Summer Prague Open 2020 - D, blitz

OrganizátorAVE-KONTAKT s.r.o.
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaMichal Horacek
Hlavný rozhodcaIA Rastislav Diviak (14908204)
Deputy ArbiterNA Milan Jenc (331376)
Bedenkzeit2 x 3 min. + 2s/move
MiestoOlympik hotel, Sokolovska 138, Praha
Number of rounds11
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculationEloN, EloF
Dátum2020/08/13
Ø rating1758
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 13.08.2020 12:54:43, Creator/Last Upload: czech republic licence 63

Výber turnajaA open, B open, C rapid, D blitz, match Movsesian - Nguyen
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov skry detaily turnaja, bez zástav
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 11 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11/11 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9, k.10, k.11
, Celková štatistika
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Konečné poradie po 11 kolách

Por.č. TMenopohlavieFEDEloKlubBody TB1  TB2  TB3 KElo+/-
11
GMPlat VojtechCZE2591Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.9,071,575,559,502016,6
25
FMNetusil MiloslavCZE2177Sk Sokol Vysehrad8,072,578,053,502031,0
33
FMSlovak KilianCZE2264Tj Kobylisy8,070,075,050,50200,2
48
Toman OndrejCZE2131Tj Sokol Udlice8,059,062,544,7520-6,8
514
Narr KevinGER20577,566,570,043,002024,8
66
Liuba VolodymyrUKR21707,564,568,044,5020-11,6
79
CMBenes PetrCZE2126Sk Dopravni Podnik Praha7,564,067,543,5020-9,4
82
FMKaras MarekSVK2287Sk Osuske7,073,579,046,0020-18,2
912
Hagner BennetGER20967,070,575,043,004028,8
1020
Geweniger TimGER19707,068,573,041,002029,0
117
FMTabak StefanNED21427,061,566,041,2520-25,0
1216
FMValenta VitCZE2028Sk Velke Losiny7,061,565,036,75203,2
1311
Bakiev DiyorGER20987,056,560,537,7540-58,0
1430
Hochscheidt LukasGER18417,053,056,535,00202,0
1522
FMCsiki EndreHUN19456,569,573,538,002042,6
1617
Hosticka FrantisekCZE2001So Tj Tatran Prachatice6,567,572,039,75207,4
1723
Kiani KiarashIRI19396,560,565,036,002013,2
1835
Brozka KarelCZE17442222 Sk Polabiny, Z.S.6,559,063,537,252052,4
1931
Jirousek JanCZE18302222 Sk Polabiny, Z.S.6,558,061,534,002011,0
2015
Horacek MichalCZE2036Sk Bohemia Pardubice Z.S.6,067,571,534,50203,0
2113
Ptacek LubosCZE2068Sk Vysoke Myto6,066,571,536,2520-29,6
2221
Ouaki MarkBEL19556,061,565,031,2520-7,8
2326
Svizensky LubosCZE18866,061,064,530,252014,6
2428
Schmitt-Schott JoschaGER18766,060,063,529,502010,4
2519
Bystrickiy DaniilCZE1971Sk Aurora-Sach. Skola Anatolij6,058,562,029,5020-38,4
2629
Klimek PetrCZE1869Tj Banik Sokolov So6,057,559,028,7520-24,8
2724
Leipert PieterGER19356,057,060,028,2520-26,8
2825
Golbach FlorisNED19286,056,060,029,2520-47,8
2939
Dome MichalCZE1718Sk Joly Lysa Nad Labem, Z.S.6,055,056,526,75200,0
3010
Rehak MartinCZE2119Sk Sokol Vysehrad6,053,056,528,7520-69,0
3118
Steinhauser FrantisekCZE1986Remdih Strmilov6,051,554,528,7520-59,8
3234
Soucek PetrCZE1788Unichess5,566,070,531,002030,0
3350
Bouska JiriCZE15442222 Sk Polabiny, Z.S.5,559,564,030,502076,4
3445
Lamouroux LucasFRA16775,559,563,028,252047,2
354
Haack KevinGER21805,559,062,524,5040-146,8
3627
Cieslak LeszekCZE1880Sk Caissa Trebic Z.S.5,557,561,026,5020-20,8
3737
Dunder OndrejCZE1730Tj Bohemians Praha5,554,057,024,7520-27,0
3859
Doubek PetrCZE1819Tj Jiskra Jaromer5,550,053,522,75
3942
Bueble JoschuaGER17005,062,066,029,002031,6
4043
CMFoerster-Yialamas LucasGER16945,061,566,529,502049,8
4157
Negrean AndreiROU11605,060,565,527,002064,0
4236
Plesnivy MartinCZE1732Sk Oaza Praha5,053,555,019,5020-16,6
4332
Hubsch AnnawCZE1818Remdih Strmilov5,053,555,019,5020-9,6
4449
Kroulik VaclavCZE1552Region Panda, Z.S.5,048,550,017,004027,6
4560
Hajek PetrCZE1276Sachovy Klub Loko Praha Z.S.5,044,548,019,50
4640
Arnold KiriwNED17064,563,067,528,504042,0
4752
Lihotsky LukasCZE14972222 Sk Polabiny, Z.S.4,561,565,025,002063,6
4844
Pasti AnnawHUN16944,556,560,020,5020-16,0
4933
Zvacek AntoninCZE1795Sportovni Klub Kbely4,554,556,020,2520-20,4
5055
Pasti ZsomborHUN12914,553,557,016,502033,0
5158
Dylong AntoniPOL1129Szach Mat Zabrze4,550,554,015,252072,4
5247
Veselsky JanCZE1585Sk Praha-Smichov4,053,557,017,0020-17,4
5353
Hozda MaxCZE1468Sachovy Oddil Tj Dukla Praha4,052,555,516,75209,0
5451
Steinhauser VaclavCZE1509Remdih Strmilov4,049,050,513,5020-5,6
5563
Chamoso JavierCZE04,048,051,518,00
5654
Harasta FrantisekCZE1448Sk Mahrla Praha Z.S.4,043,044,511,5020-18,8
5762
Hubsch OndrejCZE04,040,542,013,00
5841
Terpstra WiepCZE1702Sk Lokomotiva Radlice3,550,051,512,7520-35,8
5964
Lihotsky JiriCZE03,549,552,514,50
6048
Becvar PavelCZE1552So Praga Praha3,549,050,510,5020-24,0
6138
Arnold RhysNED17263,548,550,012,0040-110,4
6256
Martikan JiriCZE12233,541,042,512,5040-27,2
6365
Martikanova AmaliewCZE0Beskydska Sachova Skola Z.S.2,043,044,59,00
6461
Frajt RichardCZE02,039,040,57,50
6546
Rous DominikCZE1640Sk Dopravni Podnik Praha1,045,047,06,5020-29,4

poznámka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable