7. A KOLT chess.com - utorak, 12.05.2020 18:00

Zadnja izmjena12.05.2020 21:43:08, Creator/Last Upload: zeljko matkun

Odabir turniraA KOLT 7, B KOLT 7
LinkoviPočetna Stranica Organizatora, Link tournament to the tournament calendar
Odabir parametara pokaži podatke o turniru
ListeLista po nositeljstvu, Abecedni popis igrača, Podaci o Savezima, Partijama i Titulama, Alphabetical list all groups, Satnica
Konačni poredak nakon 7 Kola, Konačni poredak sa partijama nakon 7 Kola, Lista po nositeljstvu sa partijama
Bodovi po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nisu parovani
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File

Konačni poredak nakon 7 Kola

Mj.SNoImeFEDRtgIRtgNKlub/GradBod. TB1 
12IDamjanović StjepanCRO18672026Šk Amater, Strizivojna6,527,25
234IIISergo JordanCRO14211778Šk Rijeka, Rijeka5,521,25
316IIDomović OgnjenCRO16341927Šk Picok, Đurđevac5,520,25
47Bizjak AnejSLO17982000Šk Vrustun 1252, Vurnovec5,017,50
519IISundać IvanoCRO14081921Šk Crikvenica, Crikvenica5,015,50
63ITrošelj IvanCRO18572026Ašk Junior, Rijeka5,012,25
720IIIŠokec KarloCRO12931878Šk Picok, Đurđevac4,515,75
810IŠagovac KristijanCRO18391975Šk Sesvete Agroproteinka, Zagr4,514,50
91IŠkrbec LeonSLO19502099Šk Postojna, Postojna4,014,25
106IMartić FilipCRO16562001Šk Sesvete Agroproteinka, Zagr4,013,50
119IIŠiraj SvitSLO16091983Šd Vrhnika4,013,00
1215IIHorčička JanCRO15041928Ššk Koprivnica, Koprivnica4,011,00
30IVRautner FranCRO14211784Šk Zagreb, Zagreb4,011,00
1421IIIPerko BartolCRO16631873Šk Stridon, Štrigova4,010,00
40Dombrovski MihajloSRB15461546Mladost Odzaci4,010,00
1636IVSpudić Niko KarloCRO13501774Šk Duga Resa, Duga Resa4,08,00
174IDumančić ŠimunCRO18962015Šk Sesvete Agroproteinka, Zagr3,510,50
1817IITomljanović IvanoCRO13931924Šk Crikvenica, Crikvenica3,09,50
1925IIIKrešić VidCRO12161810Šk Crikvenica, Crikvenica3,09,00
2027IZagorac LaraCRO12851801Šk Rječina, Dražice3,08,75
37IVFriščić MatejCRO12041759Šk Ivanec, Ivanec3,08,75
2238IVMikulić PetarCRO01757Šk Rječina, Dražice3,06,50
2313IIKos NikolaCRO14641935Šk Polet, Buševec3,06,00
39IIBegić KlaraCRO15631727Šk Petar Sedlar - Pepe, Kaštel3,06,00
2533IIIPatrun IvicaCRO01778Šk Travno, Zagreb3,05,50
2629IIIKučko GabrijelCRO01792Šk Donja Stubica, Donja Stubic3,04,00
2724IIIBegić DomagojCRO16461822Šk Petar Sedlar - Pepe, Kaštel2,55,25
2835IIIArapović FilipCRO11341775Šk Kastav, Kastav2,54,00
2911IIJaković RokoCRO18251975Šk Oroslavje, Oroslavje2,06,00
32IVPergar LovroCRO14681779Šk Čakovec, Čakovec2,06,00
3126IIISučić MihaelCRO12521810Šk Bjelovar, Bjelovar2,05,50
328IICar FilipCRO15971983Šk Ban Jelačić, Zaprešić2,05,00
12IIMandarić FranCRO16711973Šk Amater, Strizivojna2,05,00
18IIĐurić LeonCRO16231921Šk Samobor, Samobor2,05,00
3542WIIBeber AnjaSLO12141317Šk Postojna2,02,50
365IIJalovec IgorSLO13582013Šd Kočevje1,54,00
3714IIPoljan MaxCRO16181930Šk Stridon, Štrigova1,53,25
3823IIIKrižanić PetarCRO12681862Ššk Mladost, Varaždinske Topli1,04,00
3931IIIHočevar NickSLO11431782Šk Postojna, Postojna1,03,50
4022IICvetković ErikCRO14081870Šk Sveta Nedelja, Sveta Nedelj1,02,00
41Pehar BornaBIH14891489Šk Brotnjo, Čitluk1,02,00
4228IIHočevar TimSLO13491799Šk Postojna, Postojna0,00,00

Bilješka:
Tie Break1: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use