El emparejamiento de la primera ronda se publicará por internet el día 7 (viernes) a las 22 horas.
Los emparejamientos de las restantes rondas también se publicarán por internet.

Regional por Edades Sub12 de Castilla La Mancha 2021

Last update 06.05.2021 21:18:12 / Page cached 07.05.2021 07:08:46 72min., Creator/Last Upload: clubpolideportivolaroda

Tournament selectionSub12, Sub14, Sub16, Sub18
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameIDFideIDFEDRtgIRtgNsexClub/City
1Buzica Patrin Teo Adrian3470824596086ESP15481592CTM - Bargas F. Soliss
2Chicote Sagredo Hugo3831554588260ESP12391250CTM - Bargas F. Soliss
3Varea Martinez Ana3970254586275ESP11741168wCTM - Ajedrez Ciudad Real
4Clemente Grande Daniel3643054544920ESP11111084CTM - La Roda
5Avino Zavyalova Nadia3996154542979ESP10931042wCTM - La Roda
6Saenz Learte Pablo3858254729386ESP10921128CTM - UNED Guadalajara
7Palomares Cortez Tabata Sofia3775354579791ESP10771100wCTM - Coordinadora
8Palomares Cortez Benjamin3678654579805ESP10571067CTM - Coordinadora
9Moreno Peinado Julian3996354586917ESP10311022CTM - CA Excalibur
10Carretero Tolsada Aaron3801054586860ESP10131014CTM - La Roda
11Carrilero Moya Sergio3856154544912ESP01055CTM - La Roda
12Piccone Uribe Luis Guillermo3858054727936ESP01027CTM - UNED Guadalaja
13Arias Riveira Luis054732263ESP00CTM - N.A. Por la Igualdad
14Campos Saez Sergio054727812ESP00CTM - Almansa
15Castano Heredia Enrique054588200ESP00CTM - Bargas F. Soliss
16Dicu Dicu Alejandro054591368ESP00CTM - Coordinadora
17Fernandez Jimenez Alejandro054728533ESP00CTM - CA Excalibur
18Frances Juan Elia0ESP00wCTM - Almansa
19Gomez Diaz Rodrigo054769639ESP00CTM - CA Tomelloso
20Gomez Pinero Daniel054769221ESP00CTM - Parque Sur
21Hernandez Gil Elvira054722772ESP00wCTM - CA Arete Fuensalida
22Iniesta Gonzalez Carlos054728541ESP00CTM - CA Excalibur
23Jimenez Daza Beatriz024570109ESP00wCTM - CA Tomelloso
24Martinez Gonzalez Mario054769310ESP00CTM - CA Excalibur
25Martinez Vilanova Saez Manel0ESP00CTM - CA Excalibur
26Moreno Gallego Diego054769337ESP00CTM - Parque Sur
27Moreno Ruiz Escribano Luis054769361ESP00CTM - Parque Sur
28Najera Ruiz Daniel054769396ESP00CTM - Parque Sur
29Parra Campos Omar0ESP00CTM - CA Los Molinos
30Parra Moya Helena054586240ESP00wCTM - La Roda
31Picazo Sielva Sergio054769450ESP00CTM - Parque Sur
32Quintanilla Sanchez Gonzalo054769485ESP00CTM - Parque Sur
33Resta Del Valle Ricardo054769493ESP00CTM - Parque Sur
34Romero Flores Lucia Paola054769680ESP00wCTM - N.A. Por la Igualdad
35Romero Tabasco Marcos054732255ESP00CTM - Bargas F. Soliss
36Rosado Poveda Javier054542928ESP00CTM - CA Tomelloso
37Sanchez Garcia Hugo054591198ESP00CTM - Coordinadora
38Sanchez Zornoza David054769558ESP00CTM - Parque Sur
39Sanchez-Rey Martinez Ines054769663ESP00wCTM - CA Tomelloso
40Soler Gil Olivia0ESP00wCTM - CA Arete Fuensalida
41Tarilonte Camunas Felix0ESP00CTM - N.A. En Europa
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 23.04.2021 15:27
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use