Startovní listina

Čís. JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1
Eret Matouš364509CZE2195ŠK Sokol Klatovy
2
Tscharotschkin Michael4619510GER2174
3
Arndt Stefan4607074GER2168
4
FMHába Zdeněk306118CZE2163ŠK Mahrla Praha z.s.
5
Palek Miroslav4624580GER2158cizinec
6
FMKozák Miloš303267CZE2135ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
7
CMBullen Alex1801627WLS2116
8
Novotný Ondřej379352CZE2031TJ CHS Chotěboř
9
Nováček Karel311871CZE2030ŠK Sokol Klatovy
10
FMPacl Václav302031CZE2021TJ Slovan Havířov
11
Kubát MiroslavCZE2019ŠK Sokol Klatovy
12
WFMFolková Martina304271CZE2001ŠK Líně
13
Hoke Petr305006CZE1980ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
14
Schubert Gerhard4620941GER1976
15
Nosek Jan368393CZE1968Region Panda, z.s.
16
Vantuch Lucian385131CZE1966Beskydská šachová škola z.s.
17
AIMBassani Eduardo2125412BRA1957
18
Bechynský Jan343730CZE1955ŠK 64 Plzeň
19
Hrdlica Pavel391514CZE1952ŠK Sokol Klatovy
20
Ondreját Miroslav306800CZE1950TJ Tašovice
21
CMJareš Michal386839CZE19062222 ŠK Polabiny, z.s.
22
Nandi Robin J434604ENG1902
23
Janeček Pavel355135CZE1900ŠK Kdyně
24
Hodan Jiří357731CZE1871SK Petřín Plzeň
25
Švanda Adam367389CZE1852TJ Štefanydes Polička
26
Váchal Josef347337CZE1808Sokol Domažlice
27
Mlčák Viktor320064CZE1803Šachový klub Olomouc z.s.
28
Chudek Lubomír23718250CZE1785SK Petřín Plzeň
29
Lorenc David333581CZE1772ŠK 64 Plzeň
30
Švanda Radek350290CZE1764TJ Štefanydes Polička
31
Vilímek Vít23718218CZE1761ŠK Líně
32
Navrátil Ladislav340227CZE1746TJ Štefanydes Polička
33
Šeterle Matěj23704047CZE1745ŠK 64 Plzeň
34
Novotný Jaromír23710411CZE1737ŠK Garde Kaznějov
35
Soutner Jaroslav340839CZE1726TJ Plzeň Košutka z.s.
36
Hoerhold Karola12955701GER1725
37
Toman Jan23702648CZE1724ŠK Spartak Ústí nad Labem
38
Langmajer Jan397920CZE1716ŠK 64 Plzeň
39
Molnár Ladislav337552CZE1698Karlovarský šachklub Tietz
40
Berka Luboš368571CZE1695TJ Plzeň Košutka z.s.
41
Chval Zdeněk23717734CZE1676QCC České Budějovice
42
Macho Miloslav350974CZE1661ŠK Valdštejn Cheb
43
Klabeneš Petr376639CZE1660TJ CHS Chotěboř
44
Kalista Karel318213CZE1656TJ Lokomotiva Plzeň
45
Čížek Jan23717238CZE1645Šachový klub Světlá nad Sázavou
46
Čipl Jan23701188CZE1634Šachový klub Světlá nad Sázavou
47
Zach Tomáš361976CZE1617TJ Plzeň Košutka z.s.
48
Kotěšovec Jaroslav23723777CZE1585TJ Lokomotiva Plzeň
49
Kratochvílová Magdalena390526CZE1580TJ Orel Nivnice
50
Nagyová Daniela390070CZE1572QCC České Budějovice
51
Štěpánek Vít377252CZE1539TJ Plzeň Košutka z.s.
52
Schoeppe Christian12922790GER1528
53
Teply Koutsky David24597171ESP1512
54
Dudová Pavlína394629CZE1496Beskydská šachová škola z.s.
55
Mametev Artem23710195CZE1479ŠK 64 Plzeň
56
Roubal Matyáš23727152CZE1471ŠK Sokol Klatovy
57
Mastný Theodor23703873CZE1440SK Petřín Plzeň
58
Hercik Richard23723700CZE1401SK Petřín Plzeň
59
Muller Marcin1170570POL1391
60
Fakan Petr351610CZE1360TJ Plzeň Košutka z.s.
61
Konečný Jakub23729317CZE1245Beskydská šachová škola z.s.
62
Roubal František389811CZE1208SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany
63
Hájek Jindřich23728086CZE1664SK Petřín Plzeň
64
Mastný Václav23739320CZE1574TJ Staňkov
65
Hodl Vojtěch23721103CZE1079ŠK 64 Plzeň