Pořadí po 2 kole

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Delgerdalai BayarjavkhlanCZE1778ŠK Staré Město2,00,01,02,0
2Bouška JiříCZE17632222 ŠK Polabiny, z.s.2,00,01,02,0
3Váňa JanCZE1722ŠK Tachov2,00,01,02,0
4Roubal MatyášCZE1702ŠK Sokol Klatovy2,00,01,02,0
5Gorej VojtěchCZE1651SK Děčín2,00,01,02,0
610Bělaška VáclavCZE1477TJ Desko Liberec2,00,01,01,5
76Kroulík VáclavCZE1609Region Panda, z.s.2,00,01,01,0
11Bělaška AdamCZE1451TJ Desko Liberec2,00,01,01,0
913Koždoň MarekCZE1430Tž Třinec2,00,00,50,5
107Starý VojtěchCZE15632222 ŠK Polabiny, z.s.1,50,00,51,0
9Popov RomanCZE1555Sk Oaza Praha1,50,00,51,0
19Tejnor MartinCZE1396ŠACHklub Písek1,50,00,51,0
29Švadlenka MichalCZE1281TJ Kobylisy1,50,00,51,0
1438Boff OndřejCZE1199Tž Třinec1,00,02,03,0
39Hokr MatyášCZE1199ŠO Hraničář Horní Stropnice1,00,02,03,0
1621Srba DanielCZE1376Šachový klub Světlá nad Sázavou1,00,02,02,5
1743Babula TomášCZE1083ŠK Staré Město1,00,02,02,5
1841Tomynec JonášCZE1119DDM Písek1,00,02,02,5
1926Létal HynekCZE1328Beskydská Šachová Škola Z.S.1,00,02,02,0
2016Topenčík BrunoCZE1408ŠK Spartak Čelákovice1,00,02,02,0
22Komárek TobiášCZE1369Jezdci Jundrov1,00,02,02,0
23Hrdlička JanCZE1362Šachový spolek Železné hory1,00,02,02,0
24Souček AndrejCZE1348ŠK Kuřim, z.s.1,00,02,02,0
25Chernyy AndreyCZE1340Šk Aurora-Šach. Škola Anatolije Kar1,00,02,02,0
33Mrázek MatoušCZE1261Beskydská Šachová Škola Z.S.1,00,02,02,0
2615Bludský HynekCZE1423ŠK 64 Plzeň1,00,02,02,0
35Jaroš MichalCZE1243ŠACHklub Tábor z.s.1,00,02,02,0
2842Chauvin SimonCZE1117ŠK Staré Město1,00,01,01,0
2917Bára JanCZE1405ŠK Dopravní podnik Praha1,00,01,01,0
18Denko OtakarCZE1396Šachový klub Zdice1,00,01,01,0
3131Hladký MikulášCZE1272Jezdci Jundrov0,50,02,02,5
328Švadlenka DominikCZE1563TJ Kobylisy0,50,01,53,0
28Frantsev IegorCZE1304Šk Česká Lípa0,50,01,53,0
30Berkovec JakubCZE1272Šachová Akademie Všte, Z.S.0,50,01,53,0
40Zrůst LukášCZE1156ŠK Spartak Chodov0,50,01,53,0
3620Janský AdamCZE1383ŠK Duras BVK0,50,01,01,5
3734Matusík PetrCZE1245Beskydská Šachová Škola Z.S.0,00,02,03,0
3827Ježek JakubCZE1313TJ Sokol Plzeň-Letná0,00,02,03,0
32Lumbert FilipCZE1261Beskydská Šachová Škola Z.S.0,00,02,03,0
4012Krautschneider Daniel JanCZE1433Region Panda, z.s.0,00,01,02,0
14Šotek ŠimonCZE1430Slezan Opava0,00,01,02,0
36Kotisa JanCZE1237Sportovní klub Vyškov0,00,01,02,0
37Knápek JanCZE1231Agentura 64 Grygov0,00,01,02,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž