FIDE Open České Budějovice A

Posledná aktualizácia 09.07.2021 15:35:51, Creator/Last Upload: czech republic licence 72

Výber turnajaClosed GM, FIDE Open A, FIDE Open B
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
PartieJe k dispozícii 629 partií na stiahnutie
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloKlub
1
FMStraka Vojtech312509CZE2417Moravska Slavia Brno
2
IMSchnider Gert1606310AUT2416Austria
3
GMVelicka Petr300659CZE2408Sachovy klub HM Ostrava
4
GMNeuman Petr305243CZE2397SK Line
5
FMHavelka Josef361097CZE2387SK OAZA Praha
6
FMFinek Vaclav23718293CZE2378TJ Desko Liberec
7
Mikes Jan339369CZE2363SK Podluzan Prusanky
8
GMManik Mikulas14900734SVK2353Slovakia
9
IMPlischki Sebastian4637143GER2352Germany
10
FMHollan Martin360937CZE2343Slavia Kromeriz
11
FMVyprachticky David346209CZE2326SK OAZA Praha
12
FMSvanda Ondrej359670CZE2317SK Stare Mesto
13
FMHollan Petr360945CZE2303Slavia Kromeriz
14
FMSimek Petr319260CZE2282Unichess
15
Walek Petr339393CZE2276Sachovy klub HM Ostrava
16
FMMostbauer Florian1626671AUT2274Austria
17
Zeman Matyas364398CZE2261Moravska Slavia Brno
18
WIMSieber Fiona12902373GER2261Germany
19
IMFreisler Pavel301477CZE2256SK Kladno
20
FMVojtek Vladimir14901919SVK2251Slovakia
21
FMNovotny Michal310980CZE2243Sachova akademie VSTE
22
FMStinka Jakub391662CZE2237SK Duras BVK
23
Soural Jan311928CZE2236TJ Pankrac
24
FMHiermann Dietmar1602918AUT2236Austria
25
Hrbek Stepan393479CZE2234Interchess
26
Kratochvil Vit333808CZE2228SK Gordic Jihlava
27
Vybiral Zdenek305200CZE2226QCC Ceske Budejovice
28
FMBachofner Andreas1603795AUT2220Austria
29
IMJurek Josef300993CZE2214SK Sokol Vysehrad
30
WIMRichterova Natasa350591CZE2213TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi
31
IMKantorik Marian14900513SVK2212Slovakia
32
Marsalek Zdenek305715CZE2202SK Zikuda Turnov
33
Toman Ondrej344516CZE2201TJ Sokol Udlice
34
FMFrank Emanuel1625624AUT2199Austria
35
Borkovec Milan307610CZE2196QCC Ceske Budejovice
36
FMHaba Zdenek306118CZE2192Sachovy spolek Kostelec nad Ce
37
FMLorscheid Gerhard4606000GER2191Germany
38
Hak David377007CZE2187SACHklub Tabor
39
Flajsman Pavel391476CZE2184SK Dvorec
40
FMBombek Peter14902230SVK2183Slovakia
41
Nagy Ladislav374300CZE2161QCC Ceske Budejovice
42
Flasik Radoslav14903202SVK2161Slovakia
43
Vltavsky Vladimir309958CZE2160SK Zikuda Turnov
44
Lajbl Jan390240CZE2147Sachovy klub Jicin
45
FMLys Josef302244CZE2145Sokol Brusperk
46
Albertini Luca847038ITA2142Italy
47
Jires Jiri365718CZE2139SO MKS Vyskov
48
Tscharotschkin Michael4619510GER2136Germany
49
FMBartos Jan315060CZE2130Unichess
50
Steiner Bruno1602411AUT2123Austria
51
Kuntner Reinhard1630555AUT2101Austria
52
Sykora Ondrej308986CZE2099SK Zikuda Turnov
53
Hosticka Frantisek302295CZE2098SO TJ Tatran Prachatice
54
Kopriva Martin357740CZE2095SK Dvorec
55
AIMDaroczi Donat788376HUN2092Hungary
56
Babula Vlastimil391930CZE2086SK Stare Mesto
57
WIMMedunova Vera315141CZE2084SK Hustopece
58
Neumann Filip375640CZE2082SSPM Lipky HK
59
FMHrbolka Ladislav300772CZE2078SK Slavoj Litomerice
60
Lachmund Delf24614955GER2075Germany
61
Hulin Petr335533CZE2074Sokol Bakov nad Jizerou
62
Horak Jan390208CZE2072Region Panda,
63
Malinovsky Petr314307CZE2070Lokomotiva Krnov
64
Barak David387347CZE2068SK Duras BVK
65
Paulus Vaclav383970CZE20601. Novoborsky SK
66
Karimi Farhad24606936GER2054Germany
67
Slepov Kyryl378364CZE2050Jezdci Jundrov
68
Nezval Filip23709960CZE2030SK Duras BVK
69
FMValenta Vit307440CZE2019SK Velke Losiny
70
Placer Sebastian399256CZE2017Klub sachistu Ricany 1925
71
Blazek Jiri330515CZE2008Slavia Ceske Budejovice
72
Zauner Christoph1623290AUT2007Austria
73
Groh Jiri304557CZE2004SK Sokol Vysehrad
74
Hruby Milan322563CZE2000Sokol Tabor
75
Hlavac Rudolf304891CZE1999TJ Olympie Hroznetin
76
Brom Jiri310662CZE1998Sachovy spolek Bechyne
77
Mrazik Tomas349771CZE1995Sachovy klub Lokomotiva Brno,
78
Vrchotka Josef318388CZE1992DDM Osek
79
Kiani Kiarash12500054IRI1988Iran
80
Jirousek Jan378771CZE19852222 SK Polabiny
81
Fojt Petr386570CZE1983Sachovy klub Jicin
82
Hladky Tadeas23707224CZE1968Jezdci Jundrov
83
Richter Martin342858CZE1966Sokol Bakov nad Jizerou
84
Ondrejat Miroslav306800CZE1963TJ Tasovice
85
Prazak Daniel23709456CZE1962Sachova Akademie VSTE
86
Janous Marek23709650CZE1951SK 64 Plzen
87
Novak Vaclav23700211CZE1949TJ CZ Strakonice
88
Hofstadler Mario1660497AUT1943Austria
89
Zelbova Lada23717882CZE1939Sachovy klub Lipa
90
Steiner Juraj367516CZE1936Steinitz - Makabi Praha
91
Hurtik Matej397997CZE1932TJ Desko Liberec
92
Novotny David374083CZE1926TJ Kobylisy
93
Musil Vitezslav308803CZE1918Agentura 64 Grygov
94
Balint Peter1660713AUT1918Austria
95
Zeleny Tomas23708085CZE1917TJ Namest nad Oslavou
96
Pribyl Rene314455CZE1915SK Bystrc Oilers
97
Steinbauer Filip367354CZE1899Sachova akademie VSTE
98
Vilimek Vit23718218CZE1895SK Line
99
Sadek Vojtech23716584CZE1893Sachovy klub Jicin
100
Pors Jaroslav23718994CZE1878SK Zikuda Turnov
101
Stehlik Jiri308323CZE1873Sokol Kolin
102
Danko Jiri323845CZE1873SK Tachov
103
Zhou Lepu Coco16217136GER1873Germany
104
Kosut Tomas354686CZE1869TJ Namest nad /Oslavou
105
Chval Zdenek23717734CZE1862QCC Ceske Budejovice
106
Fiser Jiri330604CZE1857Unichess
107
Jirasko Miroslav23729414CZE1852Chess Most
108
Dvorak Milan369594CZE1841Region Panda
109
Mach Ondrej372358CZE1834SK OAZA Praha
110
Lhotsky Zdenek367184CZE1828SK OAZA Praha
111
Pavlicek Petr325163CZE1822Sachovy klub Loko Praha
112
Richterova Julie371998CZE1815TJ Namest nad Oslavou
113
Kotal Vit391549CZE1765Sachova akademie VSTE
114
Lang Simon23712449CZE1757Sachovy klub Svetla nad Sazavo
115
Milovs Daniels11623187LAT1743Latvia
116
Husa Daniel393487CZE1742Unichess
117
Molnar Ladislav337552CZE1738Karlovarsky SACHklub Tietz
118
Cipl Jan23701188CZE1730Sachovy klub Svetla nad Sazavo
119
Toman Jan23702648CZE1717SK Spartak Usti nad Labem
120
Cizek Jan23717238CZE1715Sachovy klub Svetla nad Sazavo
121
Sobotka Radim23738090CZE1711Chess Club Pisek
122
Schmied Eva-Maria1653431AUT1710Austria
123
Simunek Jakub Simon23709464CZE1701Sachova akademie VSTE
124
Paldus Jan368326CZE1698Sokol Bakov nad Jizerou
125
Roubal Matyas23727152CZE1693Sk Sokol Klatovy
126
Nagyova Daniela390070CZE1677QCC Ceske Budejovice
127
Steinbauer Sebastian399272CZE1677SACHklub Tabor
128
Popov Roman23732580CZE1662SK Oaza Praha
129
Svoboda Petr23726652CZE1655Slavia Ceske Budejovice
130
Kubik Miroslav350966CZE1643Chess Most
131
Wojdyla Alex23738537CZE1620Chess Club Pisek
132
Richter Rudolf384470CZE1595TJ Namest nad Oslavou
133
Simajchl Adam23734086CZE1594Spartak Velke Mezirici
134
Purkyt Jaroslav338036CZE1553SK Decin
135
Zednicek Filip23723181CZE1548Gambit Jihlava
136
Zezula Jakub23723203CZE1536TJ Namest nad Oslavou
137
Huskova Agata376280CZE1536TJ Desko Liberec
138
Mametev Artem23710195CZE1515SK 64 Plzen
139
Vojtek Pavel23710128CZE1511Jezdci Jundrov
140
Mrkvan Frantisek23721626CZE1510SK Spartak Usti nad Labem
141
Havelkova Beata23709405CZE1485QCC Ceske Budejovice
142
Krejci Vera Marie1651935CZE1470Individualni clen
143
Vana Jan23726016CZE1370SK Tachov
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 12.07.2021 09:27
PixFuture exclusive partner, Tiráž