2. liga B 20/21

OrganizátorSTK ŠSČR
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeSTK ŠSČR, Ing. Jan Malec 312576
Hlavní rozhodčíFA Michal Babička 351849
Rozhodčívarious
Bedenkzeit90 min / 40 moves + 30 min + 30 s per move from 1st move
Místovarious
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2020/10/18 Datum do 2021/04/18
Ø ELO turnaje2001
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace02.10.2020 17:35:22, Creator/Last Upload: czech republic licence 101

Výběr turnajeExtraliga, 1. liga V, 1. liga Z, 2. liga A, 2. liga B, 2. liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola, Herní plán
Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Sestava družstva bez výsledků

  1. ŠK Slavoj Litoměřice "B" (Rtg prům.:2146 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: Ing. Petr Hoke, xhokep@centrum.cz, 773 784 799
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1FMPapáček Štěpán2256CZE301035Z, H0,0
2Hrbolka Ladislav2232CZE312169Z0,0
3FMKozák Miloš2126CZE303267Z0,0
4FMHrbolka Ladislav2080CZE300772Z0,0
5Kaplan Zdeněk2085CZE23741201Z0,0
6Kameník Martin1962CZE310719Z0,0
7CMBeneš Petr2110CZE311812Z0,0
8Přibyl Jakub2108CZE315443Z, H0,0
9FMKotek Daniel2174CZE306479H0,0
10Reitingerová Iveta2015CZE323640H0,0
11Nováček Jan2024CZE3104170,0
12Hula Lukáš2012CZE3198300,0
13Šura Jaroslav2009CZE3150790,0
14Hoke Petr1952CZE3050060,0
15CMChrz Pavel1965CZE307980H0,0
16Lácha Jan1806CZE311251H0,0
17Pospíchal Michael1757CZE3872740,0
18Jesenský Jaromír1456CZE3368660,0
  2. ŠK Sokol Vyšehrad "C" (Rtg prům.:2136 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: Vojtěch Rut, dafydlo@gmail.com, 605 130 609
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1IMMožný Miloš2253CZE300454Z, V0,0
2Rut Vojtěch2040CZE333190Z0,0
3Hlavsa Petr2164CZE317438Z0,0
4Reljič Michael2025CZE371980Z0,0
5Hlavina Matouš2107CZE386650Z, H0,0
6Illetško Jaroslav2159CZE301795Z0,0
7Řehák Martin1975CZE306193Z0,0
8Neuman Zákoucká Adéla1897CZE320862Z, H0,0
9Domlátil Jiří2063CZE3118390,0
10Šturz Ota2179CZE3208890,0
11Horák Karel2119CZE3317400,0
12Šišák Richard2013CZE306134H0,0
13Zajíček Karel1963CZE3397680,0
14Novotný Josef1915CZE3028480,0
15Brčák Marek1919CZE3359160,0
16Zdrubecký Miroslav1873CZE3868040,0
17Heller Jan1860CZE3725280,0
18Koller Martin1832CZE3437810,0
19Kadlec Adam1799CZE3671170,0
20Vaněk Jiří1495CZE3840030,0
  3. TJ Tatran Podbořany (Rtg prům.:2225 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: MUDr. Petr Ráliš, petr.ralis@seznam.cz, 607 548 841
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1FMBurdalev Kirill2359CZE14121913Z, H0,0
2Balín Jan2352CZE315451Z0,0
3IMMichálek Jan2276CZE303976Z, H0,0
4Klement Lukáš2248CZE305049Z0,0
5Vavruška David2192CZE301400Z0,0
6Ráliš Petr2183CZE300870Z0,0
7FMČesal Jaroslav2126CZE300900Z, H0,0
8Korsa Jindřich2063CZE312568Z0,0
9Mazánek Kamil2063CZE321281H0,0
10Balín Kamil2033CZE3137850,0
11Trnka Miroslav1998CZE3432500,0
12Švarc Roman2022CZE310174H0,0
13Korsa Jiří1880CZE3640100,0
14Kozák Karel1855CZE321826H0,0
15Pichert Miroslav1772CZE3431700,0
16Srkal Miroslav1794CZE3432180,0
17Kučera Milan1737CZE3530190,0
18Libosvár Jan1497CZE3438030,0
19Slavík Ladislav1536CZE3531830,0
  4. Karlovarský šachklub Tietz "B" (Rtg prům.:1988 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: Mgr. Josef Halla, Ph. D., Josef.halla@email.cz, 608 414 085
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1Procházka Dalibor2138CZE310352Z, H0,0
2Hüttner Miloš2038CZE324663Z0,0
3Hroch Jiří2084CZE313700Z0,0
4Hlaváč Rudolf1999CZE304891Z, H0,0
5Špička Jan1917CZE366781Z, H0,0
6Mestl Martin1918CZE363367H0,0
7Šmíd Radek1854CZE356204Z0,0
8Halla Josef1777CZE369950Z0,0
9Krejnický Martin1721CZE363324Z0,0
10Postl Petr1955CZE3205790,0
11Molnár Ladislav1702CZE3375520,0
12Očenášek Jan1396CZE237166300,0
13Kočí Vladimír1677CZE3699850,0
14Hajšman Martin1612CZE3444270,0
  5. Sekáček Unichess (Rtg prům.:2215 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: Petr Šplíchal, sachy.splichal@seznam.cz, 736 434 967
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1IMJurčík Martin2395SVK14907534Z, C0,0
2FMKuba Jindřich2283CZE318248Z, V0,0
3Kovář Vojtěch2238CZE314943Z0,0
4Toman Jan2085CZE321451Z0,0
5Macíček Jakub2245CZE325090Z0,0
6Pokorný Petr2189CZE311561Z0,0
7FMBartoš Jan2130CZE315060Z0,0
8WIMJaščenko Olga2120CZE4135822Z0,0
9Lamser Jan2105CZE3012210,0
10Molkanov Oleg2074CZE381535H0,0
11Mach Petr2081CZE3835460,0
12Ocelák Jakub2043CZE237079330,0
13Klíma Matěj2019CZE237090220,0
14Hruška Jan2118CZE3507290,0
15Popper Tomáš2046CZE3165040,0
16Souček Petr1920CZE237151700,0
17Miskolczi Vítězslav1969CZE3208380,0
18Šplíchal Petr1951CZE3146500,0
19Reichel Tomáš1891CZE3122660,0
20Kouba Libor1889CZE3592970,0
  6. ŠK Kladno (Rtg prům.:2168 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: Adam Čáp, adam.capsachy@seznam.cz, 723 848 323
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1IMFreisler Pavel2256CZE301477Z0,0
2FMČáp Adam2273CZE344915Z0,0
3Haman Jakub2229CZE321699Z0,0
4Kotyk Václav2151CZE384232Z0,0
5Vondra Zbyněk2125CZE318523Z0,0
6Satranský Jaroslav2186CZE310336Z, H0,0
7Gutman Petr2082CZE309753Z0,0
8Mišičko Ján2045CZE315818Z0,0
9Volf Jaromír2037CZE310344H0,0
10Lhotský František1977CZE23703822H0,0
11Němec David2028CZE308277H0,0
12Kural Jaroslav1902CZE3078150,0
13Minařík Petr1765CZE3082420,0
14Nedvěd Pavel1673CZE3662420,0
15Hůrka Jiří1739CZE3429390,0
16Zelenka Pavel1571CZE3096300,0
17Mišičko Ján1601CZE3438110,0
  7. TJ Sokol Údlice (Rtg prům.:2126 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: Jan Šlampa, janslampa@atlas.cz, 722 551 406
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1Šlampa Jan2293CZE332330Z, H0,0
2Toman Ondřej2200CZE344516Z0,0
3Horák Jiří2166CZE303330Z0,0
4Kalužný Matyáš2132CZE339350Z0,0
5Horák Aleš2112CZE348953Z0,0
6Cako Laszlo2049NED1008153Z, C0,0
7Nudčenko Karel2034CZE321540Z0,0
8Krásný Drahomír2003CZE346071Z, H0,0
9Kotrba Matěj2021CZE3309570,0
10Hons Tomáš2015CZE379549H0,0
11Kovář Jan1998CZE3443700,0
12Tichý Lukáš1995CZE3426020,0
13Koblasa Josef1942CZE3864210,0
14Jirásko Miroslav1805CZE23729414H0,0
15Kindl František1873CZE3246710,0
16Kalužný Jiří1827CZE3528450,0
17Ježil Pavel1739CZE3050220,0
18Kovář Vladimír1711CZE237381030,0
19Hladík Vladimír1707CZE3524110,0
  8. ŠK Teplice (Rtg prům.:2077 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: Ing. Vladimír Hadraba, vladimir.hadraba@seznam.cz, 603 244 008
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1Paulus Václav2054CZE383970Z, H0,0
2Hadraba Vladimír2131CZE301663Z0,0
3Krutský Martin2090CZE361526Z0,0
4Říha Jaroslav2079CZE347671Z, H0,0
5FMVaněk Tomáš2078CZE313459Z0,0
6Gallik Miroslav2056CZE361160Z, H0,0
7Kudrlička Ladislav2071CZE315990Z0,0
8Jeníček Emil2043CZE321389Z0,0
9Wichs Jakub2056CZE318574H0,0
10Král David1982CZE3260970,0
11Bayer Radek2039CZE3144710,0
12Šťastný Jakub1881CZE3813810,0
13Balín Daniel1875CZE380954H0,0
14Bublík František1860CZE3825400,0
15Václavík Jan1825CZE3944910,0
16Okrouhlík Zdeněk1803CZE3242800,0
17Šaffová Michaela1801CZE343960H0,0
18Škuthan Radek1758CZE3616400,0
19Koval Nikita1619CZE3944400,0
20Veverka Vladimír1637CZE237165680,0
  9. Český Lev Kolešovice (Rtg prům.:2181 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: David Cozl, D.cozl@seznam.cz, 602 470 589
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1GMPetr Martin2489CZE318299Z, H0,0
2FMFedorov Evgenii2230RUS4188004Z, C0,0
3CMPřibyl Viktor2208CZE371971Z, H0,0
4Wasserbauer Radek2165CZE335444Z0,0
5Pokrupa Marek2137CZE307386Z0,0
6WFMPřibylová Sofie1996CZE371726H0,0
7Bauer Jindřich2087CZE328359Z0,0
8Cozl David1974CZE307203Z0,0
9Urbánek Štěpán2007CZE310158Z0,0
10Vrecion Jiří2032CZE351601H0,0
11Civín Dominik1976CZE372331H0,0
12Šmíd Ondřej1880CZE366307H0,0
13Bauer Ondřej1832CZE3683770,0
14Kantořík Radovan1850CZE237197450,0
15Urban Tomáš1752CZE3498870,0
16Hejda Václav1710CZE3451300,0
17Kantořík Pavel1609CZE3662000,0
18Urbánková Eva2098CZE3062660,0
19Vengrin Jakub1268CZE237372550,0
20Vengrin Filip1126CZE237372470,0
  10. Karlovarský šachklub Tietz "A" (Rtg prům.:2217 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: Miroslav Musil, musil.miroslav11@gmail.com, 731 428 117
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1FMŠpreňar Petr2259CZE397164Z, H0,0
2Tichý Štěpán2209CZE331848Z0,0
3FMSoukup Jiří2394CZE310840Z0,0
4IMHagarová Zuzana2285SVK14900866Z, C0,0
5Čontoš Václav2170CZE313904Z0,0
6Fryč Miroslav2178CZE312118Z0,0
7Bicek Richard2132CZE328472Z0,0
8Hlaváček Tomáš2102CZE332119Z0,0
9Krejčík Jiří2109CZE3138900,0
10Fric Pavel2029CZE3363430,0
11Kalousek Zdeněk2013CZE331341H0,0
12Musil Miroslav2036CZE3561070,0
  11. SK Děčín (Rtg prům.:2151 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: MUDr. Zdeněk Janda, zjanda@seznam.cz, 603 980 128
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1FMNatsidis Christoph2352GER24601179Z, C0,0
2Buchcar Tomáš2115CZE328421Z0,0
3Babička Michal1988CZE351849Z0,0
4Sochor Jiří2133CZE324043Z, H0,0
5Valeš Václav2143CZE315680Z0,0
6Boreš Miroslav2100CZE311120Z0,0
7FMSejkora Vlastimil2190CZE302457Z0,0
8Boreš Roman2074CZE303194Z, H0,0
9Janda Zdeněk2097CZE3093030,0
10Průdek Jiří2025CZE327310H0,0
11Havránek Tomáš2066CZE3171100,0
12Kánský Pavel2023CZE3088540,0
13Papay Marek1998CZE3300430,0
14Lešák Jiří1967CZE3018500,0
15Klátil Karel1982CZE313297H0,0
16Papay Jindřich1937CZE3121500,0
17Krušelj Daniel1987CRO14510006C0,0
18Mašek Daniel1832CZE3872310,0
  12. ŠK Slavoj Litoměřice "A" (Rtg prům.:2217 / PH 1: 0 / PH 2: 0) Kapitán: Ing. František Chaloupka, frg@email.cz, 777 214 139
Šach.JménoRtgFEDFideIDTypPartie
1Brejník Gustav2266CZE362662Z0,0
2FMŠeleljo Daniel2251CZE308838Z, H0,0
3FMSlovák Kilián2219CZE365440Z, H0,0
4FMGregor Jiří2189CZE304638Z0,0
5FMPařízek Vojtěch2186CZE360996Z, H0,0
6Vágner Tomáš2203CZE315460Z0,0
7FMBretšnajdr Vladimír2212CZE300942Z0,0
8FMDoležal Martin2209CZE300950Z0,0
9Kšána Václav2146CZE3237560,0
10Trejbal Stanislav2094CZE3167330,0
11Chaloupka Vladimír2072CZE3212650,0
12Chaloupka František1990CZE3217700,0
13Chaloupka Martin1986CZE3042120,0
14Lácha Josef1983CZE311570H0,0
15Kovář Ladislav1856CZE3121420,0
16Florián Jiří1569CZE3522760,0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 22.01.2021 11:11
PixFuture exclusive partner, tiráž