Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 22:57:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Mezinárodní turnaj – CALLIDITAS OPEN
Poslední aktualizace30.08.2020 14:27:04, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
3. Kolo Datum kola 2020/08/25 Hodina 09:00
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
PGN
1
1
Eret Matouš
2195
2
1 - 0
2
Vantuch Lucian
1966
16
PGN
2
3
Arndt Stefan
2168
2
½ - ½
2
Bechynský Jan
1955
18
PGN
3
19
Hrdlica Pavel
1952
2
0 - 1
2
FM
Hába Zdeněk
2163
4
PGN
4
5
Palek Miroslav
2158
2
1 - 0
2
Čížek Jan
1645
45
PGN
5
31
Vilímek Vít
1761
2
½ - ½
2
Novotný Ondřej
2031
8
PGN
6
15
Nosek Jan
1968
1½
0 - 1
1½
Tscharotschkin Michael
2174
2
PGN
7
21
CM
Jareš Michal
1906
1½
0 - 1
1½
FM
Kozák Miloš
2135
6
PGN
8
7
CM
Bullen Alex
2116
1½
1 - 0
1½
Chudek Lubomír
1785
28
PGN
9
9
Nováček Karel
2030
1½
1 - 0
1½
Švanda Radek
1764
30
PGN
10
25
Švanda Adam
1852
1½
1 - 0
1½
FM
Pacl Václav
2021
10
PGN
11
11
Kubát Miroslav
2019
1½
1 - 0
1½
Navrátil Ladislav
1746
32
PGN
12
37
Toman Jan
1724
1
1 - 0
1
WFM
Folková Martina
2001
12
PGN
13
13
Hoke Petr
1980
1
½ - ½
1
Molnár Ladislav
1698
39
PGN
14
40
Berka Luboš
1695
1
0 - 1
1
Schubert Gerhard
1976
14
PGN
15
17
AIM
Bassani Eduardo
1957
1
0 - 1
1
Chval Zdeněk
1676
41
PGN
16
42
Macho Miloslav
1661
1
0 - 1
1
Ondreját Miroslav
1950
20
PGN
17
23
Janeček Pavel
1900
1
0 - 1
1
Klabeneš Petr
1660
43
PGN
18
44
Kalista Karel
1656
1
0 - 1
1
Hodan Jiří
1871
24
PGN
19
46
Čipl Jan
1634
1
1 - 0
1
Váchal Josef
1808
26
PGN
20
52
Schoeppe Christian
1528
1
0 - 1
1
Mlčák Viktor
1803
27
PGN
21
29
Lorenc David
1772
1
0 - 1
1
Teply Koutsky David
1512
53
PGN
22
55
Mametev Artem
1479
1
0 - 1
1
Šeterle Matěj
1745
33
PGN
23
35
Soutner Jaroslav
1726
1
0 - 1
1
Hodl Vojtěch
1079
65
PGN
24
64
Mastný Václav
1574
½
½ - ½
½
Nandi Robin J
1902
22
PGN
25
38
Langmajer Jan
1716
½
½ - ½
½
Zach Tomáš
1617
47
PGN
26
54
Dudová Pavlína
1496
½
½ - ½
½
Mastný Theodor
1440
57
PGN
27
51
Štěpánek Vít
1539
0
½ - ½
0
Novotný Jaromír
1737
34
PGN
28
36
Hoerhold Karola
1725
0
1 - 0
0
Roubal Matyáš
1471
56
PGN
29
48
Kotěšovec Jaroslav
1585
0
0 - 1
0
Konečný Jakub
1245
61
PGN
30
58
Hercik Richard
1401
0
½ - ½
0
Kratochvílová Magdalena
1580
49
PGN
31
50
Nagyová Daniela
1572
0
0 - 1
0
Hájek Jindřich
1664
63
PGN
32
62
Roubal František
1208
0
1
volno
33
59
Muller Marcin
1391
0
0
nenasazen
34
60
Fakan Petr
1360
0
0
nenasazen
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž