O Pohár města Moravský Beroun

Poslední aktualizace12.09.2020 17:01:12, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 9 kolech, Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11GMPlát VojtěchCZE2569ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.9,039,551,59
22Závůrka RomanCZE2202Oddíl šachů Sportovního klubu Prost7,539,052,57
33WIMSochorová PetraCZE2147ŠK GARDE Lipovec6,537,048,55
44FMSobek JaroslavCZE2115Šachový klub Karviná6,041,054,56
57Šudřich RadekCZE2045Slavia Kroměříž6,037,048,53
68Navrátilík PavelCZE2040Slavia Kroměříž6,036,549,05
714CMVykydal FrantišekCZE1880Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.6,035,046,55
812Pán VladimírCZE1917Tatran Litovel6,032,540,56
99FMValenta VítCZE1962ŠK Velké Losiny5,540,052,55
1011Kolář JanCZE1919Šachový klub Mohelnice, z.s.5,538,551,05
115Sochor StanislavCZE2108Agentura 64 Grygov5,537,548,05
126CMStrašil PavelCZE2061Tatran Litovel5,537,050,04
1313Stehlík JiříCZE1908Sokol Kolín5,534,543,55
1410Navrátil JiříCZE1937TJ ŠK DUE POP Uničov5,532,042,05
1527Matonoha PetrCZE1678Šachový klub Bruntál z.s.5,039,050,54
1637Lang JakubCZE1417Lokomotiva Krnov5,034,043,55
1718Lužný RostislavCZE1799Sokol Vrbno p/P5,034,043,54
1822Trávníček JaroslavCZE1742ŠK Sulimov5,033,041,53
1921Haderka KarelCZE1742Tatran Litovel5,033,040,55
2017Prucek LadislavCZE1801Sokol Přemyslovice5,031,039,05
2140Němec JakubCZE1346Fatra Slavia Napajedla5,026,532,55
2219Hyrš MartinCZE1797ŠK Duras BVK4,536,546,54
2315Volek KarelCZE1852Šachový klub Mohelnice, z.s.4,533,544,54
2420Viktorin PetrCZE1750ŠK Velké Losiny4,533,042,04
2528Brácha PavelCZE1638SK ROŠÁDA Prostějov4,531,040,54
2626Klézl FrantišekCZE1685ŠK Velké Losiny4,528,538,04
2724Hadámek MiroslavCZE1708Šachový klub Bruntál z.s.4,527,538,52
2829Kolář RadomírCZE1636Šachový klub Mohelnice, z.s.4,033,542,54
2916Filipík JaroslavCZE1806TJ ŠK DUE POP Uničov4,032,041,53
3025Macek OldřichCZE1688ŠK 1921 Zábřeh4,030,038,04
3131Spurný LadislavCZE1626ŠK Šternberk4,029,538,52
3247Muller StanislavCZE0neregistrovaný4,028,536,54
3330Vrba ZbyněkCZE1632Šachový klub Bruntál z.s.4,028,534,54
3443Šudřich ml. RadekCZE1066Slavia Kroměříž4,024,028,53
3523Bystroň LadislavCZE1730Lokomotiva Krnov3,532,041,53
3632Maďar VladimírCZE1625ŠK Šternberk3,529,037,02
3734Kryst KonrádCZE1544ŠK Šternberk3,529,036,51
3833Stůj JanCZE1566Granitol Mor.Beroun3,527,535,03
3935Khun RadoslavCZE1512ŠK Šternberk3,527,035,53
4039Outlý FrantišekCZE1403Granitol Mor.Beroun3,523,531,03
4136Mareš JiříCZE1466Granitol Mor.Beroun3,026,032,02
4246Lemrová ViktorieCZE0Šachový klub Olomouc z.s.3,025,032,03
4344Andrš ŠtěpánCZE0Šachový klub Olomouc z.s.3,024,028,53
4442Sedláček MarekCZE1106Granitol Mor.Beroun3,023,528,53
4548Wagner RostislavCZE0Šachový klub Olomouc z.s.2,528,036,52
4638Pohanka MilanCZE1407Granitol Mor.Beroun2,526,532,52
4741Novák MiroslavCZE1340ŠK ZŠ Horka nad Moravou2,024,029,01
4845Bartoš JanCZE0Šachový klub Olomouc z.s.0,024,531,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Matchpoints (variabel)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, tiráž