Pořadí po 5 kole

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14Roubal MatyášCZE1702ŠK Sokol Klatovy4,50,012,514,5
22Bouška JiříCZE17632222 ŠK Polabiny, z.s.4,00,015,518,5
31Delgerdalai BayarjavkhlanCZE1778ŠK Staré Město4,00,015,018,0
45Gorej VojtěchCZE1651SK Děčín4,00,012,514,5
523Hrdlička JanCZE1362Šachový spolek Železné hory4,00,011,512,0
67Starý VojtěchCZE15632222 ŠK Polabiny, z.s.4,00,011,011,5
76Kroulík VáclavCZE1609Region Panda, z.s.3,50,011,513,5
810Bělaška VáclavCZE1477TJ Desko Liberec3,50,011,513,5
99Popov RomanCZE1555Sk Oaza Praha3,50,011,513,0
108Švadlenka DominikCZE1563TJ Kobylisy3,50,09,010,5
113Váňa JanCZE1722ŠK Tachov3,00,013,515,5
1211Bělaška AdamCZE1451TJ Desko Liberec3,00,013,515,5
1338Boff OndřejCZE1199Tž Třinec3,00,012,013,5
1421Srba DanielCZE1376Šachový klub Světlá nad Sázavou3,00,012,013,5
1515Bludský HynekCZE1423ŠK 64 Plzeň3,00,012,012,5
1613Koždoň MarekCZE1430Tž Třinec3,00,010,511,0
1717Bára JanCZE1405ŠK Dopravní podnik Praha3,00,09,011,0
1812Krautschneider Daniel JanCZE1433Region Panda, z.s.3,00,08,59,0
1922Komárek TobiášCZE1369Jezdci Jundrov3,00,08,59,0
2014Šotek ŠimonCZE1430Slezan Opava3,00,08,08,5
2125Chernyy AndreyCZE1340Šk Aurora-Šach. Škola Anatolije Kar2,50,014,515,0
2239Hokr MatyášCZE1199ŠO Hraničář Horní Stropnice2,50,013,015,0
2329Švadlenka MichalCZE1281TJ Kobylisy2,50,012,012,5
2416Topenčík BrunoCZE1408ŠK Spartak Čelákovice2,50,08,59,0
2533Mrázek MatoušCZE1261Beskydská Šachová Škola Z.S.2,00,013,516,5
2626Létal HynekCZE1328Beskydská Šachová Škola Z.S.2,00,013,015,5
2735Jaroš MichalCZE1243ŠACHklub Tábor z.s.2,00,012,514,5
2842Chauvin SimonCZE1117ŠK Staré Město2,00,012,013,5
2941Tomynec JonášCZE1119DDM Písek2,00,011,513,5
3019Tejnor MartinCZE1396ŠACHklub Písek2,00,011,513,0
3131Hladký MikulášCZE1272Jezdci Jundrov2,00,011,011,5
3227Ježek JakubCZE1313TJ Sokol Plzeň-Letná2,00,010,511,0
3318Denko OtakarCZE1396Šachový klub Zdice2,00,09,510,0
3420Janský AdamCZE1383ŠK Duras BVK2,00,09,010,5
3532Lumbert FilipCZE1261Beskydská Šachová Škola Z.S.2,00,08,59,0
3624Souček AndrejCZE1348ŠK Kuřim, z.s.2,00,08,08,5
3730Berkovec JakubCZE1272Šachová Akademie Všte, Z.S.1,50,014,014,5
3840Zrůst LukášCZE1156ŠK Spartak Chodov1,50,010,010,5
3936Kotisa JanCZE1237Sportovní klub Vyškov1,00,011,012,0
4034Matusík PetrCZE1245Beskydská Šachová Škola Z.S.1,00,011,011,5
4143Babula TomášCZE1083ŠK Staré Město1,00,010,512,5
4237Knápek JanCZE1231Agentura 64 Grygov1,00,09,59,5
4328Frantsev IegorCZE1304Šk Česká Lípa0,50,010,011,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž