CZECH OPEN 2020 - B MOTORGAS OPEN - open rating tournament

OrganizatorAVE-Kontakt s.r.o., Pardubice
FederacjaCzechy ( CZE )
Dyrektor turniejuIO Jan Mazuch (348910)
Arbiter głównyIA Prokopova, Jirina 337994
Deputy ArbiterIA Buchnicek, Petr 305235
ArbiterFA Korecek, Michail 347930
Bedenkzeit2x 1,5 h/40 + 30 min + 30 s/move
MiastoPardubice (CZE)
Number of rounds9
Tournament typeSystem szwajcarski
Rating calculationRanking krajowy, Elo
Data od2020/09/21 Data do 2020/09/28
Elo Ø turnieju1590
Program kojarzącySwiss-Manager Heinz HerzogPlik turniejowy Swiss-Manager

Ostatnia aktualizacja strony28.09.2020 13:57:42, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Wybranie turniejuA open, B open, E teams, G rapid, M Fischer, Q blitz
linkiOficjalna strona organizatora, Link tournament to the tournament calendar
wybranie parametrów Nie pokazywać danych turnieju, Nie pokazywać flag
ListyLista startowa, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Zestawienie federacji, partii i tytułów, Alphabetical list all groups, Terminarz
Tabela końcowa po 9 rundach, Tabela według listy startowej
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Nieskojarzony
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
, Zestawienie ogólne
PartieLiczba 90 partii do ściągnięcia
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Wynik końcowy po 9 rundach

M-sceSNr NazwiskotypsexFedRgKlub/miastoPkt TB 1  TB 2  TB 3 Krtg+/-
14
Yin StanleyGER1972Sk Graefelfing7,551,557,046,502015,6
29
Zigmund DavidCZE1870Ddm Sokol Nymburk7,548,052,542,252041,2
320
Zelba LukasU12CZE1789Sachovy Klub Lipa, Z.S.7,049,053,039,254096,4
43
Novotny JosefS60CZE1975Region Panda, Z.S.7,047,051,037,00204,4
52
Kraus OndrejCZE1990Sachovy Klub Rapid Pardubice,7,045,550,037,5020-7,2
623
Zelbova LadawCZE1770Sachovy Klub Lipa, Z.S.6,550,053,035,754096,8
76
Koch StefanGER18966,549,553,536,75207,6
826
Wieczorek MikolajPOL1747Muks Mdk Srodmiescie Wroclaw6,547,550,532,754099,6
914
Vargas Drechsler CarlosESP1825Tres Peons6,542,045,029,752017,4
101
Vesely TomasCZE2035Sachovy Klub Rapid Pardubice,6,047,551,530,5020-31,0
1115
Svetly JiriCZE1820Sachovy Oddil Tj Dukla Praha6,044,048,531,502010,0
125
Borovicka BohumilCZE1906Tatra Koprivnice6,043,548,030,7520-24,6
1339
Svitil RadekCZE1674Sachovy Klub Rapid Pardubice,6,041,043,525,752028,6
1418
Mlcak ViktorCZE1803Sachovy Klub Olomouc Z.S.6,040,043,527,2520-11,8
1528
Peglau CharisU12wGER17456,037,540,524,254036,0
1621
Terpstra WiepS60CZE1783SK Lokomotiva Radlice5,547,051,028,252011,6
1746
Cermak DusanCZE16382222 Sk Polabiny, Z.S.5,545,547,526,002047,2
1824
Zelezny JanCZE1751Sportovni Klub Kbely5,545,048,026,254032,0
1936
Berka LubosCZE1695Tj Plzen Kosutka Z.S.5,545,047,525,002011,4
2037
Siekanska ZuzannawPOL16925,543,547,525,754040,4
2110
Zuziak PetrCZE1861Sk Duras Bvk5,543,046,025,0020-25,4
2238
Perutka TomasCZE1683Sachovy Klub Lokomotiva Brno,5,542,546,527,502038,2
2317
Spanton Tim RS60ENG1813Battersea5,541,545,024,7520-20,0
2430
Halhoul AdamPOL1730Muks Mdk Srodmiescie Wroclaw5,541,544,523,7540-12,0
2566
Martirosyan DavidU12CZE1559Sk Dopravni Podnik Praha5,541,044,524,7540150,4
2657
Suliga EckhardS60GER1592Lueneburg5,540,044,024,252047,0
278
CMFaulks NickS60BER18735,539,041,522,7520-37,4
2841
Krasa MarekCZE1661Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem5,538,541,024,7520-1,4
2968
Ricar JiriS60CZE1552Sokol Hradec Kralove5,533,536,018,252034,4
3082
Brndiar PavelCZE1467Sachovy Klub Viktoria Zizkov5,043,547,523,252066,0
3129
Pejrimovska Viola RubywCZE1732Tj Chs Chotebor5,043,046,523,0040-28,4
3216
Hille WolframS60GER18165,042,045,521,50208,6
3319
Boschmann AlexanderGER1792Sc Viernheim5,040,544,523,0020-33,2
3440
Veverka VladimirU12CZE1670Sk Teplice5,039,542,018,2540-32,8
3550
Kompe JoergGER1624Empor Erfurt5,039,540,519,752022,0
3652
Vadillo Torre IsmaelITA16125,038,040,518,502018,6
3772
Ochedzan FilipU12POL1521Polonia Wroclaw5,036,539,519,754096,0
3885
Ivan LaszloCZE1417Sachovy Klub Lokomotiva Brno,5,035,038,020,7540116,4
3988
Trybus DominikawPOL13665,034,535,516,2540104,8
4060
Sainbayar AnuuraiwENG15845,033,536,018,25206,8
4184
Macek JaroslavCZE1433Sachovy Klub Rapid Pardubice,5,033,535,517,002048,8
4271
Kutek JiriCZE1526Tj Skp Valdice5,032,535,518,502039,2
4331
Joukl JakubCZE1725Sachovy Klub Rapid Pardubice,4,543,547,023,0020-16,4
4442
Weiss PavelS60CZE1659Tj Csad Libouchec4,542,546,021,00204,6
4543
Fiala JanCZE1651Sachovy Klub Rapid Pardubice,4,542,045,521,2520-1,0
4661
Hampel RudolfCZE1576Tj Kobylisy4,542,044,518,502016,8
4711
Radovinski JewgeniGER1853Sg Porz4,541,545,521,0040-102,8
4867
Peglau SarahwGER15574,541,043,520,004060,0
4933
Peglau DoraU12wGER17214,540,544,520,0040-78,4
5062
Andersen CarstenDEN1576Graasten Chessclub4,540,044,019,252030,6
5155
Joukl MartinCZE1598Sachovy Klub Rapid Pardubice,4,539,543,019,502011,0
5258
Dwilewicz AndrzejS60POL1587Ksz Jelonka Jelenia Gora4,539,041,517,00200,0
5348
Kellner NikolausAUT1626Austria Wien4,538,041,517,5020-11,4
5456
Stary VojtechU12CZE15962222 Sk Polabiny, Z.S.4,538,041,015,504040,0
5535
Kvapil PetrS60CZE1702Sk Bohemia Pardubice Z.S.4,537,541,017,2520-39,4
5664
Vorel BohuslavCZE15692222 Sk Polabiny, Z.S.4,537,540,518,252029,2
5722
Seele HartmutS60GER1777Sv Medizin Erfurt4,537,540,518,0020-17,6
5876
Tichy TomasU12CZE1511Tj Bohemians Praha4,537,039,516,254028,4
5990
Vcela MartinCZE1337Tj Chs Chotebor4,536,039,015,754079,2
6059
Rychtecky PavelS60CZE1584Sk Teplarna Praha-Malesice4,535,538,015,25201,8
6127
Paldus JanCZE1746Sokol Bakov Nad Jizerou4,534,037,016,2520-48,0
6270
Krejci JanS60CZE15462222 Sk Polabiny, Z.S.4,533,536,015,0020-5,6
6332
Janko JanS60CZE1724Sachovy Klub Rapid Pardubice,4,041,545,017,5020-34,4
6454
Sulcova Tereza RadmilawCZE16002222 Sk Polabiny, Z.S.4,038,041,015,5040-31,2
6574
Kirs PavelS60CZE1517Sachovy Klub Teplice4,036,038,013,00200,8
6677
Zadrazil FilipCZE1497Tj Bizuterie Jablonec N.Nisou4,032,534,011,0020-12,8
6786
Vosmik MatejCZE1385Sachovy Klub Lipa, Z.S.4,032,035,013,754077,2
6891
Peglau Paul DavidU12GER13054,028,530,08,004017,2
6997
Jun RobertU12CZE1249Tj Chs Chotebor4,027,028,59,004012,8
7013
Kievelitz BerndS60GER1827Zitadelle Spandau3,540,545,017,2520-57,8
7125
Lang AndersSWE1751Ahus Sk3,538,040,513,0020-71,0
7244
Weiss PetrS60CZE1648Sachy Povrly3,537,040,513,2520-45,2
7381
Stehlik PavelCZE1484Sk Bohemia Pardubice Z.S.3,535,037,013,252019,4
7465
Svec LudekS60CZE1565Tj Desko Liberec3,534,537,010,5020-14,0
7545
Sindler JaromirCZE1639Sk Bohemia Pardubice Z.S.3,534,036,511,0020-59,2
7663
Pejrimovsky Tadeas RubelCZE1574Tj Chs Chotebor3,534,036,510,5040-71,2
77102
Vlcek VojtechU12CZE1180Sspm Lipky Hk3,533,536,514,25
7879
Macha MartinCZE1492Sokol Lazne Bohdanec3,531,032,58,5020-26,2
7978
Krejci Vera MarieU12wCZE1495Individualni Clen3,530,031,08,2540-24,8
8096
Jun RostislavU12CZE1253Tj Chs Chotebor3,528,029,09,25408,0
8175
Mraz PavelS60CZE1515Tj Skp Valdice3,040,544,515,752018,2
8249
Kellner ReneGER1624Sv Briesen3,040,043,012,7520-51,0
8334
Renner WolfgangGER1709Sv Medizin Erfurt3,040,043,012,2540-40,0
8451
Mikulenka TomasCZE1614Sachovy Klub Rapid Pardubice,3,036,538,09,2520-60,6
8593
Dobsinsky PetrCZE1278Sk Ceska Lipa3,033,535,07,7520-2,2
8673
Schoeppe ChristianGER1521Sg Weissensee3,033,535,06,0020-26,0
8780
Levinsky LadislavS60CZE1491Ddm Sokol Nymburk3,032,534,57,7520-26,0
8883
Janousek LadislavCZE1466Nopo Miretice3,032,534,06,7520-24,8
8987
Vins KarelS60CZE1383Sachovy Klub Rapid Pardubice,3,031,532,58,2520-15,4
9053
Brousek JanCZE1607Sk Kdyne3,031,032,56,7520-64,0
9198
Svoboda OndrejU12CZE1198Sspm Lipky Hk3,030,532,07,5040-21,6
9295
Kurka PetrCZE1253Sachovy Klub Rapid Pardubice,3,030,032,08,004024,0
9312
Kapoun VitCZE1843Sk Retuvka2,536,540,011,2520-48,6
94105
Rehacek OldrichCZE10002,533,035,59,25
9594
Kutak JaroslavS60CZE1276Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem2,532,034,07,254019,2
96100
Pisova AdrianawCZE1091Sachovy Klub Rapid Pardubice,2,529,030,54,7540-23,6
9789
Krejci ZdenekS60CZE1358Individualni Clen2,527,028,03,7540-84,0
9892
Fousek PetrU12CZE1293Tj Chs Chotebor2,523,524,53,5040-48,0
9947
Bednar MilosCZE1637Sachovy Klub Jicin Z.S.2,035,537,55,00403,2
10099
Horackova IsabelawCZE1143Sk Bohemia Pardubice Z.S.2,031,033,56,00202,4
101106
Seidl VaclavU12CZE0Sachovy Klub Rapid Pardubice,2,025,528,05,50
10269
Veselsky JanCZE1546Sk Praha-Smichov1,031,033,02,5020-1,2
103103
Kafka OndrejU12CZE1122Sachovy Klub Rapid Pardubice,1,027,027,50,50
104104
Khadhraoui EyawTUN10001,024,025,51,50
1057
Kirste OlafS60GER18910,529,531,02,5020-7,2
106101
Kvapil PaulU12CZE1029Sachovy Klub Rapid Pardubice,0,026,027,00,00400,0

Uwagi:
TB 1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
TB 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
TB 3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 12.07.2021 09:27
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use