Kral a kralovna 1 2021 - online

OrganizátorLiptovska sachova skola
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaJuraj Ivan
Hlavný rozhodcaKarol Pekar 14902370
Bedenkzeit10min+3s
Miestohttps://lichess.org/swiss/3fwCR3OW
Number of rounds5
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculation -
Dátum2021/04/09
Ø rating1007
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 09.04.2021 18:27:40, Creator/Last Upload: slovak chess federation license 16

Výber turnajaKral1, Kral2, Kral3
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečné poradie po 5 kolách, Konečná tabuľka po 5 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5/5 , nežrebovaný
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNpohlavieTypGrKlub
1Janoska Peter CVCPeterJ14970422SVK01000C11Sk Povazske Podhradie
2Szotkovska Natalia natika555SVK01000wD15Mladost Zilina
3Tvrdy Simon simont_svk14971291SVK01000C08TJ Slavia Caissa Cadca
4Klema David Davidko614968339SVK01000C08Reinter
5Dudova Viktoria skjvidu14963590SVK10350wD15SK Junior BB
6Duda Filip skjfidu14963604SVK10490C11SK Junior B.Bystrica
7Haasova Nina nin111114967324SVK01000wD08Sk Rajec
8Vanko Wiliam willko614971283SVK01042C11KSN Bratislava
9Cibicek Peter Tmij14971992SVK01000C11SZS Nova Dubnica
10Chladek Adam Adamiskoo14967286SVK01000C15GVARZA Zilina
11Bena Pavol pavolbena14964244SVK01000C11SK Stefanov
12Badzik Martin martinbadzikSVK01000C11ZS cirkevna Smizany
13Skrib Tomas Thomas159SVK01000C15CVC Bojnice
14Dilsky Matej MatkoDilsky14971763SVK01000C08Mladost Zilina/ZS Jastraba
15Burger Martin MartinBurger14973073SVK01000C15Liptovska sachova skola
16Mikus Alexander saso-man14959631SVK01088C11ZS Dumbierska
17Strapec Tomas Tomy201114967685SVK10320C11SK Junior B.Bystrica
18Hlaucova Lucia Lucka-201014967022SVK01000wD11ZS Gorazda Zilina
19Slatkovsky Kristian Tinko1014963620SVK01000C111.SK Tatran Spisske Vlachy
20Valentova Sophia SophiaValentov14963884SVK01053wD11KSN Bratislava
21Papay Aurel AurelPapay14966603SVK10110C11Liptovska Sachova Skola
22Moravcik Alex AlexMoravcik14973200SVK01000C11Liptovska Sachova Skola
23Zvalova Adela adelka1SVK01000wD11ZS Benkova Nitra
24Koperdak Cyprian cipko14968550SVK01000C111.SK Tatran Spisske Vlachy
25Durana Daniel EartelexSVK01000C15ZS Clemetisova KNM
26Burger Jan Oliver JankoBurgerSVK01000C11Liptovska sachova skola
27Sotnik Simon crowspyke14973197SVK01000C11Liptovska Sachova Skola
28Sindler Radovan Radovan_11SVK01000C15CVC Bojnice
29Sunova Michaela MichaelaS14966484SVK01000wD08KSN Bratislava
30Sun Martin Matko1114963701SVK01000C11KSN Bratislava
31Markotan Bruno Brunko2012SVK01000C11ZS Povysenia Sv.Kriza Smizany
32Slatkovsky Benjamin beny814968533SVK01000C111.SK Tatran Spisske Vlachy
33Valent Theodor TheodorValent14972603SVK01000C11KSN Bratislava
34Lach Jakub kubkolach14967812SVK01000C15ZS Spisska Teplica
35Jozefiakova Alexandra Saska1114972212SVK01000wD15Oravska Sachova Skola
36Fialka Richard RikiPDSVK01000C11CVC Bojnice
37Slatkovska Simona Simonka_-12345SVK01000wD151.SK Tatran Spisske Vlachy
38Rolkova Martina Martinka1314971720SVK01000wD15ZS Clementisova KNM
39Skribova Martina Thinka712SVK01000wD11CVC Bojnice
40Bulvasova Natalia Natalka814970830SVK01000wD08Oravska Sachova Skola
41Drunek Tibor tibizakamenne14967790SVK01000C08Oravska Sachova Skola
42Dubcova Michaela Miska18SVK01000wD11SK Rajec
43Cvekova Natalia Naty7SVK01000wD08SK Rajec
44Milan Tomas TomasMilanSVK01000C11ZS Svaty Kriz
45Olexa Martin MartinOlexaSVK01000C11ZS Clementisova KNM
46Durian Matus SLOVAKIA_PLAYESVK01000C15ZS Dumbierska B.Bystrica
47Fialkova Zoja ZojkaPDSVK01000wD08CVC Bojnice
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, Tiráž