Fase Prèvia C. Catalunya edats 2020, Camp de Tarragona SUB-12

Darrera actualització07.03.2020 20:12:26, Creador/Darrera càrrega: ruben morales medel

Selecció del torneigsub8, Sub10, Sub12
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 6 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

2. Ronda El 2020/02/15 A les 17:30

T.Núm.NomTipusEloPts. ResultatPts. NomTipusEloNúm.
136Mestre Carcelle Marti S1214071 0 - 11 Domene Mulyukov Alexander S1220531
22Ferre Cebrian Guifre S1218281 1 - 01 Del Hallazgo Grau Arnau S12141135
340Milla Domenech Laia S1213721 0 - 11 De La Torre Regadera Pol S1217393
44Tabuenca Munuera Gerard S1216431 1 - 01 Merino Gallardo David S12137439
543Salvat Gimenez Ferran S1213661 0 - 11 Bergaretxe Gavalda Unai S1215345
69Domene Mulyukova Catarina S1214901 1 - 01 Espinosa Carbó David S12136941
744Moya Serra Arnau S1213581 0 - 11 Sero Angles Nil S12148510
845Lara Fernandez Guillem S1213541 1 - 01 Baget Florido Leire S12144818
948Sanchez Sedo Jana S1213491 1 - 01 Arbo Olmos Guifre S12143522
1023Verge Balada Sergi S1214321 0 - 11 Vallve Fortuny Lluc S12135047
1154Ferrer Fuster Àlex S1213021 1 - 01 Baquedano Padilla Bruno S12142824
1227Pulido Pedrosa Eric S1214281 0 - 11 Armora Daura Anna S12134449
1358Ferrete Estudillo Nil S1212561 0 - 11 Van Der Linde Cas S12142828
1429Rodriguez Antequera Biel S1214241 0 - 11 Norberto González Marc S12130453
157Portal Salvat Roger S1215000 0 - 10 Ferrer Fuster Adriàn S12142031
1630Aloy Rayo Neus S1214200 0 - 10 Nolla Castro Ivan S1214928
1711Navarro Bullo Santiago S1214760 0 - 10 Ariste Rodriguez Biel S12141433
1832Ibarz Guasch Jan S1214190 1 - 00 Gallego Torre Iker S12146812
1913Fernandez Pombal Roberto S1214640 1 - 00 Mora Foix Marc S12140737
2034Saldaña Portella Eric S1214120 + - -0 Navarro Gallardo Sara S12146414
2138Buqueras Sanjurjo Leo S1213880 1 - 00 Aguado Fonts Kevin S12146015
2246Pallares Sole Pau S1213540 1 - 00 Sabate Benito Gerard S12146016
2350Martí Martinez Marc S1213340 1 - 00 Estebanell Aguilo Albert S12145617
2419Ramos Ramon Gerard S1214480 1 - 00 Besora Ciupe Xavier S12130851
2552Garcia Barrio Álex S1213050 1 - 00 Torres Marzal Anaïs S12144020
2621Fidalgo Galofré Marc S1214360 0 - 10 González Ceresuela Guifré S12129255
2725Baquedano Padilla Sofia S1214280 0 - 10 Guimera Sales Arnau S12127057
2856Saber-Pacha Sah Ismael S1212750 + - -0 Garcia Baules Joan S12142826
296Sole Robert Roger S1215020 0 Sense emparellar
3042Marti Matas Jan S1213691 0 Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.05.2021 16:27
PixFuture exclusive partner, Impressió