdrý Jan302406CZE1567Sokol Huslenky
14Galda Tomáš390291CZE1552Šachy Hošťálková z.s.
15Parák František351180CZE1545MEZ Vsetín
16Zádrapa Jakub23714778CZE1509Šachový klub Vsetín, z.s.
17Bambušek Vladislav330760CZE1501ŠO TJ Karolinka
18Klíma Tomáš23705450CZE1493TJ Sokol Valašská Bystřice
19Klímek David359092CZE1490Šachový klub Vsetín, z.s.
20Zádrapová Amálie23710276CZE1471Šachový klub Vsetín, z.s.
21Kopecký Matěj23703113CZE1419Šachový klub Vsetín, z.s.
22Šveďuk Jakub23739274CZE1367ŠK Zlín, z.s.
23Kučera Pavel23731699CZE1329TJ Valašské Meziříčí
24Kamas Gabriel23703083CZE1321Šachový klub Vsetín, z.s.
25Dorňák Jakub23706678CZE1317TJ Sokol Ústí z.s.
26Babica Matyáš23720425CZE1291Šachový klub Vsetín, z.s.
27Orság Roman23731168CZE1278Šachový klub Vsetín, z.s.
28Matůš Jakub23709260CZE1248TJ Sokol Ústí z.s.
29Mattivi Jaroslav23727829CZE1153TJ Sokol Valašská Bystřice
30Štědrý Jáchym23731737CZE1153Šachový klub Vsetín, z.s.
31Orságová Beáta23740914CZE1141Šachový klub Vsetín, z.s.
32Zajíček Matyáš23727233CZE1046Šachový klub Vsetín, z.s.
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 12.07.2021 09:27
PixFuture exclusive partner, Tiráž