44. ročník Sportovně-šachového tábora Doksy 2021, pořádá Sp.Ústí nL 10.7.-22.7. Poslední aktualizace15.07.2021 08:58:34, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Pořadí po 9 kole
Poř. | St.č. | Jméno | RtgFIDE | RtgN | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 | PH 4 |
1 | 3 | Jirásko Miroslav | 1650 | 1678 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 8 | 0 | 7 | 53 | 49 |
2 | 7 | Sichrovský Tomáš | 1495 | 1797 | ŠK Česká Lípa | 7 | 0 | 7 | 50,5 | 46,5 |
3 | 2 | Werner Hong Quan Dan | 1661 | 1644 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 7 | 0 | 7 | 50 | 46 |
4 | 4 | Křelina Jan | 1646 | 1635 | Šachový klub Frýdlant, z.s. | 6,5 | 0 | 6 | 48,5 | 44,5 |
5 | 1 | Lev Lukáš | 1677 | 1663 | Klub Šachistů Štětí | 6,5 | 0 | 6 | 48 | 44,5 |
6 | 5 | Dolenský Filip | 1632 | 1894 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 6,5 | 0 | 5 | 53 | 49,5 |
7 | 9 | Semová Lada | 1478 | 1603 | ŠK Teplice | 6 | 0 | 6 | 43,5 | 40,5 |
8 | 39 | Beniss Daniel | 0 | 0 | nereg. Praha | 6 | 0 | 6 | 42 | 39,5 |
9 | 19 | Mikulka Martin Michael | 1221 | 1275 | ŠK Spartak Ústí Nad Labem | 6 | 0 | 5 | 48 | 44,5 |
10 | 11 | Mikoláš Petr | 1448 | 1409 | Šk Karlovy Vary | 5,5 | 0 | 5 | 53,5 | 49 |
11 | 13 | Sysel František | 1394 | 1395 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 5,5 | 0 | 5 | 51,5 | 47 |
12 | 21 | Stibor Ondřej | 1119 | 1171 | SK Šachy Chlumec | 5,5 | 0 | 5 | 49 | 46 |
13 | 6 | Sichrovský Filip | 1571 | 1383 | ŠK Česká Lípa | 5,5 | 0 | 5 | 46 | 42,5 |
14 | 22 | Novák Lukáš | 1084 | 1094 | SK Šachy Chlumec | 5,5 | 0 | 5 | 42,5 | 39,5 |
15 | 46 | Licek Prokop | 0 | 0 | ŠK Spartak Ústíé n.L. | 5,5 | 0 | 5 | 39 | 36 |
16 | 8 | Toman Jan | 1485 | 1612 | Šk Spartak Ústí Nad Labem | 5,5 | 0 | 4 | 56,5 | 51,5 |
17 | 12 | Polák Martin | 1428 | 1448 | SK Šachy Chlumec | 5 | 0 | 5 | 45,5 | 42,5 |
18 | 25 | David Ondřej | 0 | 1282 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 5 | 0 | 5 | 45 | 41 |
19 | 20 | Mrkvan František | 1188 | 1527 | ŠK Spartak Ústí Nad Labem | 5 | 0 | 5 | 44 | 41 |
20 | 26 | Ščasný Adam | 0 | 1276 | T.J. Sokol Mšeno - Šachový Oddíl | 5 | 0 | 5 | 39,5 | 37 |
21 | 27 | Očenáš František Filip | 0 | 1234 | ŠK Teplice | 5 | 0 | 5 | 37 | 36,5 |
22 | 16 | Češpiva Jakub | 1261 | 1376 | ŠK Teplice | 5 | 0 | 4 | 45 | 41,5 |
23 | 10 | Jirotová Eliška | 1454 | 1419 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 5 | 0 | 4 | 44,5 | 42,5 |
24 | 29 | Kulašová Nikola | 0 | 1200 | ŠK Česká Lípa | 5 | 0 | 4 | 38 | 35 |
25 | 14 | Rejzek Jáchym | 1347 | 1363 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 5 | 0 | 4 | 37 | 35 |
26 | 30 | Štejnar Jakub | 0 | 1189 | ŠK Česká Lípa | 4,5 | 0 | 4 | 43,5 | 40,5 |
27 | 17 | Hampl Nikola | 1253 | 1555 | Šk Spartak Ústí Nad Labem | 4,5 | 0 | 4 | 41,5 | 38,5 |
28 | 35 | Yeats Alfred | 0 | 1039 | Šachy Štěpán | 4,5 | 0 | 4 | 39 | 37,5 |
29 | 48 | Medek Šimon | 0 | 0 | Klub Šachistů Štětí | 4,5 | 0 | 4 | 36,5 | 34,5 |
30 | 51 | Šťastný Vítězslav | 0 | 0 | Šk Spartak Ústí Nad Labem | 4,5 | 0 | 4 | 35,5 | 32,5 |
31 | 28 | Jína Jakub | 0 | 1217 | ŠK Česká Lípa | 4 | 0 | 4 | 46,5 | 43 |
32 | 31 | Businský František | 0 | 1187 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 4 | 0 | 4 | 46 | 43 |
33 | 15 | Borovanský Simeon | 1343 | 1496 | SK Šachy Chlumec | 4 | 0 | 4 | 41,5 | 39,5 |
34 | 34 | Křelina Jakub Pavel | 0 | 1055 | Šachový klub Frýdlant, z.s. | 4 | 0 | 4 | 40 | 37 |
35 | 24 | Balej Martin | 0 | 1314 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 4 | 0 | 4 | 38,5 | 37 |
36 | 18 | Jindra Jakub | 1235 | 1135 | TJ Klášterec nad Ohří | 4 | 0 | 4 | 36,5 | 34 |
37 | 36 | Šlechta Ondřej | 0 | 1015 | ŠK Teplice | 4 | 0 | 3 | 36,5 | 33,5 |
38 | 23 | Hůlka Vít | 1081 | 1201 | ŠK Česká Lípa | 4 | 0 | 3 | 36 | 33,5 |
39 | 49 | Očenášová Lucie | 0 | 0 | ŠK Teplice | 3,5 | 0 | 3 | 39 | 36 |
40 | 32 | Löffler Šimon | 0 | 1100 | ŠK Česká Lípa | 3,5 | 0 | 3 | 38,5 | 36 |
41 | 41 | Jeník Kryštof | 0 | 0 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 3,5 | 0 | 3 | 38 | 37,5 |
42 | 33 | Nacházel Václav | 0 | 1057 | SK Šachy Chlumec | 3,5 | 0 | 3 | 33,5 | 33 |
43 | 44 | Jíra Jonáš | 0 | 0 | nereg. Ústí n.L. | 3,5 | 0 | 3 | 30 | 29,5 |
44 | 53 | Šulc Richard | 0 | 0 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 3 | 0 | 3 | 39,5 | 38 |
45 | 38 | Andree Dalibor | 0 | 0 | ŠK Spartak Ústí Nad Labem | 3 | 0 | 3 | 33,5 | 32 |
46 | 47 | Losenická Anna | 0 | 0 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 3 | 0 | 3 | 32,5 | 32 |
47 | 42 | Jeřábek Jakub | 0 | 0 | nereg. Ústí n.L. | 3 | 0 | 3 | 32,5 | 32 |
48 | 40 | Holý Vojtěch | 0 | 0 | ŠK Spartak Ústí n.L. | 3 | 0 | 3 | 29 | 27,5 |
49 | 43 | Jeřábek Jan | 0 | 0 | ŠK Spartak Ústí nad Labem | 3 | 0 | 1 | 37,5 | 33,5 |
50 | 52 | Štejnarová Veronika | 0 | 0 | Šk Česká Lípa | 2,5 | 1 | 2 | 28 | 27,5 |
51 | 45 | Křelina Josef | 0 | 0 | ŠK Frýdlant | 2,5 | 0 | 2 | 23 | 22,5 |
52 | 37 | Ambrož Petr | 0 | 0 | Šk Spartak Ústí Nad Labem | 2 | 0 | 2 | 32 | 30,5 |
53 | 50 | Svoboda Šimon | 0 | 0 | nereg. K. Vary | 1,5 | 0 | 1 | 25 | 24,5 |
54 | 54 | Vytisková Nela | 0 | 0 | ZŠ Partizánská | 0,5 | 0 | 0 | 28 | 26,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group) Pomocné hodnocení2: Greater number of victories/games variable Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení4: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|