Bleskový turnaj PILSNER URQUELL Open 19.ročník šachového festivalu PLZEŇ 2020

Poslední aktualizace29.08.2020 12:13:25, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeMČR, OPEN, mladez1, Fischer, mladez2, blesk
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečné pořadí po 11 kolech, Konečná tabulka po 11 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11/11 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Turner Jan308560CZE2348ŠK Líně
2Klement Lukáš305049CZE2253TJ Tatran Podbořany z.s.
3Eret Jonáš364495CZE2171ŠK Sokol Klatovy
4Jun Rudolf376612CZE2148TJ CHS Chotěboř
5Borkovec Milan307610CZE2134QCC České Budějovice
6Rosenbaum Vít338125CZE2084Šachový klub Zdice
7Beneš Miroslav325945CZE2004Slavia Kroměříž
8Palková Kateřina330140CZE1990ŠK 64 Plzeň
9Štengl Jaroslav325392CZE1974ŠK Líně
10Kiarash KianiIRI1939
11Bechynský Jan343730CZE1905ŠK 64 Plzeň
12Jenč Milan331376CZE1886ŠK Líně
13Mlčák Viktor320064CZE1872Šachový klub Olomouc z.s.
14CMJareš Michal386839CZE18612222 ŠK Polabiny, z.s.
15Roušar Zdeněk316989CZE1856ŠO Hlinsko
16Chudek Lubomír23718250CZE1837SK Petřín Plzeň
17Langmajer Jan397920CZE1743ŠK 64 Plzeň
18Daňhel Lukáš363898CZE1738TJ Bohemians Praha
19Lorenc David333581CZE1726ŠK 64 Plzeň
20Šimáčková Kateřina373150CZE1713Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
21Hrdlička Václav343536CZE1681ŠK 64 Plzeň
22Bartoněk Tomáš398454CZE1680Šachový klub Holoubkov
23Pevný František398608CZE1662Šachový klub Holoubkov
24Šeterle Matěj23704047CZE1619ŠK 64 Plzeň
25Mametev Artem23710195CZE1503ŠK 64 Plzeň
26Teply Koutsky David24597171ESP1490
27Šťastný Jiří23711612CZE1411ŠK 64 Plzeň
28Telekeš Vojtěch23731427CZE1307Šachový klub Holoubkov
29Konečný Jakub23729317CZE1230Beskydská šachová škola z.s.
30Šnajdr JaroslavCZE1000