Skalický šachový festival 21.-29.8.2021 ENERGY GROUP SLOVAK OPEN SKALICA

Posledná aktualizácia 26.07.2021 07:22:56 / Page cached 26.07.2021 14:37:14 112min., Creator/Last Upload: slovak chess federation license 32

Výber turnajaENERGY GROUP SLOVAK OPEN , O pohár firmy SCHAEFFLER, SKALICA MASTERS , SKALICA LADIES, CORAGEO blitz, Skalica Chess rapid
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloKlub
1GMMartinez Alcantara Jose Eduardo3805662PER2620
2GMAczel Gergely727709HUN2560
3GMBasso Pier Luigi866970ITA2550
4GMPechac Jergus14926970SVK2523Tj Mladost Zilina
5GMVisakh N R25012223IND2516
6GMNijboer Friso1000063NED2468
7IMVykouk Jan349658CZE2442
8FMKrallis Christos4298896GRE2442
9GMJurcik Marian14907518SVK2422Tj Mladost Zilina
10GMLanka Zigurds11600047LAT2412
11IMBerezjuk Sergej312614CZE2409
12FMFinek Vaclav23718293CZE2378
13GMManik Mikulas14900734SVK2353Sk Prakovce
14FMFarkas Gabor14908034SVK2344Msk Gabcikovo
15FMMotuz Karol14902621SVK2329SKS Dubnica n/V
16FMCzerw Dawid1145746POL2306
17FMJablonicky Martin14925621SVK2298Sk Osuske
18FMRatsma Midas1032283NED2259
19CMVisser Henk-Jan1010204NED2243
20Matejovic Juraj14906040SVK2238Inbest Dunajov - Martin
21Bochnicka Vladimir14943450SVK2233Ksn Bratislava
22WGMVarshini V5091241IND2226
23FMRohacek Miroslav14902877SVK2203Ksn Bratislava
24Gasa Patrik14925168SVK2186Sk Osuske
25Nagy Ladislav374300CZE2161
26Albertini Luca847038ITA2142
27WFMSucikova Svetlana14923653SVK2131Liptovska Sachova Skola
28Stevik Patrik14944812SVK2111SK Junior CVC Banska Bystrica
29Brhel Jan14913070SVK2076Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
30Ihnat Marek14944324SVK2066Sk Zemplin Michalovce
31Zetocha Adrian14950430SVK2056Sk Slovan Bratislava
32Nemergut Patrik14919524SVK2040So Skm Stara Lubovna
33CMLlopis De Aysa Manuel2203162ESP2031
34Jakhari Ansh1066005NED1980
35FMPsaila Clarence5600359MLT1965
36Farkas Renata14927705SVK1956Msk Gabcikovo
37Skreko Igor14959704SVK1945Sk Komplet Modranka
38Poschadel Andreas Gregor16204948GER1941
39Krithigga K25013505IND1885
40Rindhiya V25040529IND1855
41Sosovickova Jana14944596SVK1843Sks Dubnica N/V
42Ishvi Aggarwal25728890IND1840
43Daakshin Arun366195016IND1758
44Nagyova Daniela390070CZE1677
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 12.07.2021 09:27
PixFuture exclusive partner, Tiráž