Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 12:00:21
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Mistrovství České republiky v šachu mužů 2020
Poslední aktualizace31.08.2020 15:18:35, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
3. Kolo Datum kola 2020/08/25 Hodina 16:00
Šach.
Čís.
Jméno
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
ELO
Čís.
PGN
1
1
GM
Navara David
2719
2
1 - 0
2
Hurdzan Tomáš
2325
16
PGN
2
7
GM
Hráček Zbyněk
2563
2
1 - 0
2
IM
Freisler Pavel
2249
32
PGN
3
13
FM
Finěk Václav
2344
2
½ - ½
2
GM
Polák Tomáš
2563
8
PGN
4
19
FM
Kožúšek Daniel
2307
2
0 - 1
1½
GM
Láznička Viktor
2638
2
PGN
5
3
GM
Štoček Jiří
2595
1½
1 - 0
1½
FM
Serrano Salvador Eduardo
2299
21
PGN
6
5
GM
Babula Vlastimil
2571
1½
0 - 1
1½
FM
Rabatin Jakub
2291
23
PGN
7
25
FM
Voříšek Jaroslav
2279
1½
0 - 1
1½
GM
Nguyen Thai Dai Van
2569
6
PGN
8
11
FM
Havelka Josef
2367
1½
0 - 1
1½
FM
Stalmach Richard
2273
26
PGN
9
28
Brejník Gustav
2265
1½
½ - ½
1½
FM
Hollan Martin
2346
12
PGN
10
33
Gloser David
2248
1½
½ - ½
1½
FM
Šorm Daniel
2343
14
PGN
11
15
FM
Červený Petr
2340
1½
½ - ½
1½
Zeman Matyáš
2250
31
PGN
12
76
Nytra Ondřej
1925
1½
0 - 1
1½
FM
Miča Marek
2315
18
PGN
13
37
IM
Juřek Josef
2234
1½
0 - 1
1½
IM
Orság Milan
2300
20
PGN
14
44
Voříšek Jakub
2205
1
0 - 1
1
GM
Michalík Peter
2593
4
PGN
15
9
GM
Šimáček Pavel
2474
1
1 - 0
1
FM
Ludvík Tomáš
2202
45
PGN
16
46
Houška Jiří
2202
1
0 - 1
1
IM
Malinovský Karel
2474
10
PGN
17
17
FM
Šimek Petr
2324
1
0 - 1
1
FM
Simet Martin
2194
47
PGN
18
48
Flajšman Pavel
2184
1
1 - 0
1
Stinka Jakub
2299
22
PGN
19
50
Pokrupa Marek
2164
1
½ - ½
1
FM
Mládek Richard
2280
24
PGN
20
29
Klement Lukáš
2260
1
1 - 0
1
Nagy Ladislav
2150
53
PGN
21
72
Brožka Karel
1991
1
½ - ½
1
FM
Švanda Ondřej
2250
30
PGN
22
57
FM
Bartoš Jan
2131
1
0 - 1
1
FM
Novotný Michal
2246
34
PGN
23
35
Němec Pavel
2243
1
1 - 0
1
Kopřiva Martin
2079
65
PGN
24
36
Kůsa Jakub
2239
1
1 - 0
1
Vojta Jakub
2093
63
PGN
25
39
Kawulok Marek
2226
1
0 - 1
1
Paseka Matyáš
1959
75
PGN
26
59
Šmolík Jáchym
2121
½
0 - 1
½
Toman Ondřej
2233
38
PGN
27
58
Folk Petr
2122
½
½ - ½
½
Gnojek Petr
2225
40
PGN
28
41
Vybíral Zdeněk
2221
½
1 - 0
½
Placer Sebastian
2097
61
PGN
29
62
Jun Rudolf
2094
½
½ - ½
½
Eret Jonáš
2219
42
PGN
30
43
Frank Adam
2219
½
1 - 0
½
Kureš Michael
2019
69
PGN
31
60
Koubová Anna Marie
2099
½
½ - ½
½
Novotný Martin
2180
49
PGN
32
52
WFM
Pýchová Nela
2159
½
½ - ½
½
Malinovský Petr
2081
64
PGN
33
54
Němec Jáchym
2150
½
1 - 0
½
WFM
Laurincová Kristýna
2008
71
PGN
34
73
Němcová Karin
1983
½
½ - ½
½
Tauš Martin
2142
55
PGN
35
27
FM
Říha Vojtěch
2270
0
1 - 0
½
Janouš Marek
1968
74
PGN
36
68
Turner Radek
2024
0
0 - 1
0
Ježek Jan
2162
51
PGN
37
56
Babula ml. Vlastimil
2138
0
0 - 1
0
Hložek David
2037
67
PGN
38
66
Joukl Zdeněk
2062
0
½ - ½
0
Beneš Miroslav
2011
70
PGN
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž