Campionat de Catalunya Individual edats Sub14 2020 Event code 250236

Darrera actualització10.09.2020 14:10:21, Creador/Darrera càrrega: manuel navarro perez

Selecció del torneigSub 18-20, Sub 16, Sub 14, Sub 12, Sub 10, Sub 8
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFIDEEloNSexeTipusClub/Ciutat
1Bernado Lopez Roger2458500921552274U14Colon Sabadell Chessy
2Ano Pla Gerard2456056119932229U14Peo Vuit, C.E.
3Garcia Caro Juan Alber2458538619332191U14Alt Emporda, Club D'escacs
4Vinuesa Sorli Ruben2456236019032105U14Ruy Lopez, Club Escacs
5Ribera Veganzones Serni690086019022176U14Geva-Cea C.E.
6Parra Ordorica Arnau2458597118082056U14Llinars, Club D'escacs
7Lobo Pereira Arami2456058817881990wU14Llinars, Club D'escacs
8Boix Redorta Roc5456181717452027U14Llinars, Club D'escacs
9Puente Fernandez Lucas2456059617231989U14Paretana D'escacs, Associacio
10Costa Frers Octavi2459415617211979U14Tres Peons C.E.
11Llonch Farres Gerard2458576917201954U14Colon Sabadell Chessy
12Rodriguez Gonzalez Gerard2458606417141993U14Ateneu Colon C.E.
13Moles Benali Joan2456055316771937U14Santa Eugenia Escacs
14Romeu Viladot Emili2458608016771926U14Llinars, Club D'escacs
15Lambert Pont Michael5452782116701974U14Mollet, Club D'escacs
16Gardner Leo2458543216411919U14Sitges Prado Suburenc, C.E.
17Benavides Castellano Nitai5450774016231948U14Catalunya E.C.
18Alcon Llosada Jaume690079816111795U14Geva-Cea C.E.
19Ribera Caro Joan5454449115881794U14Peona I Peo, C.E.
20Valle Luis Leo5457718715851967U14Gerunda, C.E.
21Casares Bonals Asier2456131215531884U14Llinars, Club D'escacs
22Montero Olmos Javier5453640515521836U14Palleja, Club Escacs
23ACMBroadbent Brun Jensen5451758315501849U14Cornella C.E.
24Sierra Magrazo Lidia5453046614911853wU14Salauris Club D'escacs
25Chiva Perez Ferran5457062014841748U14Sant Andreu C.E.
26Prada Villagrasa Adria5450091514791788U14Paretana D'escacs, Associacio
27Terron Chueco David2459663914681751U14Cornella C.E.
28Dominguez Laguna Didac5450396514521844U14Cor De Marina Badalona, C.E.
29Pino Jacomet Arnau5470830314371764U14Santa Eugenia Escacs
30Chavarria Llambrich Pep5452595014291759U14Amposta C.E.
31Reverte Ingles Roc2459738413671727U14Torredembarra C.E.
32Perez Ribas Joan5453645613581797U14Catalonia-Joviat E.
33Porta Isant Lluis5452345113381859U14Ponts C.E.
34Lacasa Diaz Oriol5454412212691659U14Gran Penya Vilanova C.E.
35Barat Serna Judit5453624312631593wU14Alt Emporda, Club D'escacs
36Canal Sala Pau5451786912611690U14Olot
37Massot Fernandez Ian5452213712381524U14Lleida C.E.
38Masmitja Latorre Maria5470781112361642wU14Olot
39Gayoso Arjona Iago2458547511471512U14Llinars, Club D'escacs
40Carnicer Rovira Francesc5452684111381648U14Gran Penya Vilanova C.E.
41Gil Jimenez David5470724211101662U14Cerdanyola Valles C.E.
42Morin Zapater Daniel5457766710521448U14Balafia-Adejo Club D'escacs
43Espinoza Haro Gerard5475068701600U14Catalonia-Joviat E.
44Cabeza Costa Guillem5457739001562U14Catalonia-Joviat E.
45Carbo Manau David5458378001392U14Colon Sabadell Chessy
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.05.2021 11:27
PixFuture exclusive partner, Impressió