Jeseník Open A 2020

Poslední aktualizace23.08.2020 15:44:54, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeJeseník A, Jeseník B, Jeseník Blitz
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgFIDERtgNKlub/Místo
1Mikeš Jan339369CZE23642295SK Podlužan Prušánky z.s.
2FMHorák Martin367095CZE23412306TJ Spartak Vlašim
3IMČech Pavel302139CZE23392323ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
4FMJirásek Pavel319848CZE22742256Šachový klub Lípa, z.s.
5FMMudrák Josef301116CZE22292223Slavia Kroměříž
6FMMatras Ondřej309125CZE22262233TJ Pankrác
7FMSlovák Kilián365440CZE22162246TJ Kobylisy
8Gnida Patrik351660CZE22152202SK Řetězárna
9Kula Dominik344338CZE22092237ŠK Zlín, z.s.
10WGMSikorová Olga307033CZE22052209TŽ Třinec
11Sikora Jan305405CZE22012197TŽ Třinec
12FMFiřt Stanislav300268CZE21942172Šachový klub HM Ostrava
13Muroň Miroslav301957CZE21902190Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
14Moravec Vít331481CZE21862177ŠK Český Brod
15Banasik Krzysztof1125222POL21810cizinec
16Dvořák Martin327751CZE21762167TJ Vlčnov
17Bolacký Jiří308706CZE21722177ŠK Slavoj Poruba
18FMKarlík Vladimír301027CZE21542120Slavia Kroměříž
19Šmajzr Martin309575CZE21532159Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
20FMBauma Jiří306649CZE21392155Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
21Bednařík Josef359017CZE21312125Šachy Hošťálková z.s.
22Hájek Oskar374512CZE21312122SK Podlužan Prušánky z.s.
23Munk Petr317799CZE21152115ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
24FMMojžíš Jaroslav302325CZE210420982222 ŠK Polabiny, z.s.
25Neumann Filip375640CZE20852051TJ Ostrava
26Kacprzak Karol21819327POL20820
27Wichs Jakub318574CZE20812074TJ Kobylisy
28Olšar Robin322628CZE20782062Slezan Opava
29Zdražil Tomáš325368CZE20732122Jezdci Jundrov
30FMLys Josef302244CZE20592099Sokol Brušperk
31Nový Martin325155CZE20562074OREL jednota Ořechov
32Šulc Jaromír325317CZE20502042Šachy Povrly
33Eretová Jana303380CZE20422035ŠK Sokol Klatovy
34Paulus Václav383970CZE203920921. Novoborský ŠK
35Záleský Karel316717CZE20342019Slezan Opava
36Kudla Richard330701CZE20232018ŠK Slavoj Poruba
37Vraj Ondřej374644CZE20212022Šachy Hošťálková z.s.
38Gawlas Roman351652CZE20191997SK Řetězárna
39Plašil Petr359360CZE20172012TJ Kobylisy
40Večeřa Dominik383082CZE20161995Sokol Postoupky
41Vodák Rostislav399353CZE20112022ŠK Velké Losiny
42Majer Jiří314978CZE20081998ŠK Kuřim, z.s.
43Mayer Josef310972CZE20071990SK Podlužan Prušánky z.s.
44Cap Piotr21880530POL20050
45Zajíček Karel339768CZE19941979ŠK Sokol Vyšehrad
46Pešák Roman316660CZE19881951ŠK Hodonín
47Kučera Tomáš395390CZE19881948ŠK TJ Dolní Benešov
48Slavinský Rostislav306959CZE19811986TJ Nový Jičín
49Janouš Petr389846CZE19811964ŠK SLAVIA Liberec, z.s.
50Trávníček Kryštof Mikuláš23709332CZE19771975ŠO Kunovice
51Bartoš Václav398764CZE19761951Klub šachistů Říčany 1925
52Gemsa Pavel356409CZE19701951ŠK TJ Dolní Benešov
53Vraj Karel366056CZE19691966Šachy Hošťálková z.s.
54Dostál Radim312240CZE19681965ŠK Slavoj Poruba
55Kacprzak Kacper21819319POL19590
56Veselský František318361CZE19541894Šachy Hošťálková z.s.
57Rozumek Vlastimil367940CZE19531935ŠO MKS Vyškov
58Hanák Tomáš358070CZE19511990Rychvaldský spolek šachový 1945
59Kulhánek Jáchym23716193CZE19511885Šachový klub Lípa, z.s.
60Jiroušek Jan378771CZE194818982222 ŠK Polabiny, z.s.
61Karykowska Anna1172751POL19340
62Pospěch Radim329835CZE19331944Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
63WCMTurková Karolína14916932SVK19190cizinec
64Slabicki Andrzej1130714POL19150
65Skiba Aleksandra21816859POL19050
66Hladký Tadeáš23707224CZE18931893Jezdci Jundrov
67Staňková Radka369853CZE18781876TJ Jiskra Jaroměř
68Staněk Petr347540CZE18761877TJ Jiskra Jaroměř
69Šmajzrová Veronika378291CZE18601858Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
70Škovroň Josef329886CZE18311902TJ Zlaté Hory
71Bartošová Hana394106CZE18291824Šachový klub Jičín z.s.
72Šimák Roman390887CZE18291816Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
73Vítová Anna365556CZE18061812Šachový klub Lípa, z.s.
74Kolář Jan378054CZE18001887Šachový klub Mohelnice, z.s.
75Hlaváček Ondřej392197CZE17881807Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
76Rychlík Zdeněk377163CZE17131692Sokol Dobrá
77Palas Aleš319899CZE19711982TJ KRALUPY, z.s.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž