Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda

  10. FIGUERES G (Elo mitjà:1335, Des1: 11,5 / Des2: 5)
T.NomEloFEDID123456Pts.PartidesElo mitjà
5Bosch I Sinkevich Bogdan1276ESP35751401001,041485
6Osses Falgas Jan Pol1309ESP380257011½114,561372
7Yañez Casado Arnau1324ESP38316901001,041430
8Pau Ferrer Quirze1225ESP38137601102,041283
9Montero Padilla Isac1319ESP378967101,021418
10Pastor Rico Nerea1351ESP355573101,021355
11Rodriguez Punset Velasc1346ESP381645101,021254

Informació de jugadors

Bosch I Sinkevich Bogdan 1276 ESP Rp:1292
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
115Castilla Crego Roger1642ESP3,0s 01
257Quirante Vila Ian1384ESP1,0w 11
337Ruiz Rodriguez David1345ESP4,0s 01
427Campos Hernandez Guillem1567ESP3,5w 01
Osses Falgas Jan Pol 1309 ESP Rp:1565
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
116Mallorqui Llop Marc1396ESP3,5w 02
258Blavi Casademont Aniol1480ESP0,5s 12
336Cruz I Valenzuela Àlex1436ESP2,0w 14
429Güell Adroher Marc1396ESP2,5s ½4
585Pardo Lopez Max1272ESP2,0w 13
626Faixedas Climent Pol1253ESP3,0s 13
Yañez Casado Arnau 1324 ESP Rp:1237
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
117Alonso Gimenez Mauro1547ESP6,0s 03
259Rodriguez Onetiu Alberto1340ESP2,0w 13
339Guell I Bau Oriol1396ESP3,0s 03
428Cusi Guillaumes Aleix1438ESP3,0w 03
Pau Ferrer Quirze 1225 ESP Rp:1283
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
118Palahi Hervas Dalmau1350ESP4,0w 04
260Osses Falgas Nina1288ESP0,5s 14
5109Canals Xargay Marc1285ESP1,0s 14
624Ruiz Servent Marti1209ESP3,0w 04
Montero Padilla Isac 1319 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
338Cervia Carballeda Marc1230ESP3,0w 12
430Vives Pararols Arnau1605ESP5,0s 02
Pastor Rico Nerea 1351 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
584Terrades I Boadas Arnau1343ESP2,0w 11
623Ruiz Servent Arnau1367ESP5,5s 01
Rodriguez Punset Velasc 1346 ESP Rp:0
Rd.Núm. Ini.NomEloFEDPts.Res.T.
5108Fajardo Roura Pau1300ESP0,0s 12
625Faixedas Climent Carla1208ESP3,5w 02

Aparellaments per taulers

1. Ronda El 2020/02/22 A les 16.00
T.2  GERUNDA IElo-10  FIGUERES GElo4 : 0
2.1
Castilla Crego, Roger
1642-
Bosch I Sinkevich, Bogdan
12761 - 0
2.2
Mallorqui Llop, Marc
1396-
Osses Falgas, Jan Pol
13091 - 0
2.3
Alonso Gimenez, Mauro
1547-
Yañez Casado, Arnau
13241 - 0
2.4
Palahi Hervas, Dalmau
1350-
Pau Ferrer, Quirze
12251 - 0
2. Ronda El 2020/02/22 A les 18:15
T.10  FIGUERES GElo-15  FIGUERES HElo4 : 0
7.1
Bosch I Sinkevich, Bogdan
1276-
Quirante Vila, Ian
13841 - 0
7.2
Osses Falgas, Jan Pol
1309-
Blavi Casademont, Aniol
14801 - 0
7.3
Yañez Casado, Arnau
1324-
Rodriguez Onetiu, Alberto
13401 - 0
7.4
Pau Ferrer, Quirze
1225-
Osses Falgas, Nina
12881 - 0
3. Ronda El 2020/02/29 A les 16.00
T.13  FORNELLS CElo-10  FIGUERES GElo2 : 2
6.1
Ruiz Rodriguez, David
1345-
Bosch I Sinkevich, Bogdan
12761 - 0
6.2
Cervia Carballeda, Marc
1230-
Montero Padilla, Isac
13190 - 1
6.3
Guell I Bau, Oriol
1396-
Yañez Casado, Arnau
13241 - 0
6.4
Cruz I Valenzuela, Àlex
1436-
Osses Falgas, Jan Pol
13090 - 1
4. Ronda El 2020/02/29 A les 18:15
T.10  FIGUERES GElo-3  ALT EMPORDA BElo½ :3½
4.1
Bosch I Sinkevich, Bogdan
1276-
Campos Hernandez, Guillem
15670 - 1
4.2
Montero Padilla, Isac
1319-
Vives Pararols, Arnau
16050 - 1
4.3
Yañez Casado, Arnau
1324-
Cusi Guillaumes, Aleix
14380 - 1
4.4
Osses Falgas, Jan Pol
1309-
Güell Adroher, Marc
1396½ - ½
5. Ronda El 2020/03/07 A les 16.00
T.10  FIGUERES GElo-16  FORNELLS DElo4 : 0
6.1
Pastor Rico, Nerea
1351-
Terrades I Boadas, Arnau
13431 - 0
6.2
Rodriguez Punset, Velasc
1346-
Fajardo Roura, Pau
13001 - 0
6.3
Osses Falgas, Jan Pol
1309-
Pardo Lopez, Max
12721 - 0
6.4
Pau Ferrer, Quirze
1225-
Canals Xargay, Marc
12851 - 0
6. Ronda El 2020/03/07 A les 18:00
T.11  FORNELLS BElo-10  FIGUERES GElo3 : 1
3.1
Ruiz Servent, Arnau
1367-
Pastor Rico, Nerea
13511 - 0
3.2
Faixedas Climent, Carla
1208-
Rodriguez Punset, Velasc
13461 - 0
3.3
Faixedas Climent, Pol
1253-
Osses Falgas, Jan Pol
13090 - 1
3.4
Ruiz Servent, Marti
1209-
Pau Ferrer, Quirze
12251 - 0