VIII INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL VILA DE PLATJA ARO GRUP A (259920)

OrganitzadorDiaz Comas, Jordi (2291126)
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigDiaz Comas, Jordi (2291126)
Àrbitre principalIA Dr. Zaiats, Vladimir (14109344)
ÀrbitreVolkov, Vladimir (32021534)
Control de temps (Standard)90 min + 30 sec/move
SeuHotel Aromar, c/. Emporda, 28, 17250 Platja d Aro (Girona)
Number of rounds9
Tournament typeSistema suís
Rating calculationEloN, FIDE
Data2021/06/25 Al 2021/07/02
Mitjana d'Elo2109
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització02.07.2021 19:48:13, Creador/Darrera càrrega: Escola d'Escacs d'Osona

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
PartidesHi ha 89 partides per descarregar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomIDFideIDFEDFIDEEloNSexeTipusGrClub/Ciutat
1
GMSivuk Vitaly014116502UKR254700UKRAINE
2
IMVillanueva Mario0113433ARG248002488ARGENTINA
3
GMMoskalenko Viktor1367714100100CAT247725392473Colon Sabadell Chessy
4
IMPeng Li Min014112620UKR247600123UKRAINE
5
GMMovsziszian Karen1230413301152ARM247425312486Sant Andreu C.E.
6
FMKozlov Gennady3565624191668RUS238623892361RUSSIA-Platja D'aro, Club Escacs
7
IMJerez Perez Alfonso55242204100CAT236724472404Foment Martinenc C.E.
8
MKVentura Bolet Alexandre1970122276092CAT22352342220912Vila Olimpica, Club D'escacs
9
MKAlvarez Albiol Victor2425532065930CAT222223442202JFoment Martinenc C.E.
10
Garcia Ramos Marcos02237601ESP221602201VAL-Enric Valor
11
WIMLlaneza Vega Patricia195962212676CAT21832272w2144AFoment Martinenc C.E.
12
FMCastillo Dalmau Albert2275932009925CAT218023502245A/12Vila Olimpica, Club D'escacs
13
MKRos Alonso Jaume2237232013418CAT217522962204ASant Boi C.E.
14
FMPalchuk Andrii014176688UKR217400AJUKRAINE
15
MKMuratet Casadevall Albert19972215250CAT213322782143ASant Gregori C.E.
16
Moya Nunez Pau Salvador2640124519790CAT207822631992AJFoment Martinenc C.E.
17
CMMenac Comas Joan Ramon71392255308CAT205422012070ACatalonia-Joviat E.
18
Lopez Gomez Jose Pablo05110645MEX205200ACOSTA RICA
19
Garcia Martinez Josep80492255367CAT204521942070APeons De Tossa Club Escacs
20
MKPrats Rodriguez Juan Bosco50452221411CAT202321912020ASant Boi C.E.
21
Vinals Rioja Jaume71172292556CAT202121862047ACongres C.E.
22
Ros Alonso Joana2341532013426CAT19942186w2046BJSant Boi C.E.
23
Garraza Obaldia Esteban024513636ESP196801897BNAV-Orvina
24
Millan Hernandez Marc1340322290648CAT191121021909BSant Cugat Club Escacs
25
Riu Lopez Sergi2501232087047CAT189120981909BJFoment Martinenc C.E.
26
Vinolas Anglada Laura2755024517925CAT18812075w1812BJFigueres C.E.
27
Escribano Rodriguez Pedro107982252945CAT179519961867BCalella C.E.
28
Capelles Prat Ramon337322268405CAT179219891823BVAvinyo C.E.
29
Carranza Font Joan165554518008CAT174119821773BVilobi C.E.
30
Clotet Mas Dan2904324560570CAT160918961697BJCatalonia-Joviat E.
31
Mustelier Perez Jorge Luis38242812964174GER018060BVSanta Eugenia Escacs
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Impressió