MČR mládeže rapid 2020 D10

OrganizátorVŠTE České Budějovice
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Rudolf Černík
Hlavní rozhodčíIA Kateřina Šimáčková
Deputy ArbiterFA Martin Šmajzr
RozhodčíVeronika Šmajzrová
Bedenkzeit2x20min+5s/move
MístoČeské Budějovice
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2020/09/05 Datum do 2020/09/06
Ø ELO turnaje1207
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace13.09.2020 23:39:06, Creator/Last Upload: czech republic licence 55

Výběr turnajeD10, D12, D14, H10, H12, H14, open
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Horková Tereza23712678CZE1514Beskydská Šachová Škola Z.S.
2Bartečková Valérie23724005CZE1500Beskydská Šachová Škola Z.S.
3Buchtová Viktorie23714786CZE1484Beskydská Šachová Škola Z.S.
4Kubátová Běta23724064CZE1455ŠK Kuřim, z.s.
5Vančáková Veronika23731907CZE1385Beskydská Šachová Škola Z.S.
6Slívová Linda23709294CZE1368ŠK Teplice
7Janoušková Eliška23715553CZE1326ŠK Líně
8Day Sophia Olivia23726709CZE1320Klub Šachistů Říčany 1925
9Kammová Kateřina23737336CZE1312ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
10Nechvátalová Eva23724897CZE1271Šachová Akademie Všte, Z.S.
11Stará Zuzana23733543CZE1230Šk Staré Město
12Kubátová Ema23724072CZE1225ŠK Kuřim, z.s.
13Tichá Valérie23714840CZE1223Beskydská Šachová Škola Z.S.
14Večeřová Hana23736194CZE1181TJ Lanškroun
15Katasonova Olga23734981CZE1163Unichess
16Šťávová Lucie23715642CZE1140TJ Náměšť n/Oslavou
17Bartečková Nikol23731761CZE1136Beskydská Šachová Škola Z.S.
18Marešová Denisa23734698CZE1127ŠK 64 Plzeň
19Kůsová Nikola23733705CZE1115Spartak Chodov
20Pávková Anna23734671CZE1089ŠO Hraničář Horní Stropnice
21Bažantová Adéla23730129CZE1088ŠK Staré Město
22Lukášková Ellen23729929CZE1088Šachový klub Lípa, z.s.
23Lacková Lucie23731800CZE1032Beskydská Šachová Škola Z.S.
24Řezáčová Julie23727330CZE1028Sokol Postoupky
25Krišicová Neli23740647CZE1009Tž Třinec
26Martinkovičová Nela23715596CZE0ŠACHklub Tábor z.s.
27Pluháčková EliškaCZE0Šachový klub Jeseník, z.s.
28Špírková HelenaCZE0Šk Česká Lípa
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž