MČR mládeže rapid 2020 H10

Poslední aktualizace06.09.2020 12:15:39, Creator/Last Upload: czech republic licence 55

Výběr turnajeD10, D12, D14, H10, H12, H14, open
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Abecední seznam hráčů

Čís.JménoFideIDRtgFEDKlub/Místo
1Babula Tomáš237301021083CZEŠK Staré Město
2Bára Jan237161501405CZEŠK Dopravní podnik Praha
3Bělaška Adam237268731451CZETJ Desko Liberec
4Bělaška Václav237268811477CZETJ Desko Liberec
5Berkovec Jakub237270801272CZEŠachová Akademie Všte, Z.S.
6Bludský Hynek237244471423CZEŠK 64 Plzeň
7Boff Ondřej237339501199CZETž Třinec
8Bouška Jiří237222231763CZE2222 ŠK Polabiny, z.s.
9Chauvin Simon237390531117CZEŠK Staré Město
10Chernyy Andrey237237851340CZEŠk Aurora-Šach. Škola Anatolije Kar
11Delgerdalai Bayarjavkhlan237272761778CZEŠK Staré Město
12Denko Otakar1396CZEŠachový klub Zdice
13Frantsev Iegor237363051304CZEŠk Česká Lípa
14Gorej Vojtěch237145731651CZESK Děčín
15Hladký Mikuláš237204761272CZEJezdci Jundrov
16Hokr Matyáš237346631199CZEŠO Hraničář Horní Stropnice
17Hrdlička Jan237223631362CZEŠachový spolek Železné hory
18Janský Adam237262101383CZEŠK Duras BVK
19Jaroš Michal237358301243CZEŠACHklub Tábor z.s.
20Ježek Jakub1313CZETJ Sokol Plzeň-Letná
21Knápek Jan237343291231CZEAgentura 64 Grygov
22Komárek Tobiáš237269701369CZEJezdci Jundrov
23Kotisa Jan1237CZESportovní klub Vyškov
24Koždoň Marek237379131430CZETž Třinec
25Krautschneider Daniel Jan237260081433CZERegion Panda, z.s.
26Kroulík Václav237254781609CZERegion Panda, z.s.
27Létal Hynek237192571328CZEBeskydská Šachová Škola Z.S.
28Lumbert Filip237350661261CZEBeskydská Šachová Škola Z.S.
29Matusík Petr237165091245CZEBeskydská Šachová Škola Z.S.
30Mrázek Matouš237292871261CZEBeskydská Šachová Škola Z.S.
31Popov Roman237325801555CZESk Oaza Praha
32Roubal Matyáš237271521702CZEŠK Sokol Klatovy
33Šotek Šimon237350821430CZESlezan Opava
34Souček Andrej237273491348CZEŠK Kuřim, z.s.
35Srba Daniel237321051376CZEŠachový klub Světlá nad Sázavou
36Starý Vojtěch3998171563CZE2222 ŠK Polabiny, z.s.
37Švadlenka Dominik237162581563CZETJ Kobylisy
38Švadlenka Michal237170681281CZETJ Kobylisy
39Tejnor Martin237266601396CZEŠACHklub Písek
40Tomynec Jonáš237385101119CZEDDM Písek
41Topenčík Bruno237165501408CZEŠK Spartak Čelákovice
42Váňa Jan237260161722CZEŠK Tachov
43Zrůst Lukáš237366661156CZEŠK Spartak Chodov
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž