MEMORIÁL PETRA BOČKAREVA 2020

Poslední aktualizace20.06.2020 15:33:51, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečné pořadí po 7 kolech, Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/Místo PH 1  PH 2  PH 3 
11GMPLÁT VojtěchCZE2571Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.7,032,029,0
26ADÁMEK VladimírCZE2041Slavia Kroměříž5,527,527,5
32ZÁVŮRKA RomanCZE2211Oddíl šachů Sportovního klubu Prost5,031,528,0
47CMJUŘÍČEK StanislavCZE2035Zbrojovka Vsetín5,029,527,5
54WIMSOCHOROVÁ PetraCZE2147ŠK GARDE Lipovec5,026,523,5
68LONDIN ŠimonCZE1935Slavia Kroměříž4,532,529,5
73FMVRÁNA FrantišekCZE2147ŠK Staré Město4,530,527,5
811DVOŘÁK VladimírCZE1851SK ROŠÁDA Prostějov4,529,027,0
914ZAJÍČEK TomášCZE1834SK ROŠÁDA Prostějov4,524,523,0
1022PISKOVSKÝ TomášCZE1594Oddíl šachů Sportovního klubu Prost4,522,520,5
1121BRÁCHA PavelCZE1638SK ROŠÁDA Prostějov4,029,026,0
1223KMENT MichalCZE1581SK ROŠÁDA Prostějov4,028,026,0
1317LONDIN Milan st.CZE1793ŠO Hlinsko4,028,025,0
1410ZVONÍČEK VáclavCZE1910Oddíl šachů Sportovního klubu Prost4,025,022,5
1520LONDIN Milan ml.CZE1715Oddíl šachů Sportovního klubu Prost4,024,022,5
1616PINKAVA JaroslavCZE1802Sokol Konice4,023,521,5
1718KRÁL VojtěchCZE1787Oddíl šachů Sportovního klubu Prost4,023,021,5
1842VAŠÍČEK JakubCZE0Oddíl šachů Sportovního klubu Prost4,021,519,5
1924NOVOTNÝ PetrCZE1447Oddíl šachů Sportovního klubu Prost4,021,021,0
2025MALENOVSKÝ MartinCZE1366ŠK ZŠ Horka nad Moravou3,529,026,5
2119HRADSKÝ Aleš ml.CZE1777Oddíl šachů Sportovního klubu Prost3,527,024,0
2215ZDRÁHAL VáclavCZE1822SK Petřín Plzeň3,526,524,5
2313VACULKA PavelCZE1835Sk Rošáda Prostějov3,525,523,5
2412MLČÁK ViktorCZE1847Šachový klub Olomouc z.s.3,525,023,0
255LASÁK RadekCZE2098Oddíl šachů Sportovního klubu Prost3,524,022,0
2638KONŠEL FilipCZE0Neregistrovaný3,519,019,0
279VRÁNOVÁ ZdeňkaCZE1924ŠK Staré Město3,031,528,5
2830SOCHOROVÁ ValentýnaCZE1164ŠK ZŠ Horka nad Moravou3,024,021,0
2935SPURNÝ PetrCZE1000ŠK ZŠ Horka nad Moravou3,023,021,0
3029HUT DanielCZE1211ŠK ZŠ Horka nad Moravou3,021,519,5
3141ŠORF IvoCZE0ŠK DDM Bystřice nad Perštejnem3,020,518,5
3240STŘEBOVSKÝ AlešCZE0SK Abrcka3,017,015,0
3336STŘEBOVSKÝ JanCZE1000SK Abrcka2,524,522,0
3431ŠORF FilipCZE1162TJ Žďár nad Sázavou z.s.2,518,518,5
3528SOCHOR VáclavCZE1265ŠK ZŠ Horka nad Moravou2,024,022,5
3626NOVÁK MiroslavCZE1340ŠK SIGMIA Olomouc2,023,021,0
3733GOROŠ VladimírCZE1000Sokol Konice2,020,519,0
3832SPURNÝ ProkopCZE1028ŠK ZŠ Horka nad Moravou2,019,519,5
3934NESVATBA JiříCZE1000SK Abrcka2,018,018,0
4037VACULKA JakubCZE1000Sk Rošáda Prostějov2,016,516,5
4139LANGER JaroslavCZE0Neregistrovaný1,520,518,5
4227HRADSKÝ Aleš st.CZE1282SK ROŠÁDA Prostějov0,021,519,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: points (game-points)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, tiráž