4. Open Bohumín 2021 "A" - Open Bohumín 2021

OrganizátorŠŠ Bohumín a SK Slavia Orlová, z.s. - Oddíl šachu
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaJiří Novák (312088)
Hlavný rozhodcaIA Jiří Kopta (328910)
Deputy ArbiterNovak, Jiri 312088
RozhodcaNytra, Petr 344087
Bedenkzeit90 min/40 moves + 15 min + 30 s/move; default time 30 min
MiestoDům dětí a mládeže Bohumín, Janáčkova 715, Bohumín 735 81
Number of rounds9
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculationEloN, EloF
Od - do2021/07/03 - 2021/07/11
Ø rating1716
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 11.07.2021 12:45:25, Creator/Last Upload: czech republic licence 37

Výber turnajaA - FIDE OPEN, B - FIDE U14, Blitz
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNTypKlub
1IMPůlpán Jakub302759CZE24052385ŠK Dopravní podnik Praha
2FMFargač Martin345245CZE23202302Tž Třinec
3IMDobrovolský Ladislav300250CZE22442239S60ŠK Slavoj Poruba
4FMTymrakiewicz Rafal1108832POL22360SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza
5FMSlovák Kilián365440CZE22162209TJ Kobylisy
6FMZabystrzan Pavel301337CZE22142205S60SK Slavia Orlová
7FMŠrámek Vojtěch358681CZE21942202SK Slavia Orlová
8FMOlšar Jaroslav307327CZE21582152S60Šachový klub Karviná
9Kostka Vít349232CZE21532156SK Slavia Orlová
10Pilch Roman337870CZE21312119Tž Třinec
11Kuboš Rostislav316938CZE21182111SK Slavia Orlová
12Tauš Martin308471CZE21052095Beskydská šachová škola z.s.
13Horváth Tomáš358630CZE20412039SK Slavia Orlová
14Bulava Petr316644CZE20402060TJ Baník Havířov
15Novák Jiří300284CZE19971999SK Slavia Orlová
16Posluszny Tomasz1187724POL19850MKSz Rybnik
17Kraus František312070CZE19341947S60TJ Vendryně
18Šrámek Tomáš368369CZE19211926SK Slavia Orlová
19Koper Štefan306606CZE18851887S60Šachový Spolek Kostelec Nad Černými
20Maroszczyk Wieslaw312096CZE17881800S60Tž Třinec
21Fialka Adam349194CZE17741838SK Slavia Orlová
22Šebesta Jan372013CZE17231767U18SK Slavia Orlová
23Čubok Zdeněk315320CZE17111721S60Tž Třinec
24Buchta Bartoloměj23702885CZE16671666U16Beskydská Šachová Škola Z.S.
25Raptis Janis394653CZE16431702U18Šachy Krnov, z.s.
26Rychtecký Pavel334235CZE15821629S60ŠK Teplárna Praha-Malešice
27Mrázek Roman23707062CZE15631708U16SK Slavia Orlová
28Kijonka Ondřej375624CZE15181647U18SK Slavia Orlová
29Dylong Antoni21008272POL14870U16Szach Mat Zabrze
30Czerwinska Oliwia21831122POL14730U18UKS "Ognisko" Rydułtowy
31Buchtová Viktorie23714786CZE14321506U16Beskydská Šachová Škola Z.S.
32Tomanec Samuel393827CZE13951520U18SK Slavia Orlová
33Machura Jaroslav366676CZE13780S60
34Boff Vojtěch23733969CZE13401184U16Tž Třinec
35Szpalek Martin383163CZE13091378Sokol Chotěbuz
36Kotas Marian360783CZE12831419SK Slavia Orlová
37Sikorová Jana392472CZE12431391U16Tž Třinec
38Figa Karolina21040931POL12430U16KSz "Zefir" Boguszowice
39Martikán Jiří23739444CZE12211291Beskydská Šachová Škola Z.S.
40Kristl Matěj23703130CZE11831278U18TJ Ostrava
41Beran Daniel23706872CZE11011274U16Rychvaldský Spolek Šachový 1945
42Kristl Šimon23735147CZE01100U16TJ Ostrava
43Jurok Vojtěch23741023CZE01068U16Šachová Škola Bohumín, Z.S.
44Sobek Lukáš23743247CZE01000Tž Třinec
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 12.07.2021 09:27
PixFuture exclusive partner, Tiráž