Medzinárodné majstrovstvá Slovenska jednotlivcov mužov a žien v šachu - SLOVAKIA OPEN PIEŠŤANY 2021

Posledná aktualizácia 18.07.2021 20:24:16, Creator/Last Upload: slovak chess federation license 32

Výber turnajaMSR, SLOVAKIA OPEN, Blitz, Rapid
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
PartieJe k dispozícii 379 partií na stiahnutie
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFpohlavieTypKlub
1GMPap Gyula725323HUN2535
2IMSahidi Samir14936372SVK2415U18Ksn Bratislava
3GMPacher Milan14907445SVK2409Sk Slovan Bratislava
4IMBaidetskyi Valentin14142317UKR2403
5GMMrva Martin14900092SVK2379Sachy Reinter
6GMManik Mikulas14900734SVK2353Sk Prakovce
7FMFarkas Gabor14908034SVK2344Msk Gabcikovo
8FMMotuz Karol14902621SVK2329S60Sks Dubnica N/V
9FMDanada Tomas14919362SVK2308Sk Prakovce
10FMJablonicky Martin14925621SVK2298Sk Osuske
11Bochnicka Vladimir14943450SVK2233U18Ksn Bratislava
12Chlpik Martin14923351SVK2220Sk Levice
13WFMSankova Stella14944200SVK2126wSk Garde Detva
14Brnusak Tomas14939878SVK2095U18Liptovska Sachova Skola
15Skreno Vladimir14902893SVK2092Nitriansky Sachovy Klub Nitra
16Brhel Jan14913070SVK2076Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
17Ihnat Marek14944324SVK2066Sk Zemplin Michalovce
18Kaniansky Miroslav14902796SVK2058S60Sk Handlova
19Bednar Jan14904551SVK2047SK Doprastav Bratislava
20Madar Martin14909537SVK2047Sk Krivan L.Ondrasova
21Nemsak Denis14917866SVK2045Sk Doprastav Bratislava
22Jablonicky Frantisek14901390SVK2026S60Tss Trnava Msk Sered
23Taragelova Martina14941899SVK2008wU18Liptovska Sachova Skola
24WFMFerkova Dominika14933071SVK2002wBsk Bardejov
25WFMSevcikova Lucia14940744SVK2002wU18Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
26Sandor Samuel14951797SVK1993U18Sk Zemplin Michalovce
27Bucek Eduard14909804SVK1985Sk Dms Zilina
28WFMSvobodova Michaela302767CZE1975w
29Orgon Dusan14902443SVK1971Sks Dubnica N/V
30Slaba Andrea14940680SVK1969wU18Nitrianska Sachova Akademia
31Farkas Renata14927705SVK1956wMsk Gabcikovo
32Skreko Igor14959704SVK1945U18Sk Komplet Modranka
33Hujo Jozef14900548SVK1926S60Sk Zemplin Michalovce
34Mandak Miroslav14902990SVK1922S60Sk Krasnany
35Lihosith Peter14909472SVK1891S60Bsk Bardejov
36Tomcikova Dominika14935554SVK1885wU18Tj Slovan Rajecke Teplice
37Marsina Stefan14906821SVK1883S60Inbest Dunajov - Martin
38Babirat Michal14919435SVK1868Lokomotiva Trnava
39Compel Daniel14952645SVK1859U18Sk Slovan Bratislava
40Bujna Martin14947870SVK1846Sachovy Klub Chynorany
41Stanko Ivan14902427SVK1845Sk Doprastav Bratislava
42Sosovickova Jana14944596SVK1843wU18Sks Dubnica N/V
43Machalec Vladimir14929163SVK1832S60Sk Doprastav Bratislava
44Fizer Marek391980CZE1828U18
45Walterova Ema14960710SVK1823wU18Ksn Bratislava
46Musaev Matej Elbek73601659SVK1818U18Sk Kupele Piestany
47Kollarik Gorazd14908662SVK1810S60Individualny Clen
48Kukan Michal14951967SVK1804S60Sk Strelec Devinska Nova Ves
49Tomcikova Zuzana14939126SVK1800wTj Slovan Rajecke Teplice
50Holicky Miroslav14911736SVK1794Lokomotiva Trnava
51Curidlo Jan14905418SVK1786S60Sk Kupele Piestany
52Harvan Tomas14944405SVK1782Sachy Reinter
53Sokolovsky Jakub14974045SVK1779U18Individualny Clen
54Gajarsky Roman14906260SVK1777Sk Hlohovec
55Janik Marek Tobias73612715SVK1776U18Liptovska Sachova Skola
56Lihosith Tomas14916240SVK1768Bsk Bardejov
57Furman Maximilian Jan14949180SVK1764U18Bsk Bardejov
58Recky Norbert14904918SVK1764Msk Spisska Nova Ves
59Paluska Karol73617121SVK1744U18SK Doprastav Bratislava
60Furman Slavomir14918951SVK1720Bsk Bardejov
61Janas Peter14938200SVK1715S60Sk Hlohovec
62Striskova Lucia14960958SVK1715wU18Ksn Bratislava
63Gajarsky Julius14911647SVK1703S60Sk Komplet Modranka
64Orvisky Vladimir14914280SVK1696Sk Kupele Piestany
65Strapec Lukas14959712SVK1666U18Sk Junior Cvc Banska Bystrica
66Paholok Igor1338951SUI1664
67Bochnickova Simona14958562SVK1602wU18Ksn Bratislava
68Jancicka Viliam14926296SVK1564S60Sk Hlohovec
69Kostic Ivan14967529SVK1564S60Sk Televizia Karlova Ves
70Fizerova Lucie385115CZE1544wU18
71Dubnicka Ferdinand14944057SVK1486S60Sks Dubnica N/V
72Kapolkova Greta14955555SVK1472wU18Ksn Bratislava
73Meszaros Casey Ryan14963205SVK1466U18Ksn Bratislava
74WCMNovomeska Karin14952300SVK1455wU18Sk Stefanov
75Hlavac Tomas14964848SVK1414Sachovy Klub Dubravan
76Dolnik Michal73620599SVK1384U18Sk Doprastav Bratislava
77Mederly Jan14961806SVK1310U18Sk Levice
78Sahidi Sear14959836SVK1263U18Ksn Bratislava
79Benci Jozef14967596SVK1191U18Sk Doprastav Bratislava
80Zelenka Matej14964309SVK1165U18Sks Dubnica N/V
81Sahidi Shabir14959828SVK1159U18Ksn Bratislava
82Sevcik Ondrej14958961SVK1006U18Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
83Davide DarioSVK0Individualny clen
84Kompan Andrej14974282SVK0U18Nitriansky Sachovy Klub Nitra
85Lechowska Liliana21099073POL0wU18Wroclawski Klub Szachowy HETMAN
86Lechowski Witold21040338POL0U18Wroclawski Klub Szachowy HETMAN
87Lesay Jozef14929899SVK0Sk Kupele Piestany
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 12.07.2021 09:27
PixFuture exclusive partner, Tiráž