Pojedinačno kadetsko prvenstvo Hrvatske - kadeti do 11 godina

Last update 29.08.2020 13:23:05, Creator/Last Upload: vlado_karagic

Tournament selectionZ-07, M-07, Z-09, M-09, Z-11, M-11, Z-13, M-13, Z-15, M-15
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 9 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
GamesThere are 72 games available for download
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFEDRtgIRtgNTypClub/City
1IGal AndrejCRO17532000U11ŠK Samobor, Samobor
2IIPoljan MaxCRO16081928U11ŠK Stridon, Štrigova
3IIIDelibasic DominikCRO14631872U11ŠK Zagreb, Zagreb
4IVTadic JureCRO14611745U10ŠK Zadar, Zadar
5IVKucelj KevinCRO14131719U10ŠK Oroslavje, Oroslavje
6IIIPetrus AdrianCRO13361810U11ŠŠK Marof, Novi Marof
7IIIBilic RenatoCRO13241894U11ŠK Požega, Požega
8IIIKresic VidCRO12321765U11ŠK Crikvenica, Crikvenica
9IIIRadic BornaCRO12311844U11ŠK Šahovski centar Nexus, Županja
10IVMatkovic MihaelCRO12261680U11ŠK Polet, Buševec
11IVBunic PavaoCRO11581753U11ŠŠK Koprivnica, Koprivnica
12IIIErcegovic JosipCRO11581738U11GŠK Solin-Cemex, Solin
13IVRehak BozidarCRO10871617U11ŠK Brda, Split
14IIIStajmaher DavidCRO10851819U10ŠK Novi Zagreb, Zagreb
15IVRadalj NikoCRO10771727U11ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja
16IIHorvat IvanCRO10691916U10ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja
17IIIMandaric DujeCRO10331742U10ŠK Amater, Strizivojna
18IVMiletic IvanCRO01777U10ŠK Slavonac, Našice
19IVJuric VitoCRO01750U10ŠK Polet, Buševec
20IVBrnadic GrgaCRO01725U10ŠK Čakovec, Čakovec
21IVLovrekovic LeoCRO01724U10ŠK Križevci, Križevci
22IVKuzmic Borna ZvonimirCRO01717U11ŠK Petar Sedlar - Pepe, Kaštel Novi
23IVHranilovic RenatoCRO01697U10ŠK Garešnica-Mount trade, Garešnica
24Stefanec PetarCRO01689U11ŠŠK Podravka, Koprivnica
25Sosic ZvanCRO01686U10ŠK Batana, Rovinj
26Pecotić RudiCRO01682U10ŠK Samobor, Samobor
27Simicic AdrianCRO01656U10ŠK Amater, Strizivojna
28Bjelis Mihael BornaCRO01631U10HŠK Metković, Metković
29Crncic DujeCRO01613U11ŠK Jelsa, Jelsa
30Biondic SlavkoCRO01606U10ŠK Odra, Zagreb
31Zupanic JuricaCRO01604U11ŠK Picok, Đurđevac
32Gulis LukasCRO01600U11ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja
33Krajacic MarkoCRO01600U11ŠŠK Konaki, Novo Virje
34Svalina OrlandoCRO01600U11ŠK Mornar, Split
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.05.2021 11:27
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use