Aforament màxim: 50 jugadors en cadascun dels grups (A i B), 100 jugadors en total

VIII INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL VILA DE PLATJA ARO GRUP A (259920)

OrganitzadorDiaz Comas, Jordi (2291126)
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigDiaz Comas, Jordi (2291126)
Àrbitre principalIA Dr. Zaiats, Vladimir (14109344)
ÀrbitreVolkov, Vladimir (32021534)
Control de temps90 min + 30 sec/move
SeuHotel Aromar, c/. Emporda, 28, 17250 Platja d Aro (Girona)
Number of rounds9
Tournament typeSistema suís
Rating calculationEloN, FIDE
Data2021/06/25 Al 2021/07/02
Mitjana d'Elo2113
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització16.06.2021 00:18:17 / Page cached 16.06.2021 09:16:07 119min., Creador/Darrera càrrega: escola d'escacs d'osona

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomIDFideIDFEDFIDEEloNSexeTipusGrClub/Ciutat
1
GMSivuk Vitaly014116502UKR254700UKRAINE
2
GMVaisser Anatoly386617603252FRA250125010VFRANCE-Platja D'aro, Club Escacs
3
GMBarrientos Sergio E04401824COL249002452COLOMBIA
4
IMVillanueva Mario0113433ARG248002488ARGENTINA
5
GMMoskalenko Viktor1367714100100CAT247725392473Colon Sabadell Chessy
6
IMPeng Li Min014112620UKR247600UKRAINE
7
GMMovsziszian Karen1230413301152ARM247425312486Sant Andreu C.E.
8
IMAlonso Bouza Julio Javier3565373508889CUB240724292414CUBA-Platja D'aro, Club Escacs
9
FMKozlov Gennady3565624191668RUS238623892361RUSSIA-Platja D'aro, Club Escacs
10
IMJerez Perez Alfonso55242204100CAT236724472404Foment Martinenc C.E.
11
FMJimenez Ruano Adrian2072522276050CAT226223292263Barcelona, Club Escacs
12
MKGutierrez Clares Joaquim56112210061CAT223823302247Platja D'aro, Club Escacs
13
MKVentura Bolet Alexandre1950422276092CAT223523612209Vila Olimpica, Club D'escacs
14
MKAlvarez Albiol Victor2425532065930CAT222223442202JFoment Martinenc C.E.
15
WIMLlaneza Vega Patricia195962212676CAT21832272w2144AFoment Martinenc C.E.
16
FMCastillo Dalmau Albert2275932009925CAT218023502245AVila Olimpica, Club D'escacs
17
MKRos Alonso Jaume2237232013418CAT217522962204ASant Boi C.E.
18
FMPalchuk Andrii014176688UKR217400AJUKRAINE
19
FMAyza Ballester Jordi46082200554CAT215922682187AVBarcelona, Club Escacs
20
MKMuratet Casadevall Albert19972215250CAT213322782143ASant Gregori C.E.
21
MKCano Sevilla Ivan2471232043546CAT211622702088ABarcelona, Club Escacs
22
Moya Nunez Pau Salvador2640124519790CAT207822631992AJFoment Martinenc C.E.
23
CMMenac Comas Joan Ramon71392255308CAT205422012070ACatalonia-Joviat E.
24
Lopez Gomez Jose Pablo05110645MEX205200ACOSTA RICA
25
Garcia Martinez Josep80492255367CAT204521942070APeons De Tossa Club Escacs
26
MKPrats Rodriguez Juan Bosco50452221411CAT202321912020ASant Boi C.E.
27
Vinals Rioja Jaume71172292556CAT202121862047ACongres C.E.
28
Ros Alonso Joana2341532013426CAT19942186w2046BJSant Boi C.E.
29
Garraza Obaldia Esteban024513636ESP196801897BNAV-Orvina
30
Matesanz Bonastre Rafael032036736ESP189701942BMAD-Capablanca
31
Riu Lopez Sergi2501232087047CAT189120981909BJFoment Martinenc C.E.
32
Vinolas Anglada Laura2755024517925CAT18812075w1812BJFigueres C.E.
33
Escribano Rodriguez Pedro107982252945CAT179519961867BCalella C.E.
34
Capelles Prat Ramon337322268405CAT179219891823BVAvinyo C.E.
35
Carranza Font Joan165554518008CAT174119821773BVilobi C.E.
36
Bellpuig Mencos Gerard35614724590266CAT168919481715BVic, C.E.
37
Clotet Mas Dan2904324560570CAT160918961697BJCatalonia-Joviat E.
38
Chekanov Timur024292176RUS140600BJRUSSIA
39
Mustelier Perez Jorge Luis38242812964174GER018060BVSanta Eugenia Escacs
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, Impressió