MSR mládeže 2020 - bleskový turnaj

OrganizátorPrvá šachová
FederáciaSlovensko ( SVK )
Riaditeľ turnajaPatrik Nemergut
Hlavný rozhodcaIA Diviak, Rastislav 14908204
Bedenkzeit3 min + 2s/tah
Number of rounds9
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculationEloF
Dátum2020/08/20
Ø rating1597
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 20.08.2020 22:06:59, Creator: czech republic licence 63,Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 9 kolách

Por.č.TMenoFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 
117FMTurcan RichardSVK1813Sk Junior Cvc Banska Bystrica7,552,556,50,0
22Hurtuk RadovanSVK2046Msk Kdv Kezmarok7,549,054,00,0
34Haborak KristianSVK2030Psk Tatran Dason Ism Presov7,048,552,50,0
43Kravec PatrikSVK2031Sachovy Klub Sabinov7,047,050,50,0
51Vadila OndrejSVK2141Sk Slovan Bratislava6,547,552,00,0
66Zetocha AdrianSVK1996Sk Slovan Bratislava6,546,550,00,0
736Orgon PatrikSVK1517Sks Dubnica N/V6,047,050,50,0
838Greno PavolSVK1473Sachy Reinter6,046,050,50,0
97Sandor SamuelSVK1988Sk Zemplin Michalovce6,045,549,50,0
1013Nemergut PatrikSVK1928So Skm Stara Lubovna6,043,548,00,0
1131Lovcican TomasSVK1632Sk Junior Cvc Banska Bystrica6,036,538,50,0
1225Ihnat MarekSVK1728Sk Zemplin Michalovce5,544,047,00,0
1311Beres DominikSVK1958Nitriansky Sachovy Klub Nitra5,543,547,50,0
1415Nemec IgorSVK1840So Skm Stara Lubovna5,542,546,00,0
1532Gzib DavidSVK1611Sk Osuske5,541,044,50,0
165Orgon DusanSVK2028Sks Dubnica N/V5,540,543,50,0
1726Cedzo AdamSVK1722Tj Mladost Zilina5,536,537,50,0
1829Kapec KristianSVK1635Bsk Bardejov5,536,537,50,0
1924Jakubik MatejSVK1733Sachovy klub Sabinov5,046,549,00,0
2021Kostelansky KarolSVK1751Sk Povazske Podhradie5,043,046,50,0
2114Dudasko MarioSVK1866Sk Cvc Lendak5,043,046,00,0
2219Kardis BenjaminSVK1789Sachy Reinter5,042,546,50,0
2320Rucek PeterSVK1776Cirkevne Cvc Belusa5,040,544,00,0
248Chlpek DanielSVK1976Sk Slovan Bratislava5,040,044,00,0
2534Valko MichalSVK1564Sachy Reinter5,038,541,50,0
269Matis TiborSVK1964Sk Dunajska Streda4,544,047,00,0
2742Sustek AdamSVK1425Liptovska Sachova Skola4,538,041,00,0
2828WCMKapicakova LuciaSVK1678Ftc Filakovo4,538,040,50,0
2941Strapec LukasSVK1437Sk Junior Cvc Banska Bystrica4,537,541,00,0
3055Simunek MatejSVK1038Tj Slavia Caissa Cadca4,537,540,50,0
3118Harvan TomasSVK1796Sachy Reinter4,537,539,50,0
3243Oruzinsky JurajSVK1411Zsk Vrbove - Sach4,535,536,50,0
3327Jancovicova PetraSVK1695Zsk Vrbove - Sach4,532,535,50,0
3422Skrinar MarekSVK1750Sk Slovan Bratislava4,532,534,50,0
3533Nemergut JanSVK1601So Skm Stara Lubovna4,532,534,00,0
3653Ralbovsky DominikSVK1165Sk Nafta Gbely4,526,027,00,0
3712Kuna MartinSVK1954Nitriansky Sachovy Klub Nitra4,039,542,50,0
3823Bidulsky MatejSVK17361. Sk Kosice4,039,042,00,0
3910Stauder MatejSVK1963Tj Mladost Zilina4,037,539,50,0
4047Jurky MarianSVK1366Liptovska Sachova Skola4,037,038,50,0
4140Zacik Tibor GregorSVK1453Sachovy Klub Dubravan4,035,538,00,0
4237Licka DanielSVK1510Sachovy Klub Dubravan4,033,035,50,0
4349Zelenka MatejSVK1333Sks Dubnica N/V4,031,532,50,0
4451Hyza RichardSVK1260Sk Nafta Gbely4,029,030,50,0
4516Rachela RobertSVK1815Sk Dunajska Streda3,541,044,00,0
4646Vasilik JozefSVK1401So Skm Stara Lubovna3,537,039,50,0
4745Mikova MiriamSVK1409Tj Slavia Caissa Cadca3,536,037,50,0
4850Orgon JakubSVK1275Sks Dubnica N/V3,534,035,00,0
4930Cuker OliverSVK1632Sachovy Klub Sabinov3,526,027,00,0
5044Rybovic NikolasSVK1410So Skm Stara Lubovna3,037,038,00,0
5152Petrus DanielSVK1175Tj Slavia Pu Presov3,036,539,00,0
5235Chovanec JanSVK1550Sk Lipany3,033,035,50,0
5339Babjak SamuelSVK14701. Sk Kosice3,030,531,50,0
5457Ihnat AntonSVK10001. Sk Kosice3,023,524,50,0
5554Jancovicova TamaraSVK1156Zsk Vrbove - Sach2,532,035,00,0
5658Rachelova DianaSVK1000Sk Dunajska Streda2,528,529,50,0
5748Rybovic MikulasSVK1334So Skm Stara Lubovna2,033,034,00,0
5860Rachelova NikolaSVK1000Sk Dunajska Streda1,530,531,50,0
5956Strapec TomasSVK1088Sk Junior Cvc Banska Bystrica1,031,532,50,0
6059Rachelova LauraSVK1000Sk Dunajska Streda1,025,526,50,0

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)