Correu per comunicar les alineacions i els resultats: resultatsonlinefce@gmail.com

AVÍS 25-F 21:25 H *** EMPARELLAMENTS PER TAULERS INTRODUÏTS A TRAVÉS DEL FORMULARI PUBLICATS ***

INTRODUCCIÓ D'AQUELLS EQUIPS QUE TENEN JUGADORS SENSE CODI ES FARÀ ABANS DE LA MITJANIT

CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS ONLINE ACTIUS

OrganitzadorFederació Catalana d'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigGM Magem Badals, Jordi
Àrbitre principalAI Zaiats, Vladimir
Deputy ArbiterAC Ferrer Joyera, Oscar
Control de temps12 min + 5 seg
Seulichess.org
Rating calculationEloN
Data2021/02/07 Al 2021/03/21
Mitjana d'Elo1827
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització25.02.2021 23:24:04 / Page cached 26.02.2021 05:23:12 111min., Creador/Darrera càrrega: escola d'escacs d'osona

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Mostra senyeres
LlistesClassificació després de la 15 ronda , Rànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació després de la 15 ronda
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10, Rd.11, Rd.12, Rd.13, Rd.14, Rd.15, Rd.16
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9, Rd.10, Rd.11, Rd.12, Rd.13, Rd.14, Rd.15, Rd.16
Millors jugadorsper punts obtinguts, per performance obtinguda, per percentatge
Millors jugadorsper punts obtinguts, per performance obtinguda, per percentatge
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial dels equips

Núm. EquipElo mitjàGroupCapità
1 Barcelona A1 - DH2603DHSanchez, Juan Manuel ( Maestro_de_Inglesa )
2 Platja d'Aro A1 - DH2521DHSalgado Allaria, Carlos ( charlytb )
3 Ateneu Colon A - DH2451DHMinguez, Raul ( Romor64 )
4 Platja d'Aro A2 - DH2432DHSalgado Allaria, Carlos ( charlytb )
5 Gerunda A - DH2423DHValle, Luis Enrique ( Levallem )
6 Figueres A - DH2418DHSerra Pages, Jordi ( kymovich )
7 Barcelona A2 - DH2401DHSanchez, Juan Manuel ( Maestro_de_Inglesa )
8 Sant Cugat A - DH2372DHMillan, Marc ( FisherKarjakov )
9 Sant Andreu A - DH2359DHLiarte, Sergi ( liarte7 )
10 Agusti A1 -1D23421DAyza, David ( Neurobyte )
11 La Lira A - 1D23121DCostas, Carles ( ccostasb )
12 Sant Boi A -1D22991DChalmeta, Ramon ( doraemon87 )
13 Sant Feliu A1 - 2D22822DMingo, Matias ( HomeAlone20 )
14 Tordera A - 2D22742DAngelats, Daniel ( mindundi )
15 Terrassa A - DH2241DHDel Amo, Jordi ( jdac23 )
16 Catalonia-Joviat A - 2D22292DMellado, Joan ( Melladov )
17 Vila Olimpica A - 1D22081DVentura, Maxim (Venturator )
18 Vilafranca A - 2D21992DToledano, Pere ( PeTeLe99 )
19 Comtal - 2D21902DXanco, Joan (14-F)
20 Calldetenes - PR2186PRVerdaguer, Marc ( marver78 )
21 Martorell - 2D21732DGarcia Jimenez, Fco. Javier ( LaDaf )
22 Molins Foment A - PR2163PRRiera Carreño, Carles ( carlescr )
23 Vallfogona - 2D21572DCortiella, Roger ( tiri9 )
24 Hospitalet Bellvitge - PR2149PRFdez-Diaz Mascort, Miquel ( Hospitalet )
25 Sitges A - 1C21361CFerret, Antoni ( marisa9 )
26 Sant Cugat B - 2D21342DSalvany, Joaquim ( kmsalvany )
27 Cerdanyola A - DH2124DHOrtega Serra, Marc ( Harabi )
28 Peona i Peo A - 1D21221DCollell, Victor ( Qllei )
29 Santpedor - 2D20862DRuiz, Daniel ( daniellovich )
30 Montornes A - PR2085PRVilla, Roberto ( CuidaDingLiren )
31 Constanti - 1C20771CCardo, Xavier ( XaviCardo )
32 Ateneu Colon B - 2D20602DBru, Rafel ( felnix )
33 Santa Eugenia A - 2D20572DPino, Ruben ( - )
34 Taradell-Centelles - PR2057PRMas Riera, Pere ( Bulgakov )
35 Sant Quirze del Valles - 1D20521DDominguez, Victor ( - )
36 Figueres B - 2D20452DAlvarez, Robert Carles ( Rober_Alvarez )
37 Tarrega A - 2D20322DCampos, Israel ( justban22 )
38 La Lira B - PR2032PRCostas, Carles ( ccostasb )
39 Caldes de Montbui A - 1D20311DYanguas, Hermogenes ( HYANMAR )
40 Terrassa B - 2D20272DCalle, Albert ( Nomarsky )
41 Llinars A - 1D20151DLobo, Xavier ( - )
42 Cardona - 2D20082DVentura, Ferran ( ferranog )
43 Vic - 1C20041CMartinez Alonso, Joan ( JM3000 )
44 Agusti A2 - 1D19991DLasaosa, Javier ( Otsondo )
45 Gerunda C - PR1997PRMundet, Joaquim ( NoTincCapNorma )
46 Tordera B - 1C19921CPuigdemont, Lluis ( luisito84 )
47 Rubinenca A - PR1987PRMuñoz Esteve, Antoni ( Calimero59 )
48 Bergueda - PR1985PRCunill, Sebastia ( Tamudator )
49 Amposta A - 2D19822DChavarria, Josep ( jchavarriaf )
50 Torredembarra - PR1975PRNieves, Jose Antonio ( jana791959 )
51 Sant Joan - 1C19701CLópez Bautiste, Ferran ( Royest )
52 Fornells A - 1C19561CFaixedas, Jordi ( alfa77st )
53 Sant Cugat C - 1C19541CColomer, Jordi ( setball )
54 Sant Boi B - 1C19501CRos, Ramon ( Ramonros )
55 Sant Feliu A2 - 2D19452DMorillas, Jesus ( jesussantfeliu )
56 La Lira C - 1C19431CPadin, Jose ( Anfang01 )
57 Peon Negro A - 1C19221CVela, Sergi ( - )
58 Tona A1 - 1C18991CCasassas, Ramon ( Cityofsaints )
59 Vila Olimpica B - 3C18933CRos, Tomas ( toms52 )
60 Sant Andreu D - 1C18901CGarcia Lopez, Nicolas ( bleo22 )
61 CERAP Riudoms - 2C18882CDomingo, Sergi ( sergidomingo )
62 Cerdanyola B - PR1882PRGrau, Jaume ( - )
63 Ateneu Colon C - PR1881PRCastilla, Victor ( otaku33 )
64 Suria A - 2C18772CVilajosana, Francesc ( FrancescVilajosana )
65 Agusti C - 2C18542CRobla, Xavier
66 Vilafranca C - 1C18451CAyats, Elias ( - )
67 Tona A2 - 1C18441CBenet, Xavier ( Atzucac )
68 Abrera - 2C18332CMarco, Santiago ( smarco07 )
69 Paretana - PR1832PRAlonso, Fco. Javier ( Maipac )
70 Congres B - 1C18251CGonzalez Muelas, Javier
71 Llinars B - 1C18041CCarrasco, Manel ( Warcraftov )
72 Gerunda D - PR1791PRAmich, Pau ( pauix_92 )
73 Caldes de Montbui B - 2C17902CYanguas, Hermogenes ( HYANMAR )
74 Colon Sabadell Chessy D - 1C17851CPelegrin, Josep ( - )
75 Ateneu Colon E - 3C17813CCastaño, Alfredo ( Gaspi2401 )
76 Riudoms Fischer A - 2C17632CBaquer, Gerard ( gbaquer )
77 Amposta B - 1C17611CChavarria, Josep ( jchavarriaf )
78 Molins Foment B - 3C17583CAñor, Daniel ( Kranki74 )
79 Vilabarca - 1C17571CCardona, Oriol ( orislaff )
80 Alt Emporda - 1C17461CAlonso, Rene ( - )
81 Santa Maria de Palautordera A - 3C17453CBoix, Andreu ( AndreuBoix )
82 Lleida A - PR1729PRMassot, Jordi ( - )
83 Sitges B - 2C17192CFerret, Antoni ( marisa9 )
84 Mollerussa A - 1C17221CCoria, Pedro ( pcg98000 )
85 Peon Negro B - 2C17042CCantero, Jorge ( Maipac )
86 Santa Maria de Palautordera B - 3C17023CGuillen, Albert ( - )
87 La Lira D - 2C17002CPadin, Jose ( Anfang01 )
88 Gerunda H - 3C17003CSerra, Josep ( - )
89 Peon Negro C - 3C16953CCacho, Marc ( Maipac )
90 Ateneu Colon D - 1C16861CRodriguez, Gerard ( Xpipa )
91 Llinars C - 3C16783CLas Heras, Lluis ( luis7783 )
92 Ateneu Colon F - 1C16771CMartinez, Raimon ( Raimon12 )
93 Figueres C - PR1675PRVillalba, Óscar ( evolution9 )
94 Peona i Peo B - 2D16582DCorriguelas, Frederic ( - )
95 La Lira E - 3C16503CEscote, Laia ( - )
96 Riudoms Fischer B - 3C16483CBaquer, Gerard ( gbaquer )
97 Valls E - 2C16332CFerré, Josep ( - )
98 Catalonia-Joviat B - PR1630PROliveres, Pere ( olipps )
99 Montgri - 3C16193CVila, Carles ( escacsmontgri )
100 Rubinenca B - 2C15992CColunga, Rodolfo ( Rudyecc )
101 Gerunda E - 2C15992CSaurina, Carles ( ovni64 )
102 Colon Sabadell Chessy E - 2C15652CFernandez, Daniel ( )
103 Mollerussa B - 2C15452CDea, Marius ( - )
104 Suria B - 3C15313CCardona, Jordi ( Jordi1975 )
105 Figueres D - 2C15202CBartra, Marc ( Mbartra )
106 Llinars D - 3C15053CBonals, Ana ( - )
107 Escola Peon Negro A - 3C14893CVela, Sergi ( SergioVela )
108 Amposta C - 2C14772CChavarria, Josep ( jchavarriaf )
109 Amposta D - 3C14493CChavarria, Josep ( jchavarriaf )
110 Gerunda G - 3C14343CMundet, Joaquim ( NoTincCapNorma )
111 Lleida B - 3C14293CBenseny, Carles ( - )
112 Cerdanyola D - 3C14113CGrau, Jaume ( - )
113 Gerunda F - 3C14103CMundet, Joaquim ( NoTincCapNorma )
114 Montornes B - 3C14083CLinares, Sergio ( - )
115 Fornells B - 3C13933CFaixedas, Jordi ( alfa77st )
116 La Lira F - 3C13883CEscote, Laia ( - )
117 Valls F - 3C13803CFerré, Josep ( - )
118 Figueres E - 2C13712CQuirze, Pau ( Quirze7 )
119 Escola Peon Negro B - 3C13633CVela, Sergi ( SergioVela )
120 Fornells C - 3C13333CFaixedas, Jordi ( alfa77st )
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 25.02.2021 23:11
PixFuture exclusive partner, Impressió